LETNÍ SPECIÁLY: Letos bude Něčím zcela nové léto.....
TAROTSKOPY NA ČERVENEC A SRPEN.

ČERVEN 2017: Berani, Býci, Blíženci

2. června 2017 v 1:18 | Renata |  MĚŠÍČNÍ TAROTSKOPY
BERANI: Hledejte, najdete…jehlu v kupce sena
Rytíř pohárů - Páže pohárů - Kolo osudu -7 pohárů
Čeká vás vcelku velmi příjemný měsíc. Je něco, co vám v této době bytostně chybí, po čem teskně toužíte nebo je vaše hlava plná snů? Pak zrovna v červnu se něco z toho vysněného k vám může dostat. A to celkem nečekaně. Dokonce takovým způsobem, že to bude jako nalézt jehlu v kupce sena.
Dokonce si myslím, že netřeba ani vyvíjet nějakou zvláštní aktivitu, že minimálně náznaky přijdou samy. Nabídky, příležitosti, náhodné situace. Zpětně vzato toto můžete vnímat jako velmi kouzelný měsíc, který svým způsobem může navazovat na události minulého měsíce, kdy se vám jen tak chtělo poletovat a z tvrdé práce a povinností svazujících lidskou duši vám nebylo příliš dobře. Tak tady se opravdu uděje něco, co vám přinese v nejhorším případě jen závan odpočinku a splněných snů. V tom lepším případě opravdu hmatatelné šance něco ve svém životě dobrým směrem pořešit a už u toho zůstat.
Máte šanci najít poklad, najít to, co delší dobu hledáte. Dejte ale na své okolí, dejte na podněty, které přijdou z okolí, na nabídky, snad i na nepříliš přízemní city, intuici, lásku - tento měsíc pro vás bude trošku jako pohádka! Proč toho nevyužít.
Berte, dokud je dáváno, milí Berani….


BÝCI: Počkejte si, až třešně uzrají
2 holí - Sedmička pentaklů - Páže pohárů - 9 pohárů
Zatímco Berani mají šťavnatou nadílku rovnou pod nosem, Býci se pro ni budou muset v červnu teprve rozhodnout. Pokud tak udělají, tak si poté chvilku počkají a ejhle, mají tu to samé na stříbrném podnose… a možná to budou ještě o kousek sladší třešničky. Fajn… co když ale žádné třešničky nechcete?
Nevadí, stejně vás v červnu potká něco lidsky milého - nejspíše to bude něco, co přišlo po dlouhé době nebo jste na tom velmi dlouho pracovali či jen čekali… Úroda. Sladká. Milá, plně prostřený stůl zejména v citové oblasti, ale týkat se to může i práce, která vám je srdci blízká. Něco, co vám notně zvedne sebevědomí do budoucna, protože budete vědět, že nejen vy sami na to máte, ale že to dokážete zvládnout s podporou okolí - že to okolí funguje právě tak, jak potřebujete a jak je vám milé.
Rozcestí hned na začátku výkladu může být o chvíli váhán na začátku června (či se tento pocit může cyklicky opakovat celý měsíc) a je to spojeno s nedůvěrou, že se vůbec něco hezkého může stát. Snad chvílemi i boj s tím, že na něco nemám, že pokud něco mít budu, musím za sebou také něco nechat. Budete-li mít před sebou nějaké rozhodování, pak zkuste nepropadnout pocitu bezmoci, ale postavte se zpříma a podívejte se do minulosti na úrodu, kterou jste kdysi zaseli - tam totiž už začíná něco dozrávat a je možné, že to právě nyní nevidíte… Ohlédněte se… Uvidíte to. A to bude přesně ta vstupenka na další schůdek spokojenosti.

BLÍŽENCI: Rozcestí odvahy
2 holí - Hvězda - 5 pohárů, 5 mincí - Rytíř mečů
Blíženci budou muset o své třešně pravděpodobně bojovat. Ano, máte tady ten plný košík, ale zároveň vám po něm budou sahat cizí nenechavé ruce. A teď se mohou stát dvě věci, buď si necháte sahat ty cizí ruce, nebo nenecháte. Od toho se odvíjí dvojí cesta. Červen vám přináší šanci se postavit za svůj sen, za svou pravou podstatu, za svou nahou duši… ale nebude to vůbec jednoduché a není ani jisté, jestli se na tuto cestu dáte, protože kromě výsledku cítíte i to, jaké budete muset nechat oběti. Naději dává Rytíř mečů na konci, protože to je čistá blíženecká povaha, snad trochu rychlá a zbrklá, zdá se tedy, že tuhle svou nevýhodu můžete nyní proměnit ve výhodu, ale musíte bojovat s dvěma kartami - depresí a pocitem bídy - z obou pocitů vás ale může vysekat ROZUM.
Pomoci vám může v tomto měsíci nadhled, možná i aplikace netradičních řešení, o kterých byste za normálních okolností ani nesnili. Zvážení toho, co máte. Skromné a pokorné nahlédnutí do své duše a odhalení toho, co ona skutečně chce. Období introspekce, které nemusí být úplně příjemné. Snad, neodhalujte moc svou duši v tomto měsíci, nemuselo by to být okolím dobře pochopeno a jen by to ukázalo, kam vám příště namířit.

Také to může být o minulosti, která přijde, aby vám více ukázala, co jste ztratili, ale jen vaše vlastní vůle vám může ukázat, že nic ztraceno není! Máte to celou dobu za zády, zkuste se otočit!
A nenecháte-li si hrabat na své cizíma šmátravýma prackama (jo, přesně takhle to bude vypadat), pak máte před sebou stabilní a růstový měsíc... Máte-li pocit, že všechno tohle máte už z větší části za sebou, že už je zameteno všude, kde se dá, bude v tomto měsíci probíhat vymetání pouze posledních rohů a bude růst vlastní hodnoty, zázemí a celkem i dost výsledků vám padne do klína. Najednou zúročíte všechny své minulé zkušenosti.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Články je možné po domluvě s redakcí používat ozdrojované i jinde. Fotografie, není-li uvedeno jinak, jsou z redakčního archívu nebo z fotobanky Pixabay či Pinterest.

Chcete tu publikovat článek nebo si ho chcete půjčit? KLIDNĚ: pište na rpetrickova@centrum.cz (pro výklady používejte email modracesta@seznam.cz)
Moje profesní stránky: www.petrickova.cz A chcete-li ode mě profi články jen pro sebe, upravit text, udělat redakční práce, ozvěte se také.