ČERVEN 2017: Kozorozi, Vodnáři, Ryby

6. června 2017 v 0:55 | Renata |  MĚŠÍČNÍ TAROTSKOPY
KOZOROZI: To je zmatek nad zmatek, tohleto!
8 pohárů, 9 mečů, Svět, Měsíc
Červen může být poněkud zmatený, ale jak z toho všeho ven? V první řadě není dobrý čas na zásadní rozhodnutí, jež souvisí s nějakými konci nebo novými zásadními začátky - z jednoho důvodu - nyní nevidíte situaci jasně a zřetelně. Více vidíte možná to, co nefunguje, co už je překonané, otáčíte se zády k části své minulosti a raději chcete jít jinou cestou. Jenže ona ta cesta ne a ne se objevit. Celý červen můžete stát na podivném rozcestí, na kterém se chvíli bude zdát, že už to tak vypadá, ale pak se ukáže, že to tak úplně není. Není co poradit, jen počkat… jen počkat, protože všechno se děje někde venku, všechno se řeší venku a vy jste jen v roli pouhého čekatele, který musí vyčkat, až vše vyjasní následující měsíc. Využijte tento měsíc pro sebe, pro svou vlastní regeneraci, protože tady hrozí vyčerpanost, problémy se spánkem, různé typy "temných nocí duše", staré bolesti těla i ducha a zmatek a pochyby. Nejlépe si pomůžete tím, že z tohoto stavu zatím nebudete dělat definitivní závěry do budoucna… prostě vyčkejte….


VODNÁŘI: Máte toho dost?
9 holí, Věž, Osmička holí, Síla
Vodnářský červen může být dosti divoký. Pokud vás něco už tíží delší dobu, dělá vrásky, bolí vás z toho hlava, tak se můžete v červnu dočkat spravedlivého rozřešení. Většinou to bude jakýsi zásah zvenčí, který objasní to, co bylo skryto, doslova to obnaží a budou zřejmé i všechny souvislosti, ať jde o cokoliv. Chvíli může být kolem prach a špína z toho šíleného výbuchu situace, ale velmi brzy si sedne a už ke konci června jste znovu ve své síle. Znovu uzdraveni a pevněji na svých nohách, než jste byli na začátku měsíce.
Vzato tímto úhlem pohledu je červen pro Vodnáře měsícem uzdravení všeho, co kolem nich bylo nemocné: ne vždycky bude tento proces léčení úplně příjemný a může znamenat i zásadnější změny v jejich životě, ale rozhodně budete mít pocit, že tam to mělo být, že jde o opravdu důsledky minulosti, a že ať se stalo cokoliv, je třeba jít dál a že touhle cestou se mi to nové opravdu líbí. Nebo časem zalíbí… Pokud sami plánujete něco zásadnějšího, je možné, že vám osud hodně pomůže, ale v tom případě, až se věci rozhýbají, už do nich nezasahujte, jen se staňte tichými pozorovateli.


RYBY: Vichr kolem, ale žádný strach!
Královna mečů, 8 mečů, 4 mečů, 6 holí

Červen mi pocitově přijde pro Ryby asi tak jako větrný listopad. Zdá se, že se toho kolem vás může dít celkem hodně, ale vy sami si budete připadat takoví jako ve vězení. Nebudete s tím moci nic moc dělat. Nijak zvlášť na to reagovat. A přitom by to chtělo… rozpor v pocitech, rozpor v tom, co můžete a co byste chtěli. Pokud tohle pocítíte, nijak nezoufejte, naopak - je to čas, kdy si můžete ujasnit, z čeho přesně máte nyní strach, co přesně vás na duši paralyzuje, a na druhou stranu tento čas využít pro své léčení, pro zatočení s neduhy všeho druhu, pro odpočinek a následně - už ke konci měsíce, se vám otvírá obrovská šance tohle všechno zúročit. Najednou tu je otázka od osudu: Tak co ses naučil za tu dobu? Dokážeš to teď opravdu udělat? V kontextu celého měsíce to může působit až jako zlatá sprška náhod, šancí, odvážných rozhodnutí a neskutečných nabídek od okolí, osudu, situací - náhlé pohnutí čehokoliv dobrým směrem. Prostě ten nijaký začátek června je tu patrně proto, abyste nasbírali síly a abyste si uvědomili, že kdyby ty šance přišly, tak je využijete. Protože to se velmi rychle poté stane.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Bosorka Bosorka | 6. června 2017 v 18:46 | Reagovat

Jo, absolutní pravda :)) Pocit, že učiněná rozhodnutí stejně nejsou definitivní a i když už po jedné cestě kráčím, možná se vrátím zpátky na rozcestí a půjdu třeba jinudy :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Články je možné po domluvě s redakcí používat ozdrojované i jinde. Fotografie, není-li uvedeno jinak, jsou z redakčního archívu nebo z fotobanky Pixabay či Pinterest.

Chcete tu publikovat článek nebo si ho chcete půjčit? KLIDNĚ: pište na rpetrickova@centrum.cz (pro výklady používejte email modracesta@seznam.cz)
Moje profesní stránky: www.petrickova.cz A chcete-li ode mě profi články jen pro sebe, upravit text, udělat redakční práce, ozvěte se také.