19.-25.6.2017: „Tu máš, co máš!“

18. června 2017 v 8:34 | Renata |  Každotýdenní kalendář
Jednoduše řečeno, tento týden je týdnem rozcestí, jistot, stability a rozvažování. Vyplatí se klid, pomalý posun kupředu a řešení věcí, které jsou pro nás tento rok zásadní nebo u kterých potřebujeme rozvahu a trpělivost.
Milenci - 3 mincí, Velekněz - 2 holí (Síla, 2 mincí)
Snad i věci, nad kterými stojí ochrana osudu…


Se vší tou moudrou energií a snad i osudovými zásahy bych si troufla říci, že u některých může mít tento týden podobu událostí, zásadnějších i sotva zřetelných, ve kterých lze vystopovat jakousi spravedlnost, ochranu, sejití moudrosti z nebes na Zemi, snad i do rukou dostanete více možností, než jste měli ještě minulý týden. Něčeho bude víc, něco bude přicházet zvenčí ve zvýšené míře a bude to přesně mířené! Snadno pochopitelné. Uvěřitelné. Často to může být formou informací od druhých osob, od moudrých nebo starších lidí, cosi co "vyslechnete", co se naučíte, co bude klíčem k něčemu dalšímu. Nejisté události ještě nebudou úplně rozhodnuty, ale minimálně budete vědět, na jaké půdě stojíte.

Pozor na strach!
Je tu malé riziko, že by mohl tento týden vítězit strach a celou tuhle dobrou energii ničit. Milenci a Síla je dobrá kombinace, pokud ovšem nenecháte zvítězit nijakost a apatii, případně staré zvyky a zlozvyky. Mělo by se to stávat ale zřídka, protože jinak je energie celého týdne opravdu na velkém vzestupu a mohutná podpora okolí i vlastního vědění, které nyní dostane pevnější kontury (mnohé v tomto týdnu pochopíte)… dávají do rukou spíše pevné a jasné ingredience pro další události, než že bysme se měli nějak hroutit.

K čemu tedy tento týden využít?
- Všechna rozhodování budou mít dobrou půdu pro uvažování: Nemusíte ještě dojít k definitivnímu výsledku, ale hodně věcí si sedne a bude zřejmějších.
- K pilné práci na tom, co je pro vás tento rok důležité, můžete k tomu získat z okolí podporu, dobré rady nebo spolupracovníky.
- Stejně tak je to dobrá konstelace pro zdraví, zejména pro psychickou odolnost, kterou by mohl kdosi zvenčí ještě více podpořit. Nebo najdete právě ten smysl, který dodá energii vám samotným.
- Setkání s lidmi či situacemi, které vás postaví na zcela nové křižovatky (nové vztahy, nové práce, nové fáze životních situací)
Vším se ale prolíná mírumilovný klid, velký díl pochopení a ochoty naslouchat, ustoupit o krok dál a prohlédnout si své dílo předtím, než do něj zasadíte další cihličku.

Tak přeji šťastný tento týden!
 

5 lidí ohodnotilo tento článek.

Anketa


Komentáře

1 sylva sylva | E-mail | 18. června 2017 v 12:42 | Reagovat

Milá Renčo to vypadá moc,moc krásně.Reny já do tý práce nakonec nenastoupila, a nelituji nějak si užívám klidu,odpočívám a nabírám sílu spaním až do 9.00 hod .Najednou jak kdyby ze mě všechno spadlo a jsem ráda sama se sebou.Všem kočkám krásný naplněný týden.

2 gira gira | 18. června 2017 v 13:31 | Reagovat

krasa, je to hladivy! diky reni, a vsem krasny pristi tyden!!

3 Dana Dana | 19. června 2017 v 6:20 | Reagovat

Renčo, tak krásně se Tvůj výklad čte. V takový týden už téměř ani neumím doufat. Tak snad, tak snad ...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Články je možné po domluvě s redakcí používat ozdrojované i jinde. Fotografie, není-li uvedeno jinak, jsou z redakčního archívu nebo z fotobanky Pixabay či Pinterest.

Chcete tu publikovat článek nebo si ho chcete půjčit? KLIDNĚ: pište na rpetrickova@centrum.cz (pro výklady používejte email modracesta@seznam.cz)
Moje profesní stránky: www.petrickova.cz A chcete-li ode mě profi články jen pro sebe, upravit text, udělat redakční práce, ozvěte se také.