LETNÍ SPECIÁLY: Letos bude Něčím zcela nové léto.....
TAROTSKOPY NA ČERVENEC A SRPEN.

10.-.16.7.2017: Nad krabicí s krámy...

9. července 2017 v 9:47 | Renata |  Každotýdenní kalendář
Představte si, že máte v krabici plné krámů udělat pořádek. Na jednu kupičku to, co má hodnotu a dělá vám radost (a to i v případě, že to je spojeno s bolestnými zkušenostmi), na druhou kupičku to, co poputuje do věčných lovišť. Řekněme, že chuť si nad tu krabici budeme mít už po víkendu tomuto týdnu předcházející, protože úplněk v Kozorohu byl tentokrát hodně tvrdohlavý a zaměřený na to, co funguje a co nefunguje. Vyšly mi k němu dvě karty (Rytíř holí a Císařovna), takže ta jasná, stručná a někdy až explozivní energie byla zaměřena na všechno, co ve svém životě cítíte jako úrodnou půdu pod nohama. Plevel pryč a opečovávat jen to, co bude nést výsledky nebo k čemu je citový vztah.


A to je ono - téma se bude i v tomto týdnu motat kolem všechno, k čemu máte citový vztah. (10 mincí, Rytíř mincí, Páže mincí, Hvězda, 6 mečů - jako problém pak 10 holí)… V hlavě se toho přemele hodně, možná i v reálu. Jediný problém může být v tom, že nás to bude velice unavovat. Možná by bylo dobré si v tu chvíli říct, že jde o poslední záchvěvy únavy před úlevou! Vydržte, nebo hospodařte se silami jak nejlépe budete moct, ale v celém týdnu i červencové energii je zřejmé, že se něco, sic se skřípěním, ale posouvá zdárně vpřed. A že se děje to, co se dít má, protože tu máme tu Hvězdu, která může být i hybatelem zásadnějších událostí, které se zkraje mohou zdát jako nepříjemné, otravné a "vystrkující nás z jistot" (6 mečů). Jako kdyby se přeskupily hodnoty. Jedno vyměníte za druhé - jednu kvalitu za jinou.

Celkem bych se tomu nebránila, vypadá to na posun k lepšímu, ale vzhledem k nedostatku energie nebo riziku přepálení emocí (výbuchy, a to i sebedestruktivní) bych se tím vším zaobírala spíše z pozice nějakého nadhledu. Jak jen to půjde, používejte rozum… Emoce nyní nebudou dobrý prvním rádcem… i vzhledem k Raku ve znamení. Nechť jsou na pozici druhého, třetího desátého rádce, ale nenechte je dominovat.
Jinak tu je i spoustu dobrých zpráv.


Mohou přicházet nečekány z oblastí, které považujete za hmotné, pevné, které potřebujete. Které dlouho čekaly na vyřešení. Dobré zprávy od jiných lidí. Dobré zprávy z pracovní oblasti. Potvrzení toho, k čemu jste dospěli ve svém myšlenkovém přemítání…
 

5 lidí ohodnotilo tento článek.

Anketa

Vychází vám Týdenní kalendáře podle karet a Luny?

v drtivé většině ano 16.6% (35)
většinou ano, lze tam najít hodně toho, co sedne 50.7% (107)
něco z nich vychází dobře, něco ne 7.6% (16)
jen málo toho vyjde... 11.4% (24)
vůbec nic 13.7% (29)

Komentáře

1 Eset Eset | 9. července 2017 v 10:05 | Reagovat

Jo, to vypada dobre. Presne tohle musim udelat.

2 Selinka Selinka | E-mail | 9. července 2017 v 11:32 | Reagovat

Hlásím, že já mám tento týden dovolenou, ovšem stejně se budu hlásit do práce, neb mi tam jede kupa sraček, který na nikoho jinýho hodit nemůžu....ale doufám, že se to všechno vyřeší.Už mě to nějak nebaví. Ale hodlám si to zpříjemnit, budu 5 dní v lázních, už se vidím v bazénu, na masáži a tak :-)

3 Ivuše Ivuše | 9. července 2017 v 15:57 | Reagovat

[2]: přeji bezva a příjemný relax :-)))

4 gira gira | 11. července 2017 v 21:57 | Reagovat

to vypada hezky, reni... tak tedy vsem hodne sil, a ty hezky zpravy preju...:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Články je možné po domluvě s redakcí používat ozdrojované i jinde. Fotografie, není-li uvedeno jinak, jsou z redakčního archívu nebo z fotobanky Pixabay či Pinterest.

Chcete tu publikovat článek nebo si ho chcete půjčit? KLIDNĚ: pište na rpetrickova@centrum.cz (pro výklady používejte email modracesta@seznam.cz)
Moje profesní stránky: www.petrickova.cz A chcete-li ode mě profi články jen pro sebe, upravit text, udělat redakční práce, ozvěte se také.