LETNÍ SPECIÁLY: Letos bude Něčím zcela nové léto.....
TAROTSKOPY NA ČERVENEC A SRPEN.

ĆERVEN 2017: Váhy, Štíři, Střelci

5. června 2017 v 0:53 | Renata |  MĚŠÍČNÍ TAROTSKOPY
VÁHY: Bystrým zrakem do června!
Slunce, 7 mečů, Velekněz, Svět
Jestli budete v něčem, milé Váhy, v červnu vynikat, tak to bude bystrá mysl, bystrý zrak a snad i intuice, která vám všechno řekne přesně o jednu sekundu dřív, než se tak stane. Zdá se ale také, že to využijete, protože ve vašem okolí může být cosi, co se vás bude snažit trochu obalamutit, což může mít podobu konkrétního člověka nebo situace, ale také to může být pouhé chvilkové namlouvání si něčeho, co ve skutečnosti tak úplně pravda není. Smyslem je odvést pozornost od určitého uvědomění, které je už už skoro jasné, ale ještě se na něj necítíte. Tak ho na chvilku můžete odložit. Klidně tak udělejte, on čas tomu může jen pomoci, ale ke konci června už by mělo být v mnohém jasno.
Máte před sebou měsíc, ve kterém se mohou udít události, jež budou zásadní, něčím zlomové, něčím plné moudrosti a prohlédnutí. Úlevné v tom, že zakončují jedno období a otvírají druhé. Že se možná něčeho, co vás "okrádalo" zbavíte, nebo to minimálně uvidíte a budete vědět, odkud přesně vítr vane. I to je velmi cenná informace, protože se zdá, že se to velmi dlouho skrývalo. Na druhou stranu je to celé také varováním, abyste se vy sami nepokoušeli si někde vzít něco, co vám nepatří jen proto, abyste se na chvíli ohřáli. Bylo by to prohlédnuto a neslo by to následky. Ukradená moudrost štěstí nenese.


ŠTÍŘI: Takže máme jasno? Snad…
Eso mečů, Král holí, Mírnost, Král mečů
Štíří červen bude v první řadě o rozjasnění. O rozhodování, o nových informacích, které ukážou na všechno kolem nové světlo. Je určitě dobré s těmito novinkami v životě zacházet poněkud obezřetně, i když se vám asi v první chvíli bude chtít zachovat se podle prvního impulsu a to s vědomím, že právě tak to je správně, je dobré chvíli posečkat, ona ta Mírnost uprostřed výkladu asi není pro nic za nic a teprve za ní je Král mečů, který všechno rozsekne, řekněme více rozumem a chladností. Snad budete někdy potřebovat v červnu zchladit horkou hlavu, snad toho všeho bude opravdu moc a přespříliš. V každém případě se ale vyplatí si vždycky vzít oddechový čas a než se přesunete od zpracování informace k reakci na ní, chvíli posečkat, protože máte velkou šanci s tímto postupem vidět nakonec věci takové, jaké opravdu jsou. Více se blížící pravdě a skutečnému stavu věcí, než kdybyste nasekali množství rozhodnutí a postojů jen pod vlivem emocí. Za tím vším, co se tento měsíc bude dít, je totiž velký potenciál růstu a nových šancí, které se začnou rozvíjet až v průběhu léta. Nevytrhávejte tedy plevel bezhlavě, ale více uvažujte v dlouhodobých souvislostech. A používejte předchozí zkušenosti. Klid a rozvahu.

STŘELCI: Zpomalte a zadívejte se zpět...
Rytíř mečů - Královna holí, 3 mincí, Pětka pohárů
Měsíc pro vás může začínat poněkud rychle, snad až zbrkle. Snad to může být množství zpráv, událostí nebo prostě jen čas, kdy se nemáte pomalu ani čas zastavit. S dalšími dny se ale bude běh června zpomalovat a více se blížit trpělivé práci na čemsi, na čem vám velice záleží. Mohou to být i nějaké důležitější události, které přivedou nové lidi, nebo staronové lidi, do vašeho života, aby vám pomohli něco vypracovat, vyřešit, dodělat.

V červnu můžete řešit nějaké své roční téma. Vyvstane na povrch opět něco, co vás cyklicky provází a v různých fázích se neustále vrací celý rok. Možná s tím ale v červnu nebude zrovna dobré pořízení a jako kdyby ten most k řešení byl příliš daleko. To může přinést frustraci a zklamání. Nechte to chvíli být, však on dobrý čas přijde zase příště, ale dejte si možná pozor na to, abyste nepohřbívaly své sny a plány předčasně. Že nyní nejdou, neznamená, že jejich čas nepřijde v budoucnosti. Spíše pečlivě proberte současnost, není-li v ní něco, co vás skutečně brzdí a co je skutečně překonané.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Simona Simona | Web | 6. června 2017 v 19:26 | Reagovat

Na Střelce jsme coby Střelkyně zvědavá. Že by má práce byla tím tématem?

2 Petra Petra | 8. června 2017 v 22:31 | Reagovat

Jako strelec musim rict,ze uz jsem absolutne v koncich a konecne by mi nejaky posun, at uz KAMKOLI, pomohl. Mame tam behem leta nejake pozitivni vyhlidky?:(

3 Ivana Ivana | E-mail | 7. července 2017 v 19:44 | Reagovat

Tak na mě červen pro střelce vychází naprosto přesně 😉😯

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Články je možné po domluvě s redakcí používat ozdrojované i jinde. Fotografie, není-li uvedeno jinak, jsou z redakčního archívu nebo z fotobanky Pixabay či Pinterest.

Chcete tu publikovat článek nebo si ho chcete půjčit? KLIDNĚ: pište na rpetrickova@centrum.cz (pro výklady používejte email modracesta@seznam.cz)
Moje profesní stránky: www.petrickova.cz A chcete-li ode mě profi články jen pro sebe, upravit text, udělat redakční práce, ozvěte se také.