Soutěž O KNÍŽKY HYGGE: Náťa a Věrka už mají na emailu zprávu o výhře.

A 16.3. tu je pro vás soutěž o višňové receptíčky. Nejen. Nachystejte fantazii.

Tento týden další výkladový den a 26.,27.3. dubnové tarotskopy. Nově si můžete objednat TEN SVŮJ MĚSÍČNÍ na míru.

OPĚT AKCE: LETNÍ PŮLROČNÍ VÝKLAD: A je tu ukázkový příklad!

11. května 2017 v 8:11 | Renata |  Výklady pro vás a výkladové dny
Po loňském úspěchu letos znovu zopakuji akci s letním výkladem.
Nakonec jsem si ho docela oblíbila. Ta energie nacházejícího léta a poté sváteční sestup do podzimu a vánočního období prostě má své kouzlo a výklad od července do prosince je dobrou možností, jak ještě zhodnotit zbytek roku a náležitě ho využít.

TIP: Kdo chce, může se obecně poptat i ve výkladových dnech, které by v květnu, červnu, měly být asi tři.

Akce:

A tady je ukázkový výklad, jak tedy Váš výklad bude vypadat.
Letos jsem jako novinku udělala zhodnocení situace ještě na začátku celého období společně s květnem a červen (dle objednávek někdo stihne i květen, někdo až jen červen) a pak výklad na jednotlivé měsíce. V závěru potom několik karet pro zhodnocení celého roku a většinou se tu objevují nějaké dobré rady, čemu se vyhnout a s čím si poradit naopak intenzivněji a jinak.

.............................
UKÁZKOVÝ VÝKLAD PŮLROČNÍHO LETNÍHO VÝKLADU

Obecná situace nyní, výchozí situace:
V tuhle chvíli je třeba především najít cestu skrze složitosti současné situace - najít nějaký kompromis, který je životaschopný a který Vás dovede k celkem zásadnímu rozhodnutí. Nebo právě to zásadní rozhodnutí může tuto zlatou střední cestu ukázat.
Co tu je k řešení?
Snaha najít cestu ven z období, ve kterém není vůbec nic jasné (7 pohárů, Milenci, 9 pohárů). Řekla bych, že zásadním problémem (10 mincí) je to, že si stavíte ten žebřík příliš vysoko. V tuhle chvíli nelze dosáhnout nějakého plného a všeobecně uspokojujícího stavu, bohatství, plné naplněnosti po té materiální stránce. Je-li tam tohle strádání, pak věřte, že drobné příjmy tam budou, ale nebudou stačit na to, abyste si úplně vydechla. Zatím. Zatím tam osud chce mít upřednostněny jiné cesty, jiná řešení, jste na začátku cesty a tak nelze čekat, že hned za první křižovatkou bude palác plný bohatství, ať už si toto plné uspokojení na hmotné úrovni představujete jakkoliv. Takže v tuto chvíli je třeba se oprostit od tohoto chtění, které může být až sebemrskačské… a zaměřit se víc na klid a na poklidné hledání toho, co je třeba nalézt. Vymést ještě minulost. Rozhodnout se. Na stole před sebou máte spoustu různých možností, a možná ani nevíte, kterou si vybrat. Neumíte se rozhodnout, vyčerpanost ducha i těla, všechno se zdá nedosažitelné. Cesta ven je skrze pohyb, skrze prosté "rozhodnutí se pro jedno" a tou cestou prostě jít.

Ihned za touto prchlivou a prchavou kartou máte Milence a 9 pohárů, takže v brzké době se tato situace ukončí nějakou křižovatkou, ve které dojde k úlevě formou jakési nabídky, jež bude Vašemu srdci velmi blízká a která ponese alespoň to citové uspokojení a hojnost takovou, která bude uspokojující. Najednou ty vzdušné zámky budou pryč, protože to, co budete mít před sebou, bude obrovská úleva a bude to právě to, co potřebujete.
V období do července tu jsou karty velkého hledání a rozhodování a ještě setkávání se s minulostí. 3 mincí, Král mečů, 4 mečů (3 mečů, Kolo osudu) 6 mincí. Začnu od konce, kde je vidět, že nakonec ta cesta povede přes něco "méně, než jste čekali", ale protože za sebou máte, nebo budete v tomto období mít nějaké zklamání, únavu, zbavení se "kuřího oka" na noze, tak je to vyloženě úleva a otočení Kolem osudu správným směrem.

Nejprve tu je stále ta snaha nějak ubalancovat současnou situaci a tam může velmi pomoci rázný rozum, případně ukončování toho, co už nefunguje, co je ryze nepraktické. Projít si svůj život a usekat to, co nenese nic dobrého. Co dlouhodobě držíte jen ze sentimentu, nebo co vám zdravotně škodí. Tady se může ještě stát to, že pokud u toho zůstanete, tak se to velmi výrazně projeví na zdraví ještě v tom brzkém létě. Je tu období zastavení se, léčení, může to mít příčinu právě v přetížení tím, co do Vašeho života nepatří, co tam vadí, co nesmírně bolí. Jestli to je o vrácených lidech nebo vzpomínkách, nebo situacích nově vzniklých, nevím, ale je to spojeno s pocitem ohrožení sebe jako ženy nebo s pocitem porážky - takže všechno, co se bude zdát v tomto období, že Vás chce ohrozit ponížit, porazit - s klidem odložte, nenechte se tím zmanipulovat, protože tam může jít i o jakousi nefér hru, že ten dotyčný (ale i Vy sama si umíte možná velmi dobře dloubnout do kuřího oka) zná Vaše slabá místa a na ně může zaútočit. To, co se tedy bude odehrávat, není reálné ohrožení, ale uměle vykonstruované cosi, co má někoho zbaběle potěšit. Nenechte se vytočit a ušetříte si hodně energie i zdraví. V tomto období pomůže Velekněz, karta moudrosti, ulevit si, zanalyzovat, poučit se, nebrat na lehkou váhu minulost - a vykročit vpřed, protože tam už jsou ty zásadní kroky a je tam i ta křižovatka k těm lepším zítřkům.

Také to může být o tom, že právě Vaše rázné rozhodnutí může způsobit zpětnou reakci okolí, které se k tomu všemu postaví tak, že se Vám postaví do cesty. Nějakou dobu Vám bude bráněno se na tu cestu dát. Na druhou stranu tyto faktory alespoň o to dříve opadnou a o to dříve najdete to pravé… a to se ukáže v tom, že bude žít, bude ve Vás budit vášeň, pocit života a osvěžení a radosti…


Červenec (Král pohárů, Devítka pohárů, Eso holí, Hvězda)
Dobré zprávy! Zdá se, že do začátku prázdnin budete vstupovat celkem svěže. S radostí, která může být chvílemi až euforická a i obrovskými šancemi, které náhle budou vystupovat na povrch a budou jen čekat na to, jestli je vezmete do rukou a budete hníst a tvořit, nebo jestli je necháte být. Hvězda, která výklad ukončuje, potom naznačuje, že to budou situace a šance, které jsou osudem dány, které jsou součástí toho vyššího vedení a pravděpodobně dostanete příležitost začít v životě dělat více (nebo úplně prvně) to, pro co jste byla předurčena. Poznáte to na velkém pocitu uspokojení i na pocitu ozdravení. Podívám se přesněji o co půjde, a opět mi tu vychází Milenci a za tím Císař. Může to svádět ke slibování partnera, ale nenechme se mýlit, samozřejmě to může být i o setkání s někým výrazně Vám milým či ozdravení vztahu s oficiálním partnerem, ale také to může být o tom, že tady se už začne reálně rýsovat dobrá hmotná situace. Křižovatka, na které bude nějaká možnost vedoucí k dobrému hmotnému zabezpečení, nebo taková nabídka může přijít od osoby mužského pohlaví.


Další podlinie tohoto měsíce je o Osmičce holí a Esu mečů, takže v té vší radosti a celkem pozitivně nabité energii může přijít ještě nějaké dočištění minulosti, které už ale jenom podpoří současná rozhodnutí. Nebo může jít o sklizeň něčeho, co jste zasela v minulých týdnech či měsících. Rozjasnění cesty ven. Cosi, co má co dělat s pocitem únavy z minulosti. Je to jakoby finále - hurá, už nemusím nést to těžké břemeno minulosti na zádech. Už to není třeba, už jsem v cíli.
Červenec je vhodný využít pro všechno, co máte ráda. Odpočinek, relax, takové uvolnění duše, věnovat odpočívání tomu, co dělá dobře na duši. V tomto stavu pak mohou chodit ty nabídky, které Vás posunou, v tom uvolněném stavu, bez stresu a hořkosti. Pokud budou ještě nějaké zdravotní problémy, tak červenec by je měl notně vyhojit právě v takových cíleně vytvářených chvílích. Nevyhýbejte se ani lidem, o pěkná setkání tady nemusí být nouze, navíc ti lidé Vám mohou výrazně pomoci v nějaké radě nebo cestě vpřed, ve vývoji… a vyzdvihnout Vás, i kdyby jenom proto, abyste lépe viděla svou vlastní hodnotu. A v tu chvíli bude otevřená cesta o úroveň výš…

Srpen (Král holí, 3 pentaklů-Soud, Rytíř mečů, Páže holí, Král pohárů)
Srpen bude pokračovat v té akčnosti a opět tu je 3 pentaklů, která se objevila v prvním období před létem. Takže se tu může objevit zase něco z toho, co se řešilo v té době a opět bude třeba najít nějaké kompromisní řešení, tentokrát ale ne skrze rozum, ale spíše skrze tu vášnivost a životaschopnost. Řešení by mělo být především životaschopné - vidím v tom i posun, protože zcela jinak byste se rozhodla o této věci například v květnu, a zcela jinak v srpnu (a to díky zkušenostem, které nasbíráte v červenci). Za následek to potom může mít doslova znovuzrození a ozdravení, další fáze nových událostí, nových křižovatek a rozhodnutí. Je tady toho docela dost a snad ten srpen bude úplně o tom, že se nezastavíte a spoustu se toho bude dít. Všechno ale bude takové malé, v začátcích, nové šance, osahávání si něčeho, rozhodování a u toho všeho i velmi milé pocity na poli jakéhosi citového uspokojení, ať už se jedná o partnerství, nebo o uspokojení celkové. Na co si dát pozor? (10 mincí, Pětka mečů) - to je opět o tom, abyste nechala to všechno rozvíjet nějak pomalu a o samotě.


Netlačit nic silou, i když si třeba budete připadat, že už už máte nadosah to, o čem jste snila, je to jen základ. Nelze do základu domu už nastěhovat nábytek, jakýkoliv nátlak a snaha přesáhnout dosavadní ještě nezralou situaci v rozpuku, by ji mohla zničit. Spíše srpen bude o vržení energie směrem k vlastní síle.
Nastoupit na cestu vítězů. Zkusit se poučit z minulých zkušeností a zejména tam, kde si sama sobě nebudete moc věřit, prostě zkusit šlápnout do pedálů. Srpen je plný rozechvělých novinek, novostí, šancí, ale nic z nich nebude, pokud se je budete snažit uspěchat nebo z nich dostat to, nač ještě nejsou zralé. Naopak, budou požadovat Vaši odvahu a možná i kroky někam do neznáma nebo někam, kam se bojíte, kde si myslíte, že vlastně není Vaše místo. Jak víte, že není? Teď je šance to zkusit. Mějte na paměti to, že srpen Vás obral o to, co Vás umrtvovalo… to bude intenzivně nebo i pomalu (záleží na okolnostech) odcházet a na to nové je třeba si zvykat. Může se z toho dostavit občas i únava, ale ta je přirozená a nepodléhejte našeptávání Ďábla, že to je proto, že "na to nemáte". Dala bych si pozor v tuto chvíli i na to, co se bude vynořovat a chtít Vám škodit, protože to je opravdu o pokušení vrátit se do starých kolejí. Rozhodování může být těžké, protože je nové… a můžete mít občas i zmatenou hlavu, ale vždy se zkuste otočit k tomu pocitu "znovuzrození", "vím, jaké zkušenosti mám za sebou a nebudu opakovat staré chyby", a k pocitu, že "na to mám, nebo to aspoň zkusím"…. Protože je klidně možné, že drtivá většina toho nového, co bude, bude něco, co jste jen v minulosti kolem sebe díky zaslepenosti negativní přítomností, neviděli.


Září (Devítka holí, Vůz, 8 holí, Měsíc - Císařovna)
V září se mi tu opakuje a navazuje karta ztížených podmínek, té únavy, která mohla být citelná už v průběhu srpna. V září může padnout s plnou silou, můžete tam mít chvílemi pocit, že jste na konci sil a že už melete z posledního, ale vždy se tady vyplatí zatnout zuby a jít do toho znovu. Jednoho dne se ta doteď neúrodná půda zúrodní. A může se to stát už v září. Tyhle únavné investice do čehokoliv - vydržte. Zúročí se… může jich v září být víc, ale stojí za to vydržet. Mohou se týkat ve zvýšené míře rodičovství, mateřství, takové té pozice ženy a ženské role ve společnosti. Navíc posléze zjistíte, že to byla velmi moudrá investice, tohle všechno vydržet!


Další část září nebo další jeho linie, bude ještě zajímavější, týká se viditelných změn a to přesunů, ukončování, zavírání vrátek za něčím, co taky mohlo způsobovat vyčerpání. Snad mi to přijde i jako jisté bilanční období, kdy sama vytáhnete minulost ze skříní, abyste ji konečně vyhodila a zavřela za ní dveře. V podkresu Vašeho září se děje hodně věcí, ještě nebudou viditelné, jsou skryté a přijdou později až jakoby náhle ve formě událostí nebo uvědomění si toho, jak moc bylo dobře, že jste se v tuhle chvíli s minulostí rozloučila. A opět to bude následováno zcela novými impulsy, které povedou k radosti a k pocitu plodné budoucnosti.

Pokud se nebudete moci v září vykutálet z těch pocitů tíhy, pak věřte, že právě ten pohyb vpřed a uzavření toho všeho, je cestou k uzdravení. A také vědomí, že další týdny přinesou samovolné vyřešení toho, s čím si v tuto chvíli marně lámete hlavu. Držte se toho, co máte, co znáte, v čem jste silná, to Vás postaví na nohy! Ve chvíli, kdy to uděláte, postavíte se, tak také zvednete hlavu a uvidíte, že právě v ten okamžik kolem jede vůz, který jede tím správným směrem. A ještě se někde dole pod Vámi chystá cosi, co Vám dá v budoucnu další stavební kámen pro budoucnost. Je to zatím ale o čekání a lze si jen plánovat nebo představovat, ale k činům a konání to ještě zralé není. Uvidíme, jak to bude dál.
V tuhle chvíli lze k září říct, že nechtějte po sobě býti supermatkou, supermanželkou, nevyčerpávejte se, ale investujte svou energii s ohledem na budoucnost a spíše pozorujte a čekejte. A zametejte před vlastním prahem, tam ještě může hodně přicházet z minulosti, něco, co je odumřelé, nebo co Vás právě bičuje k tomu chtít po sobě víc, než na co v tuhle chvíli máte! Pamatujte, že jen v dobré kondici toho můžete dosáhnout, uštvaní lidé nikdy úspěchu nedosáhnou… A ostatně, koncem září začnou mít obrysy budoucnosti podobu lehkých malých nabídek, pobídek, lidských milostí, a opět se ta energie života vrací!

Říjen (3 pentaků, Eso pohárů, Pětka holí - 10 mečů, Páže mečů - Páže pohárů)
V říjnu se začnou rodit nové věci, spolupráce, růst… S Esem pohárů po boku půjde o možná velmi dobré projekty s dobrou budoucností. Bude to také měsíc dobrých možností zapracovat na tom, co cítíte jako úkol pro letošní rok! Všechno bude najednou průhledné, průzračné, bude to vidět. I když mohou být nějaké chvíle plné roztříštění, nebo pochybností, drobných půtek - a to opět spíše ve vztahu ke kartě Císařovna, takže k tomu, co cítíte jako svou zodpovědnost v roli ženy a je klidně možné, že díky těmto událostem učiníte i velmi zásadní rozhodnutí "mám toho dost a změnu musím učinit já". V tomto směru může být říjen divoký a náročný, ale měl by na svém konci přinést úlevu. Jako kdyby se tu na jedné straně rodilo něco nového, něco pro Vás velmi důležitého, ale Vy jste na to neměla čas nebo energii nebo Vám bylo bráněno (ale to spíše ze škodolibosti než z nějakých jiných vážných důvodů) a v tu chvíli tedy uvidíte věci jasněji a uvidíte také, kde a co utnout, aby Vám to tu energii nebralo.


Zejména bych si dávala pozor tam, kde je útočeno na Vás jako na ženu, nebo na zázemí, které patří do ženských kruhů (role matky, manželky apod.) a možná je třeba právě z této pozice nyní dát vědět světu, že máte také své hranice a svůj názor a že ho umíte prosadit. Výborné je, že k této koncové říjnové situaci mi vyšla ještě karta Smrt, takže pokud se v říjnu pokusíte o nějakou větší čistku kolem sebe, tak bude velmi úspěšná v tom, že Vám sice možná něco, nebo někoho ze života odnese, ale zároveň umožní růst něčemu novému a dá prostor novým nabídkám. Zúrodní tu Vaši zem, kterou opečováváte v životě.
Více energie můžete potom věnovat i tomu nadšení nebo něčemu novému, co v říjnu může přijít. Tam je určitě ten směr do budoucnosti, je tam možné, že tam bude i nějaká osoba živějšího charakteru, která se kolem toho bude ochomýtat a která Vás bude podporovat - nebo to celé můžete vnímat jako jakéhosi "koně", který vám umožní rychlejší a lepší pohyb vpřed. Dejte snad jen pozor na unáhlenost, vždycky tady všechno dobře promyslete, je tu důraz na pečlivost. A prověřujte lidi kolem, aby se nestalo, že v říjnu budete na někoho spoléhat, na jeho znalosti, vědomosti, ale on je ve skutečnosti nemá tak rozsáhlé a není schopen Vám poskytnou to, co požadujete. Raději tady zůstaňte sami u svých znalostí a spíše v nitru a u vlastních schopností. To platí celkově pro tento měsíc - vy víte, co pro Vás má cenu, a k tomu se vždy vracejte při všechno rozhodovacích procesech. Ta expanze víc do prostoru přijde příští měsíc! Teď by to ještě nebylo zralé - vydržte!


Listopad (Páže pohárů, Král pohárů, Páže pentaklů)
A to, co nešlo v říjnu, nebo to, co nešlo s jistými lidmi vyřešit v říjnu, se může pohnout v listopadu. Opakuje se tu ta problémová karta z předchozího měsíce, ale tentokrát je ve správném postavení. Zameteno před vlastním prahem, nějakou dobu tam bude pořádek, takže si listopad můžete celkem ve velké pohodě užít. Řekla bych, že je také o nalezeném srdci, o rovnováze a spokojenosti, ze které potom bude pramenit i chuť a touha jít dál, nebo zkoušet nové věci, začínat nové příležitosti, či o nich jenom uvažovat. V tomto směru je to velmi plodný a relaxační měsíc.
Když si k těmto kartám ještě dovyložím, tak se mi jen Světem potvrzuje, že to může být skvělý měsíc k novým začátkům, či spíše k dojetí toho pocitu, že něco je ukončeno a že stojím na nové cestě. S Pážetem pohárů to je ale pocit příjemný, leč trošku roztřesený, je to jako kdybyste se znovu zamilovali do života. Toho určitě využijte, je to velmi léčivé a může Vám to v závěru měsíce pomoci.


Intuice bude na vysoké úrovni a listopad vypadá jako měsíc, kdy k Vám mohou chodit různé informace formou snů nebo různých vnuknutí. A také prohlédnutí nebo změn názorů. Vy tady můžete naprosto změnit úhel pohledu na cokoliv! A to je díky láskyplnějšímu pohledu na svět nebo díky tomu, co se ukázalo vyřešeno. Všechny ty události (zejména ty ze září) se mohou nějak prolínat i do listopadu, protože došly do finále. Pokud na něco čekáte, jak dopadne, patrně listopad bude měsícem, nebo konec roku bude obdobím, kdy se dozvíte výsledek, něco dozraje. S těmi novými začátky pracovními nebo hmotnými nebo myšlenkovými, si ještě dejte načas a opět tu je varování před zbrklostí, nebo před stavěním vzdušných zámků. Klidně čas věnujte teoretickým přípravám, ale ještě před samotnou realizací to bude chtít nějaký silnější impuls nebo dozrání. Vyloupnutí, vylíhnutí. To samé s případnými depresivními nebo smutnými stavy, velmi snadno byste se z nich měla dostat nějakým zásahem osudu, kdy Vám bude projeveno nějaké milosrdenství, nebo projev karmy,běžná malá milá situace - berte ji a hýčkejte si tyto drobnosti, protože "člověk vlastně neví, co má", protože často se dívá spíš negativně než pozitivně.
A ještě něco - všechny postavy na tomto výkladu se dívají kupředu - udělejte to i Vy a vybírejte si k sobě v tuto chvíli také lidi, kteří směřují kupředu!


Prosinec (Pětka pohárů, 6 mincí, Královna holí - Eso mincí - Smrt, Král pohárů)
V prosinci bych si asi nejvíce dala pozor na útoky minulosti. Na nostalgii, která může vést až k velmi smutným stavům. Mělo by se to týkat asi všeho, v čem můžete cítit "marnost promarněných příležitostí".Co se nepovedlo, co bylo špatně… v čem byla chyba. Cesta ven vede přes moudrost a sebedisciplínu - patrně tento propad je způsoben únavou, oslabením nebo prostým poddáním se bolesti. Pokud nepadnete do sebedestruktivity, začne se to velmi rychle otáčet. Na druhou stranu tu opět bude vystupovat na povrch výrazně nová budoucnost, která by tyhle stavy adventní nostalgie měla celkem dobře rozptýlit. Možná to také může s tím Esem být o tom, že přece jen jste toho chtěla za ten rok dosáhnout víc. Ono i v těch vzpomínkách a představách o budoucnosti, které jste měla, je nakonec dost toho, co je stále něžně opředeno dětstvím nebo nostalgii. Je tam něco, u čeho cítíte energii života? Pak to je ono - toho se chyťte.
Byla by škoda smutnit, protože prosinec nese opět Eso mincí, šance, možnosti, něco, co je třeba ale tvrdě vydřít a vymakat, a co má obrovský potenciál Vás doslova přeměnit. Můžete zažívat pocity pohřbívání minulosti, které mohou bolet - ano, to může souviset s prvním odstavcem. Jenže za ní je potom Král pohárů, který je symbolem až bláznivé lásky a uvolnění. On je přesně to, co je potřeba pro otřepání se po celém těžkém roce. Když se ještě dívám na ten proces proměny ve vánočním období, tak je plně spjato s něčím, co je plné slunce, pocitově plné slunce, vyjasnění, a co se už nemusíte dál učit (8 mincí). Už můžete zanechat pocit, že se potřebujete pořád učit - v tomto případě to může být nějaké sebemrskačství a snaha o perfekcionalismus) a že je dobré se uvolnit, načež v tom uvolnění přijdou ty nové šance samy od sebe.


Obecně lze říci, že prosinec bude náročný v tom, že budete mít silné sklony k utápění se v něčem negativním, v negativně laděném bilancování a možná i k impulsivitě - tvrdošíjném trvání na svém pocitu prohry. Jenže ten není vůbec reálný, na druhé straně tu je obrovský úspěch, kterým jste prošla. Pocity únavy a bilancování ke konci roku prostě patří a jsou také výsledkem náročných změn minulých měsíců. Obraťte se více k sobě, k tomu, co máte v životě úspěšně zakořeněno a už se dál netrapte. Když to dokážete, tak to adventní sváteční uvolnění a nic neřešení se Vám odmění novými příležitostmi v dalším roce, či třeba ještě ke konci roku tohoto.

Obecná situace na konci roku, závěr:
Máte-li zhodnotit závěr roku (Ďábel, Trojka pohárů, Čtyřka holí), pak je to rok, za který se můžete poplácat po zádech. Mnoho pokušení z temných stran, mnoho pevných svazujících a škodlivých vazeb, mnoho minulosti, mnoho čehokoliv, co považujete za svazující a škodlivé a co vás táhlo dolů, ačkoliv to třeba mohlo kdysi vypadat jako lákavé. A přesto jste z toho dokázala vybruslit. Čtyřka holí na konci je o tom, že máte plné právo se na konci roku uvolnit v oslavě svého života.
Další dvě karty ještě k tomu těžšímu období, které jsem vytáhla, jsou Poustevník a Soud. To ďábelské totiž mohla být i osamocená cesta, období, ve kterém jste musela kráčet sama, nebo sama o sobě velmi přemýšlet. Všechno, co vás z tohoto až meditativního a důležitého stavu v tomto půlroce mohlo vytrhovat (ať to mělo jakkoliv lákavou podobu), Vám mohlo škodit. Určitě je dobré si dávat pozor na všechna lesklá třpytivá pozlátka, která ale v sobě nesou jisté znaky závislostí nebo náhražkového chování (i například sebelítost je návyková a destruktivní). Mějte celý ten půlrok v sobě moudrost Poustevníka, který ví, že nějakou dobu chce být sám, chce se intenzivně věnovat sám sobě, chce se lépe a pomaleji dívat na svět a více zvažovat každý svůj krok. Příležitostí tam máte spoustu a je nepravděpodobné, abyste žádnou nechytla, je to doslova žeň krásných novinek a nových posunů vpřed.
Patrně vám tam přijdou i noví lidé, nové souvislosti, nová pochopení minulosti. S Trojkou pohárů dojde také k pochopení toho, proč minulost byla taková, jaká byla. A právě to Vám dodá nakonec elán jít dál a uvědomit si cennost nejen toho, co nyní máte. Ale i toho, co jste za celý ten rok dokázala!


A ještě jedna věc na závěr. Křižovatky mohou vést různými směry, ale někdy se vyplatí si najít svou vlastní cestu a nebrat to, co se nabízí (zejména, je-li oboje spojeno s nějakými výraznými ztrátami a nároky, které se časem ukáží jako obtěžující a ztrátové.

....................
Tak to je ukázkový výklad, jak může Váš Půlroční letní výklad vypadat.
Najdete ho nově a do 30.6. 2017 v nabídce MODRÉ CESTY.
Pište si o něj na modracesta@seznam.cz (cena je 600 Kč) V ceně je rozbor situace před létem, jednotlivé měsíce a vánoční závěr :-) a samozřejmě vaše doplňující dotazy na email poté, co obdržíte výklad. Případně, chcete-li se na nějakou oblast zaměřit více, napište to rovnou do objednávkového emailu a já se na to zaměřím i kromě obecného výkladu.
Výklady objednané nyní očekávejte vypracované po 24. květnu. (Toto datum se bude pravidelně aktualizovat)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Vychází vám výklady z Výkladových dnů?

Ano, většinou jsou přesné 70% (42)
Někdy ano, někdy ne 13.3% (8)
Vůbec ne 16.7% (10)

Komentáře

1 Dana Dana | 11. května 2017 v 8:29 | Reagovat

Ahoj Renatko,
moc hezké, hned bych se příhlásila mezi zájemce ...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Články je možné po domluvě s redakcí používat ozdrojované i jinde. Fotografie, není-li uvedeno jinak, jsou z redakčního archívu nebo z fotobanky Pixabay či Pinterest.

Chcete tu publikovat článek nebo si ho chcete půjčit? KLIDNĚ: pište na rpetrickova@centrum.cz (pro výklady používejte email modracesta@seznam.cz)
Moje profesní stránky: www.petrickova.cz A chcete-li ode mě profi články jen pro sebe, upravit text, udělat redakční práce, ozvěte se také.