LETNÍ SPECIÁLY: Letos bude Něčím zcela nové léto.....
TAROTSKOPY NA ČERVENEC A SRPEN.
Osobní výklady už zase frčí, tak směle objednávejte!

ČERVEN 2017: Raci, Lvi, Panny

3. června 2017 v 1:19 | Renata |  MĚŠÍČNÍ TAROTSKOPY
RACI: Skrze minulost ke splněným snům
Šestka pohárů - Šestka holí - Devítka pentaklů
Raci mají mimořádně krásný měsíc. První část jim bude přát ve směru snění, něžností, návratů minulosti a možná také přemýšlení o minulosti. Milé, léčivé období nostalgie, které s sebou ale také nese riziko vzdušných zámků a takové neschopnosti se rozhodnout, protože budete přespříliš zasnění. Ovšem patrně to má svůj důvod, protože následně tady bude velká výzva. Zásadní křižovatka. "Tak co, máš na to být vítěz?" bude se ptát něco, někdo, nějaká situace nebo okolnost vašeho života v průběhu června. "Máš odvahu? Protože odvaha je to jediné, co potřebuješ." Je to jasné, je to jako když plně připravenému koni ukážete závodiště a soupeře. Přesně víte, že vyhraje. Bude ten kůň váhat, nebo ne? Neváhejte, protože ať toto bude mít jakoukoliv podobu, tak na konci výkladu máte splněné sny. Takové, jaké si zasloužíte víc než kdo jiný!
Každičkou mincí z té Devítky pentaklů si zasloužíte, máte tvrdě vydřenou a umíte ji ocenit. Zdáse tedy, že v červnu budete mít hodně šancí zúročit své minulé zkušenosti, ukázat svou odvahu a snad i potkat kus své minulosti právě proto, abyste s ní uměli dobře naložit. Abyste o ni posíleni mohli jít dál.


LVI: Hravé škádlení zlatem odmění
Pětka holí - Trojka pohárů - Pětka pohárů - Šestka pohárů
I vám se může do života přimotat někdo z minulosti, nebo to bude téma spojené s dětmi, ale když začnu celý výklad od konce, tak, milí lvi, právě takového člověka nebo dítě přijměte s otevřenou náručí. Pokud totiž v červnu už budete mít všeho plné zuby, což se snadno může stát, právě tohle vám velmi uleví a ukáže cestu. Či spíše ukáže, že máte mnoho cenného… Malinko máte toto společného s Blíženeckým výkladem. Na co si tedy dát pozor, abyste červen přestáli bez ztrát a smutných nálad? Otevřete se okolí a berte to, co se děje jako hravé škádlení. Jako trénink, nejde o nic vážného. Pokud budete cítit vnitřní roztříštěnost, tak se ponořte do minulosti, kde najdete kořeny a rozklíčujete proč přesně se to děje nyní a kam vás to má dovést.
Pokud se plně podáte rozdvojení a zmatku, tak právě to vás může dovést k nepříjemným otráveným chvilkám. Zkuste se tomu postavit a třeba vyhledat i společnost lidí, ve které vám může ledacos dojít, někdo vám může ledacos poradit nebo jen mimoděk zaslechnete kus rozhovoru, ve kterém bude důležitá zpráva i pro vás. Problém je, že v červnu budete víc než kdy jindy lpět na stabilitě, pohodlí a klidu, ale on vám do toho bude pořád někdo šťouchat. Neúnavně dál a dál odolávejte a chápejte to, co se děje. Vyplatí se to…

PANNY: Sebevědomí bude narůstat?
Rytíř pentaklů, Dvojka pohárů, Král holí, Král mečů
Pannám může v červnu notně narůst sebevědomí. Patří opět k těm, kdož mohou sklízet mimořádně buclaté a šťavnaté plody - zejména pak lásky. Měsíc vám přinese především klid a příjemná setkání, teprve která vás nabudí k akci a to akcím až nečekaných rozměrů. Možná něco konečně pochopíte a podle toho se zachováte. Možná potkáte člověka, který vás mimořádně ovlivní. Možná se s někým takovým usmíříte.
Rozhodně to je měsíc nových začátků, který vychází z plodné půdy minulosti, z klidu a rozvahy. Vzhledem k tomu, že se tady Rytíř mincí jen tak dívá na celou tu scénu za sebou, je také možné, že vám osobně se nic moc extra dít nebude, celkem nudný měsíc, ale něco takového zásadního bude probíhat ve vašem okolí - a vidíte to proto, že to pro vás má nějaký význam, či to význam bude mít v budoucnosti.

Rozhodně červen využijte k začátkům čehokoliv, k čemu vás táhne srdce. Zejména tam, kde je třeba mimořádná odvaha a rozhodnost. Tam, kde je slibem stabilní budoucnost, kde je slibem něco, po čem jste kdysi snili, ale nesplnilo se to. Představme si to jako skvělou dobu například na zkoušky, na které jste se připravovali dlouhou dobu. Nyní vám sednou všechny okolnosti včetně látky a zkoušejících. Budete mít prostě kliku všude tam, kde na něco sáhnete!
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Články je možné po domluvě s redakcí používat ozdrojované i jinde. Fotografie, není-li uvedeno jinak, jsou z redakčního archívu nebo z fotobanky Pixabay či Pinterest.

Chcete tu publikovat článek nebo si ho chcete půjčit? KLIDNĚ: pište na rpetrickova@centrum.cz (pro výklady používejte email modracesta@seznam.cz)
Moje profesní stránky: www.petrickova.cz A chcete-li ode mě profi články jen pro sebe, upravit text, udělat redakční práce, ozvěte se také.