LETNÍ SPECIÁLY: Letos bude Něčím zcela nové léto.....
TAROTSKOPY NA ČERVENEC A SRPEN.

ČERVENEC 2017: Berani, i tvrdá hlava může bolet

3. července 2017 v 15:07 | Renata |  MĚŠÍČNÍ TAROTSKOPY
Aneb, čím víc tenhle měsíc půjdete hlavou proti zdi, tím víc odporu, vzdoru a možná i bolavých hlav si vykoledujete. Navíc je možné, že nervy vám bude nejvíc napínat to, co nepůjde podle vašich plánů, podle vaší potřeby mít to dokonalé, připravené pro další růst, prostě nalajnované tak, aby všechno bylo s tím pověstným semínkem, ze kterého může vzklíčit něco nového.
Bouřky budou nejen v počasí, ale i v náladě. Mohou to být pocity, že se musíte něčemu bránit, něčemu odporovat, něco zachraňovat, když už se vám to skoro sype pod rukama. Pocity, že vám někdo nutí něco, co ve skutečnosti nechcete. Popravdě, je to celkem živná půda pro hádky všeho druhu a nedorozumění, i závažnější události, které v podstatě vyprovokujete tím, že vaše trpělivost bude velice děravá.A taky je tu riziko, že vám zrovínka v červenci někdo může dobře šlápnout na kuří oko - nebo na ego. A se zlou se potáže.
Dejte si na své emoce ale pozor, změny a důsledky, které by s sebou nesly, by byly poté, až si sedne prach, spíše zklamáním. Nechtějte činit nějaké zbrklé změny zásadnějšího charakteru, protože byste jich později litovali. Na druhou stranu s tou Věží tu je riziko, že k nim budete donuceni, nebo že vás potkají tak nějak samy od sebe. Vždy ale pomýšlejte na to, že spoustu věcí kolem sebe máte kvalitních - a na těch stojí svět. Ne na těch, které nemáte, ale na těch, které máte!


Karty: Páže mečů - Věž - 5 pohárů (Císařovna)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 sylva sylva | E-mail | 4. července 2017 v 9:08 | Reagovat

Jak trefné Renčo na mého synátora.Chlapec se koupe ve vlastním vzdoru a odporu.Držím všem beránkům palce aby ten červenec ustáli.

2 Lucie Lucie | 5. července 2017 v 8:59 | Reagovat

No, já se asi budu muset zavřít doma a nevylézat, jinak to vidím bledě... :-/
:-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Články je možné po domluvě s redakcí používat ozdrojované i jinde. Fotografie, není-li uvedeno jinak, jsou z redakčního archívu nebo z fotobanky Pixabay či Pinterest.

Chcete tu publikovat článek nebo si ho chcete půjčit? KLIDNĚ: pište na rpetrickova@centrum.cz (pro výklady používejte email modracesta@seznam.cz)
Moje profesní stránky: www.petrickova.cz A chcete-li ode mě profi články jen pro sebe, upravit text, udělat redakční práce, ozvěte se také.