LETNÍ SPECIÁLY: Letos bude Něčím zcela nové léto.....
TAROTSKOPY NA ČERVENEC A SRPEN.

Květinový samovýklad pro SLUNOVRAT

21. června 2017 v 10:30 | Renata |  Výklady pro vás a výkladové dny
Hlavní kartou pro letošní červnový slunovrat je Viselec v obrácené pozici. To odpovídá i celkovému naladění tohoto času, protože je to přechod mezi jedním obdobím k druhému. A tady je velká šance, že minimálně v těchto dnech, byť mohou být pro někoho i bolestivé a únavné, vidíme pravdu. Nebo vidíme ve vší syrovosti témata, která jsou důležitá a nahlížíme už také pod oponu jejich řešení. A to je nejdůležitější vzkaz pro tyto a následující dny. Slunovrat a čas do konce června bude jedinečnou dobou, kdy uvidíme to, co jsme měli dlouho dlouho vidět…co nám unikalo a co mělo časem dozrát. Nyní to dozrává.
Vyberte si jednu z květinkových karet, které jsou po obvodu Viselce.


Poselství, které skýtají, vám může pomoci lépe se dobrat řešení, nebo ještě lépe naťuknout to, co potřebujete…

Tak co jste si vybrali? I v této fázi si můžete klidně vybrat kartu, která se vám pocitově nejvíce líbí..


Šeřík: Harmonizace, přechody mezi světy. Magická vůně šeříku je snad pro tento výklad nejlepší. Je o přechodu mezi jedním do druhého, kde si můžete velmi pomoci tím, že budete svoji energii směřovat do třetího oka, do intuice, do odpočinku a zároveň se dívat a vnímat to, co se děje kolem vás. Nesoudit, ale vnímat srdcem. Věci se potom neuvěřitelným způsobem pohnou kupředu právě tam, kam jste chtěli nebo potřebovali. Nechte se vést osudem, pusťte otěže a důvěřujte tomu, co pociťujete v srdci jako správné…

Zimolez: Uvolnění bloků, štěstí. Stará zablokovaná energie se rozplývá, může to s sebou nést i nepříjemné pocity, ale ta šance, že nyní můžete nechat něco opravdu už za sebou, je obrovská! Posílena i celkovou energií června, takže dvojnásobné požehnání pro vás. Věřte tomu, že štěstí je tu i pro vás, proberte se pocitem sebedůvěry, sebelásky a zničte to špatné, co o vás do vás zaseli ostatní. Tato karta je o tom, že situace pracuje ve váš prospěch, takže zkuste si tu pozici uprostřed proudu užít - a plavat s ní…

Jetel: Jemná síla, ochrana, léčení. Jetel je o důvěře v sebe samého. Stanovte si své hranice, nenechte se obírat o energii druhými lidmi. Postavte se za sebe, oddychněte si, posilte se - udělejte přesně to, co potřebuje vaše tělo! Psychosomatické nemoci v tuto chvíli přesně ukazují, kde je slabina. Nepochybujte o sobě a v úctě k sobě samé formulujte přání a budoucí cesty tak, aby to s vámi bylo v souladu. Jsou tu semínka nového, takže pokud se vám to podaří, tak uvidíte i první výsledky…

Svlačec: Intuice, božské vedení, jasnost. Období jasné intuice, která přesně ukáže, kam potřebujete. Ještě vytrvejte, pokud svá řešení nemáte. Jste jim rozhodně na dobré stopě. Zklidněte se, věnujte čas svému nitru, důvěřujte sobě i okolí - je možné, že právě v okolí najdete nenápadné stopy, které vás dovedou k výsledku. Máte pocit, že jste na špatné koleji? Pak zkuste změnit směr, nebo ještě chvíli počkat a v mezidobí zkusit dělat něco jinak, jiným způsobem. Udržujte myšlenky zaměřené na cíl, jak vidíte, ta brána úspěchu už se blíží…


Jiřina: Zabývejte se stinnou stránkou. Něha, mystika. Tohle je hodně o cestě do vlastního sklepa plného bubáků. Vypátrejte, čeho se nejvíc bojíte. To může prosakovat na povrch i v těchto dnech, ale je to tady proto, aby to nyní dostalo šanci se vyléčit, bolavé rány, strachy, úzkosti. Někdo zvenčí odráží váš vlastní vzorec, který jste ještě nevyřešili. Zklidněte se a pokuste se o to, prožívejte to naplno, naplno se pochvalte, naplno si přiznejte chybu. Úleva bude obrovská!

Tak krásný návrat Slunce, krásné dny a hodně úlevy. Ať to léto letos stojí za to - v těch nových botách, které právě v tyto dny přezouváme!
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa

Vychází vám výklady z Výkladových dnů?

Ano, většinou jsou přesné 67.6% (48)
Někdy ano, někdy ne 15.5% (11)
Vůbec ne 16.9% (12)

Komentáře

1 Eset Eset | 21. června 2017 v 17:41 | Reagovat

Reni, dekuju, karta Jetel. Presne to odpovida. Mam konecne Tvou tarotovou knizku. Je skvela! Je videt, ze sis dala opravdu zalezet. Jsem rada, ze si Kocka stale drzi vysokou uroven. At se Ti dari, zaslouzis si to.

2 Ivuše Ivuše | 21. června 2017 v 19:56 | Reagovat

Jetel - jasně to jsem já to sedí!!!

3 Renata Renata | 21. června 2017 v 21:29 | Reagovat

Hm, taky jetel....krásné karty

4 Selinka Selinka | E-mail | 22. června 2017 v 6:53 | Reagovat

Tak to já hlásím šeřík. Zvláštní, protože odkazuje na intuici a na tu jsem se ptala v předchozím výkladu.

5 Klára Klára | 22. června 2017 v 7:03 | Reagovat

Zimolez _ už je čas :-), děkuji a přeji kráááááááááásný slunečný den

6 Inka Inka | 30. června 2017 v 20:11 | Reagovat

Krásny výklad, posolstvo aj rady a prekrásne karty.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Články je možné po domluvě s redakcí používat ozdrojované i jinde. Fotografie, není-li uvedeno jinak, jsou z redakčního archívu nebo z fotobanky Pixabay či Pinterest.

Chcete tu publikovat článek nebo si ho chcete půjčit? KLIDNĚ: pište na rpetrickova@centrum.cz (pro výklady používejte email modracesta@seznam.cz)
Moje profesní stránky: www.petrickova.cz A chcete-li ode mě profi články jen pro sebe, upravit text, udělat redakční práce, ozvěte se také.