8.5.-14.5.2017: Zacílit a vyrazit vpřed!

8. května 2017 v 8:45 | Renata |  Každotýdenní kalendář
V kombinaci s Váhami, Štířím úplňkem ve středu a Střelcem v poslední části týdne to bude opravdu mela! Ale troufám si říci, že velmi pozitivní a přínosná pro většinu z nás.

Snad jen jeden případ by mohl dopadnout špatně - a to, když se zkraje týdne zakuklíme do svých bolestí a ukřivdění hezky s prastarými rozmatlanými bolístkami, které, upřímně řečeno, nemají takovou váhu, jakou jim přikládáte. Tak tohle rozhodně nedělejte, nebo vás už jen ten samotný lunární vliv společně s pichlavým a citově náročným sebedestruktivně laděným úplňkem, totálně rozválcuje.


Jinak lze říci, že s kartami Osmička mečů - 10 pohárů, Královna mečů a 6 holí je to týden, který přeje všemu ostatnímu! Chcete-li něco řešit, něco konečně rozseknout, přijít něčemu na kloub či jen tak zatím pasivně čekáte, až se něco konečně uděje a vy se budete moci hnout z místa - ve všech těchto případech je vysoká šance, že se dočkáte! Jako když se lámají ledy.

Hlavní dopad to může mít na oblast rodiny, vztahů, které vám dávají pocit bezpečí a pak také na oblasti, ve kterých potřebujete prorazit kouskem své odvahy, kterou jste zatím ještě tak úplně neposbírali.
Jsou to ale zároveň oblasti života, které budou více citlivé na úplněk, více citlivé v případě, že se vám příliš nedaří je držet v rámci svých představ, takže budete-li v tomto směru padat do smutných stavů, věřte, že to přejde, ale zkuste je využít k tomu, abyste lépe viděli, co vám na tom všem skutečně vadí. Zároveň tu totiž je ten nepříjemný meč pravdy, který může vyjevit chyby, které opakujeme. A naznačit cestu ven! Předem však říkám, že to nemusí být vůbec příjemné, jindy to bude naopak úlevné - přijde na to. Jako kdyby první polovina týdne byla o zvažování, střed o zacílení, a konec týdne o nějaké výsledné akci.

Především však tento týden nese zásadní energii se vším něco udělat, všechno nějak zvládnout, když uděláte ten první nepříjemný krok, ve kterém se vám nechce, něco bolí, nebo máte strach. Překonáním tohoto prvotního pocitu a vykročením se neskutečně osvobodíte!

Tak hodně štěstí!
 

5 lidí ohodnotilo tento článek.

Anketa


Komentáře

1 gira gira | 8. května 2017 v 12:32 | Reagovat

tak to se cte hezky! tak nam vsem preju, at se ledy lamou k nasi radosti :)

2 Selinka Selinka | E-mail | 8. května 2017 v 12:52 | Reagovat

Teda mně se ten život zase taak zašmodrchal, že vítám možnost půlročního výkladu. A jo, staré bolístky se přihlásily.

3 Ivuše Ivuše | 8. května 2017 v 13:16 | Reagovat

Já mám pocit že už jsem chytila za tu správnou nitku a pomalu opatrně rozmotávám,nadechuji se a minulý týden mě jeden člověk tak nějak otevřel oči.Krásně mě to pohladilo na srdci a do teď to hřeje.Není to láska jen mě řekl slušnou cestou nedělej ze sebe blbce.

4 Ivuše Ivuše | 8. května 2017 v 13:21 | Reagovat

Nerozdávej pomoc a lásku když sama ji nedostáváš.Tak jsem to měla i ve výkladu od Renátky,tak se tím řídím a mě se tak ulevilo a cítím že přichází to hezké.Mě ty výklady vážně pomáhají,velmi Reny děkuji a skláním se před tvým čarodějnictvím,moc si tě za to vážím a ne jen za to!

5 sylva sylva | E-mail | 9. května 2017 v 8:58 | Reagovat

Renčo tvé týdenní horoskopy plně rezonují s tím ,co já momentálně žiji.A ještě vnitřně cítím ,že žiji přítomností a čekám na budoucnost a nechci už se vracet do minulosi hlavně v oblasti práce ,stávají se mi třeba situace ,že mám nastoupit do nové práce a z nějakého důvodu nemůžu ,třeba s mamkou řeším zdraví je jí 80 let.A tím se to zkomplikuje a zase nic.....A tento týden se zdá být radikální,tak kéž by byl a už mi nějaká práce přišla a vyšla..Jinak jsem byla nedočkavá a ptala se v knihkupectví na tvoji knihu a prej až zítra 9.5.už se moc těším.pa

6 Dana Dana | 9. května 2017 v 11:35 | Reagovat

Renčo,
ta 8 Mečů pro včerejšek a dnešní den opravdu sedí, jen nevím, jak se jí zbavit :-(

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Články je možné po domluvě s redakcí používat ozdrojované i jinde. Fotografie, není-li uvedeno jinak, jsou z redakčního archívu nebo z fotobanky Pixabay či Pinterest.

Chcete tu publikovat článek nebo si ho chcete půjčit? KLIDNĚ: pište na rpetrickova@centrum.cz (pro výklady používejte email modracesta@seznam.cz)
Moje profesní stránky: www.petrickova.cz A chcete-li ode mě profi články jen pro sebe, upravit text, udělat redakční práce, ozvěte se také.