DUBEN 2017: Raci, Lvi, Panny

3. dubna 2017 v 0:48 | Renata |  Každotýdenní kalendář
Raci: Důsledný měsíc plný jistot!
Je to zvláštní kombinace, která se mi tu ukazuje, milí Raci. Král mečů vám doslova vyskočil z balíčku, zdá se, že duben bude zásadním měsícem, kdy se k něčemu konečně rozhodnete. Ukončíte, začnete, změníte, je to směr, svěží závan nikoliv větru, ale přímo hurikánu. A všechno by to mělo být směřováno do témat, která se týkají paradoxně čekání, samoty, usebrání. Za Králem mečů máte Trojku holí, která je kartou čekání na budoucnost a aktivní tvoření této budoucnosti a Poustevníka. Chtění najít to světýlko, které potřebujete k dalšímu kroku.
S těmito kartami se může stát hodně věcí, každému to, co mu jeho jest. Můžete se rozhodnout stáhnout se do ústranní a začít pracovat pouze sami na sobě. Můžete si více uvědomovat budoucnost a metody, jakými ji chcete formovat. Můžete se vydat na aktivní cestu za touto budoucností. Můžete začít chtít žít a cítit svou vlastní sílu a pro to uděláte úplně vše. I ty zdánlivě klidné a nicnedělající karty jsou velmi důležité a může za nimi být velká dávka potu a úsilí. Jde jen o to rozhodnutí. O to, že v dubnu vám mohou do cesty chodit záležitosti, která vás k tomuto budou chtít nasměrovat. Osekat od vás to, co už není co platné. Co bere sílu, co odvádí od pravého účelu vašeho žití. Berte tedy duben jako měsíc, kdy vám osud může ukázat cestu. A to možná i dost důrazně. Král mečů se s ničím moc nepáře. Stejně tak, chcete-li něco takového udělat vy, směle do toho - síly budete mít dost!Lvi: Vyhřívejte se na sluníčku!
Snad po vás tento měsíc ani nebudu moc chtít nic jiného. Snad je to dokonce i to, co vám v dubnu nejvíce prospěje. Můžete se stát pozorovateli neskutečných dějů ve vašem životě a zdá se mi, že na ně nebudete mít velký vliv, či vás budou vyvádět z dosud nerozšmodrchaných situací (Kolo osudu jako hlavní karta, 8 mečů, 4 mečů, 9 pentaklů). Pro někoho úleva, pro druhého nepříjemné rozčeření klidné vody. Také pozor na únavu, nějaké ty nemoci nebo drobné úrazy mohou přijít v okamžiku, kdy byste se chtěli vrhnout někam, kam zatím nestačíte. A nemusí to být takhle dramatické, prostě to berte v dubnu tak, že kde narazíte na překážku nebo na neúspěch, tak tam to v dubnu už nezkoušejte. S koncem měsíce se to mění, tam potom možná i svoje touhy přehodnotíte do těch pravých, ryzích, opravdu vypracovaných hodnot a také budete lépe vědět, kudy se dál vrtnout.
Duben, jeho první polovinu, využijte pro svůj odpočinek a buďte jen užaslými pozorovateli toho, co se děje kolem vás. Nebála bych se říci, že to budou věci zásadní, spravedlivé, takové, na které jste dlouho čekali. Co vás tížilo, co už už jako kdyby bylo v cíli, ale stále ještě není. Může se vám tedy přechodně i třeba přitížit, nebo to můžete všechno pociťovat jako příkoří, ale velmi brzy tohle opadne a… jaro! Uvidíte všechno slunečné a zase krásné….

Panny: Akční měsíc. Najděte rovnováhu!

Pro Panny je to až netypicky akční měsíc, ve kterém bude na závadu snad jen ta jejich precizní povaha. Ta totiž může dostat na frak především tím, že se věci mohou jaksi vymknout z kloubů jinam, než Panny předpokládali. A když se ohlédnete nazpět, tak uvidíte, že v tom trošku zahrála roli nějaká impulsivita nebo přetečený pohár trpělivosti, prostě něco, co pro vás není zas tolik typické. Ale zase - pohnuly se ledy a je jasno. I když to nemusí být úplně příjemné. Naopak - to očištěné se potom rychleji ukáže a budete se moci snadněji znovu. Duben ale věnujte především sobě a svému zdraví - tady je asi nejvýraznější riziko celého měsíce - vyčerpání a nemoci s ním spojené. Nemoci, které jsou navázány na špatnou náladu, na pocit prohry, na něco, co vám není vůbec vhod. Na druhou stranu zklidnění a odpočinek velmi pomůže v tom, že naberete síly a uvidíte možnosti, které se nabízí. Zvednout se a jít dál… nespěchejte s tím. Na to je klidně dost času až další měsíc. Zatím vše pravděpodobně podrobíte své vlastní analýze a budete hledat řešení. Na druhou stranu - není darem to, když dostanete čas a "dobu hájení" na to, abyste si rozmysleli, jak se svým životem či nastalými problémy naložit dál?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Aki Aki | 3. dubna 2017 v 14:34 | Reagovat

Díky, rezonuje to hodně. Jsem zvědavá, jak to dopadne :)

2 sylva sylva | E-mail | 3. dubna 2017 v 19:33 | Reagovat

Vypadáto pro raky nadějně,každá pozitivní informace je pro mě momentálně kapkou do motoru k uzdravení a já za ten ,,benzín " moc děkuji.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Články je možné po domluvě s redakcí používat ozdrojované i jinde. Fotografie, není-li uvedeno jinak, jsou z redakčního archívu nebo z fotobanky Pixabay či Pinterest.

Chcete tu publikovat článek nebo si ho chcete půjčit? KLIDNĚ: pište na rpetrickova@centrum.cz (pro výklady používejte email modracesta@seznam.cz)
Moje profesní stránky: www.petrickova.cz A chcete-li ode mě profi články jen pro sebe, upravit text, udělat redakční práce, ozvěte se také.