25.5.2017: Květnové novoluní dodá sil

22. května 2017 v 0:56 | Renata |  Každotýdenní kalendář
Měla bych jakožto Blíženec mít pro své znamení slabost. Nemám. Je to nejsložitější cosi nainstalované v mozku a duši, co si snad umím představit. No, možná Ryby a Raci jsou na tom hůř...
A ti na tom budou patrně rizikově i v tomto novoluní, které kromě slunečního znamení Blíženců posilují i Blíženci v Luně.

Novoluní je obdobím, ve kterém se věci uzavírají, dojasňují a jsou velmi energeticky náročné. Zavání to tedy únavou, vyčerpáním, na druhé straně úžasným potenciálem pro nové myšlenky, nové začátky a všechno, co má v budoucnu přinést volnost, uvolnění, radost a osvobození od všeho svazujícího.


Tolik tedy astrologie. A co na to tarot?

Síla - Páže holí - Páže mečů
Věž - 9 mečů - Eso pentaků

Šesticí těchto karet doladíme celé toto období, které zasahuje pár dnů před novem, pár dnů po novu. O čem tedy toto období může být a k čemu ho využít?

Rozhodně k posílení své síly, která může být až taková, že se v tomto období rozhodnete pro nějaké zásadnější kroky. Shodit definitivně něco, co působilo trápení. Začít znovu. To by mělo i dobře odstranit únavu a přepětí, pokud nastane.

Téma trápení a neuzavřených, hnijících a nedodělaných záležitostí může více vystupovat na povrch a chtít se nechat vyřešit. Nebojte se pohlédnout kolem sebe, protože se může snadno stát, že právě nyní kolem sebe máte něco, co vás v tomto může podpořit. Samá pážata, eso... síla a chuť tu sílu použít pro zásadní změny! To je veskrze pozitivní výklad a pokud vás něco v těchto dnech bude nepřiměřeně tížit, je to znamení toho, že to opravdu už je něco, co by chtělo co nejdříve nějak dořešit, jinak to bude za sebou stále nést pocit stresu.

Nečekejte však nějaká řešení, která budou velkolepá. Spíše první pobídky, nabídky, návrhy - vše spíše ve fázi vyjednávání nebo mezistavů, které ještě budou čekat na další vývoj. Plodné období pro odvážné kroky, první odvážné krůčky. Spojené s fajnovým pocitem úlevy.

Také to mohou být dny, ve které budeme upřednostňovat rozum, budoucí výsledek, cílevědomost a životaschopnost než nějaké vzdušné zámky. Co se vám nyní bude honit hlavou, bude tedy něčím, co má opravdu potenciál do budoucna. Není tu nic zmateného, matoucího nebo na scestí vedoucího. Jestli ještě nemáte chuť to realizovat, jenom si to někam napište - někdy příště to budete mít jako když najdete...

Proto se hodí v tyto dny třeba i záměrně vytáhnout na světlo témata, která delší dobu stojí a už vás to štve, protože diplomatický potenciál bude tak akorát na nalezení velmi dobrých řešení.
Takový příjemný úklid na pracovním stole, na který vám v brzké době přistane úplně nová práce.

Záměrně jsem psala, že pro citově založené lidi a znamení to může být těžší období, protože nepřeje těm vnitřním rozkošným a něžným myšlenkám, ale musíme je na chvíli formovat jaksi bez hedvábných rukaviček. Nebojte... hebké časy zase přijdou.
 

6 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Olga Olga | E-mail | 22. května 2017 v 10:26 | Reagovat

To sedí. Jsem Blíženec, přítel Rak, který se čerstvě rozvedl a jak si myslel, že už je to dávno za ním a má vše vyřešené, tak to na něj padlo a teď vládne bezčasí. Já ho podporuji, ale zárověň chci, aby se to už někam pohnulo. Věřím, že hebké časy zase přijdou. Děkuji.

2 Veronika Veronika | Web | 23. května 2017 v 20:15 | Reagovat

Jo, potvrzuji, to sedlo. Kámoš je Blíženec, má dvě tváře a dohnaly ho navršené problémy v bývalé práci.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Články je možné po domluvě s redakcí používat ozdrojované i jinde. Fotografie, není-li uvedeno jinak, jsou z redakčního archívu nebo z fotobanky Pixabay či Pinterest.

Chcete tu publikovat článek nebo si ho chcete půjčit? KLIDNĚ: pište na rpetrickova@centrum.cz (pro výklady používejte email modracesta@seznam.cz)
Moje profesní stránky: www.petrickova.cz A chcete-li ode mě profi články jen pro sebe, upravit text, udělat redakční práce, ozvěte se také.