29.5.-4.4.2017: Týden, na který možná nezapomenete...

28. května 2017 v 9:54 | Renata |  Každotýdenní kalendář
Přijde na to, na jakém místě životní šachovnice se právě nacházíte. V každém případě je před námi týden, kdy zásadními hybateli osudu budou dvě energie:


Spravedlivé vyrovnání
Úleva od nepravostí, ačkoliv se tyto nepravosti mohou právě tento týden projevit v plné parádě

První kartou je Vůz a Osmička holí, takže snad už začátek týdne mohutně rozhýbe všechny stojaté vody a přinese moudrost (Velekněz a Velekněžka). Je zvláštní, jak se tyto karty zdvojují, jak jsou tu zdvojené ty energie pohybu k pochopení, k uklidnění, k moudrosti.


Nemusí to ale znamenat, že se přímo v realitě stane to, co chceme, aby se stalo. Může to být jen náznak, jen pohyb někde mimo vás, jehož důsledky přijdou až později. Zdá se z ostatních karet, že půjde ale v každém případě o situace, které vás doslova vloží do rukou možná řešení. Jedno, dvě, nebo i více. Ale budete je zvažovat a díky ovlivnění tou jemnou energií lásky a pochopení - a také intuice - máte velkou šanci rozhodnout se správně, i když pokud si nebudete jisti, je lépe ještě nechat věci ustát.

Na scéně je totiž ještě Sedmička mečů a Devítka holí. Zvažování tohoto týdne nemusí být jednoduché, protože v něm roli hraje za prvé únava a nepříjemné zkušenosti z minula a možná i strach z toho, že naletíte, že budete okradeni, že vám bude něco vzato, nebo naopak - to, co k vám bude chodit, bude ponoukat k nepříliš spravedlivým řešením. Stojí za to si nastalou čistou situaci zase zkalit? Ne, nestojí… Pět mečů je sice ukradeno, ale dva vám na kartě zůstávají, jako šance pochopit, že všechno přece jen ukradeno nebylo a že tady i přes jisté ztráty zůstává ještě mnoho cenného - možná i toho nejcennějšího.


Tato špína hlubokých vod nemusí být ale jen nutně zvenčí, ale může to být vaše vlastní myšlení, sebeponížení, destruktivní vzory chování, které přitěžují lidskému hřbetu. Věřte, že tento týden se vyplatí věřit tomu, že svět je dobré místo k žití (a špatné našeptávače pošlete pryč…), protože se vám to mnohonásobně v budoucnu vyplatí.
Takže co tento týden bude nejvýraznější?

- Posuny kupředu, posuny snad i nečekané a náhlé…

- Zvažování a řešení minulých nepříjemností, nyní máte šanci je posoudit spravedlivě a dojít ke smíru
- Možná i krásná setkání, ve kterých pocítíte spřízněnost duší (Velekněz se nám s Velekněžkou nepotkávají zas tak často)…

- Šance pochopit a ukončit těžké situace, ve kterých bereme moudrost sami sobě…

Tak přeji krásný přelomový týden a těším se v červnu!

Zítra nezapomeňte na něžný květinkový výkladový den!
 

6 lidí ohodnotilo tento článek.

Anketa


Komentáře

1 sylva sylva | E-mail | 28. května 2017 v 11:25 | Reagovat

Já bych už bych si takový týden moc přála.Melu z posledního nic mi nevychází,nic se nehýbe ,stále nějaké překážky a už nevím jak dál jsem zoufalá.

2 Bosorka Bosorka | 28. května 2017 v 11:27 | Reagovat

Docela zajímavá kombinace karet. A ten velekněz s Velekněžkou mě taky zaujal! :)

3 Olga Olga | 28. května 2017 v 22:22 | Reagovat

To je nadějné. Veleknez a Veleknezka - no dnes jsem si sama vytáhla kartu Dvouplamen. Tak věřím v nadějné vyhlídky.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Články je možné po domluvě s redakcí používat ozdrojované i jinde. Fotografie, není-li uvedeno jinak, jsou z redakčního archívu nebo z fotobanky Pixabay či Pinterest.

Chcete tu publikovat článek nebo si ho chcete půjčit? KLIDNĚ: pište na rpetrickova@centrum.cz (pro výklady používejte email modracesta@seznam.cz)
Moje profesní stránky: www.petrickova.cz A chcete-li ode mě profi články jen pro sebe, upravit text, udělat redakční práce, ozvěte se také.