Poslední červnový týden 2017: "Zvenčí klid a uvnitř bouře"

25. června 2017 v 7:28 | Renata |  Každotýdenní kalendář
Čeká nás opravdu zajímavý poslední červnový týden. Přirovnala bych ho ke kynutí těsta. Zdánlivý klid, ale změny pod povrchem. Nevylučuju, že kdekomu uprostřed kynutí přijde hospodyně přimíchat rozinky, ale jinak zvenčí neočekávejte nějaké výrazné změny. Spíše je to týden vhodný pro vlastní sebereflexi a snad i odpočinek.


Možná ale budeme stát na křižovatkách. Možná budeme přicházet se situacemi, které budou zásadní, ale budou spíše očekávané. Jsou totiž přesně tím něčím, co potřebujete, co jste chtěli, co jste čekali. Nebude toho moc, ale bude. Pokud vás to nějak rozčílí, tak jedině tím, že přece jen jste chtěli ještě na něco počkat, že to je moc brzo, že je tu příliš spěchu a vy jste zrovna takoví celí ospalí, příjemně znavení a chcete si ještě na chvíli přetáhnout peřinu přes hlavu, protože ten spánek byl tak sladký! Nemusíte se ničeho obávat, přijde jen to, co má a i když to nyní odmítnete, tak vám to neuteče…

Je to opravdu lenivý čas a i to dobré může být přijímáno s klidem nebo až laxně.


Vlivy zvenčí budou drobné, spíše spravedlivé a budou jen zasévat semínka, na jejichž uzrání stejně budete muset čekat. Kdo tohle přijme, ten prožije týden celkem v pořádku, pokud ale budete na události tlačit nebo budete chtít něco nervózně urychlovat, budete se cítit znaveni, přetížení a bez energie.
Tento týden se vyplatí zůstávat ve svém "středu". A přesně to budou události a situace kolem nás, které nás to mohou konečně naučit, tuhle parádní dovednost…

Dobrou zprávou je, že co tento týden uzraje, to využijete v budoucnosti, takže to rozhodně není mrhání energií, ale naopak, trpělivé čekání a trpělivé učení se novému.

Výborná doba na to, abyste:
- Pokračovali v nových nápadech, projektech, změnách a vytrvali. Protože tedy může potom dojít k tomu zlomu, kdy už to nebude bolet, kdy vám to vejde pod kůži… a stane se do velké míry vaší druhou přirozeností!
- Setkávání s druhými a debatování o tom, co má v životě opravdu smysl, tady budou lidé možná dobře naladěni na stejnou vlnu, dokonce i s jistým odhodláním, že sny mohou být skutečné.

- První kroky kamkoliv… žádání o pomoc, poskytování pomoci, empatie, mnoho toho bude pod ochranou a nebude nás to tlačit někam, kam nechceme.
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa

Vychází vám Týdenní kalendáře podle karet a Luny?

v drtivé většině ano 18.3% (32)
většinou ano, lze tam najít hodně toho, co sedne 50.3% (88)
něco z nich vychází dobře, něco ne 8.6% (15)
jen málo toho vyjde... 10.3% (18)
vůbec nic 12.6% (22)

Komentáře

1 Ivuše Ivuše | 25. června 2017 v 11:34 | Reagovat

Jejej já mám pocit že vše stojí na místě nic se nehýbe a je nutno to postrčit dát tomu energii,ale nějak ta energie není nebo čekám na impuls odjinud

2 sylva sylva | E-mail | 25. června 2017 v 13:01 | Reagovat

Ivuško máš pravdu.U mě je to stejné a ještě mě zlobí zdraví .Začarovaný kruh už od ledna a nevím jak z toho ven ,ikdyž se snažím bylinky,vitamíny a nějak mi nezabírají.Kdybych už viděla tu novou cestu ve zdraví a radosti.

3 Ivuše Ivuše | 25. června 2017 v 13:34 | Reagovat

[2]: Sylvi držím palce ať se ti zdravíčko vrátí v plné síle.Z vlastní zkušenosti vím,že když není zdraví a člověk se hledá,ostatní mu nerozumí je to nejhorší.Vydrž bude líp,určitě :-)))

4 gira gira | 26. června 2017 v 10:02 | Reagovat

Reni, asi jsem tohle zrovna potrebovala cist.. Dekuju...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Články je možné po domluvě s redakcí používat ozdrojované i jinde. Fotografie, není-li uvedeno jinak, jsou z redakčního archívu nebo z fotobanky Pixabay či Pinterest.

Chcete tu publikovat článek nebo si ho chcete půjčit? KLIDNĚ: pište na rpetrickova@centrum.cz (pro výklady používejte email modracesta@seznam.cz)
Moje profesní stránky: www.petrickova.cz A chcete-li ode mě profi články jen pro sebe, upravit text, udělat redakční práce, ozvěte se také.