LETNÍ SPECIÁLY: Letos bude Něčím zcela nové léto.....
TAROTSKOPY NA ČERVENEC A SRPEN.

DUBEN 2017: Váhy, Štíři, Střelci

4. dubna 2017 v 6:10 | Renata |  Každotýdenní kalendář
Váhy: Uváženě, pomalu, ale jistě!
Milé Váhy mají jako hlavní kartu měsíce dubna Svět. Ukončování i začínání. Ale v každém případě měsíc, ve kterém vás může velmi silně pronásledovat touha už něco doopravdy vyřešit. Zavřít za tím krám. Nebo se tak bude projevovat okolí a bude vás nutit do nějakého rozhodnutí. Je to dokonce pravděpodobnější, protože postoj Vah k tomu bude dvojí. Buď to bude nadšeně přijato, nebo je to doslova dostane na kolena. Buď opravdu nový impuls, nebo budou muset ulehnout na obrazné lože a jaksi se z toho všeho uzdravit.
To by se jim mělo povést, protože konec měsíce už je ve znamení Trojky mincí, která dominuje celému letošnímu roku. Nalezeno řešení, kompromisy, které vedou k dílu, jež se nakonec ukáže velmi ryzí. Možná víc, než si v tuhle chvíli myslíte. A tak pro Váhy mohu říci pouze to, že dobře zvažujte to, co k vám bude během dubna přicházet. I zdánlivě nedobré věci v sobě skrývají obrovský potenciál výhod. Stejně tak to může být měsíc, ve kterém budete teprve toto zvažovat, abyste se potom rozhodli kde co ukončíte a kde začnete znovu. I vy si dávejte pozor na zdraví, nějaké ty vleklé důsledky zimy tam ještě mohou klidně proběhnout.


Štíři: Tohle vám bude svědčit!
Štírům bude duben svědčit. Velmi stoupne jejich potenciál, co se týče sebevědomí. Ale dar z nebes to tak úplně nebude, spíše před dvojí trnité keře a kameny dojdete k novým obzorům. Podívejme se na ty zapeklité problémky, které vám mohou otestovat vaši sebevědomou štíří sílu. Prvním z nich je 7 pohárů, tedy nějaké hledání pravdy, hledání toho, co je pravé nebo - pozor na to u vašeho znamení - i riziko, že nebudete právě toto chtít dělat, riziko, že únik do závislostí, do iluzí, útěk před světem a žitím bude lákavější, než rázné šlápnutí do toho, co už vám dýchá nepříjemně na krk. Nebojte se na to šlápnout, hned za touto kartou je ten nalezený poklad. Jste opravdu před cílem. Všude tam, kde se cítíte nepohodlně se nebojte řešení, protože je už za dveřmi. Někdy může být spojeno s jistou obětí, nebo nepříjemností, něco budete muset zanechat na místě, abyste prošli těmi novými dveřmi, ale ty obzory jsou krásné, i když možná ještě trochu v mlze. Celé se to opět spojuje v té síle a v tom stoupajícím uvědomění si svých výhod, sil, svého obrovského potenciálu. S těmito výbušnými kartami si jen dejte v dubnu pozor, abyste nepošlapali i květinky, které chcete ve svém životě zachovat…

Střelci: Do toho, půl je hotovo!
Máte-li v těchto dnech pocit, že už dál nemůžete, že jste unavení, nebo že už stačí jen kousek a… buď se zhroutíte, nebo už se konečně něco dobrého stane, tak to je pravděpodobně správný pocit. Váš duben je ve znamení karty Svět, která v sobě skrývá doslova všechno. Konce, začátky, vyřešení i nastolení nových situací, které teprve řešit budete. Zdá se, jako kdyby zrovna nyní na vás přišel ten čas, kdy budete mít chuť se stáhnout do ústraní a vyřešit něco, co už doopravdy vyřešit chcete. Toto období s sebou nese obrovský smysl pro rovnováhu, pro nalezení řešení - takže využijte duben k tomu, že se definitivně rozhodnete tam, kde o tom už delší dobu uvažujete. Budete všechno vidět správně, nespěchejte však na sebe. Není to nic, co by přišlo samo, náhle, rychle. Naopak - celý ten duben pro vás může být umolousaný, předlouhý, únavný, osamocený, jako kdyby vaše duše chtěla odpočívat a ani vám příliš nedovolí rozlet. Budete si chtít užívat sluníčko pěkně v klidu, nehybně a nejspíš také sami, bez společnosti druhých lidí.
Pokud na vás bude tato energie mít vliv pouze zvenčí, může se stát, že se z vašeho úhlu pohledu náhle stane něco, co lze nazvat prohlédnutím. Události se vyjasní, naleznete to světlo, směr. Sílu jít dál. A možná to s tou osamělostí nepřehánějte, protože ten Poustevník, který vám ji tu přináší, je také znamením, že se ve vašem okolí může objevovat osoba, která je moudrá a vědoucí. A která vám může velmi pomoci, byť třeba jen mlčenlivým ukázáním cesty.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Tom Tom | 4. dubna 2017 v 7:10 | Reagovat

Děkuji Reni za štíry, bude to asi zajímavej měsíc... :)

2 Ivana Ivana | E-mail | 4. dubna 2017 v 8:33 | Reagovat

Děkuji Renatko za střelce,mě čeká řešení bydlení,tak snad všechno dopadne k mé spokojenosti....)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Články je možné po domluvě s redakcí používat ozdrojované i jinde. Fotografie, není-li uvedeno jinak, jsou z redakčního archívu nebo z fotobanky Pixabay či Pinterest.

Chcete tu publikovat článek nebo si ho chcete půjčit? KLIDNĚ: pište na rpetrickova@centrum.cz (pro výklady používejte email modracesta@seznam.cz)
Moje profesní stránky: www.petrickova.cz A chcete-li ode mě profi články jen pro sebe, upravit text, udělat redakční práce, ozvěte se také.