ZÁŘÍ pro všechna znamení podle tarotu.

TAROTOVÁ KNIHA - ve dvou verzích - bez karet jako Svět tarotu a s kartami jako Základní tarot.

Co vás čeká:

ČERVENEC 2017: Blíženci, tolik nových možností!

4. července 2017 v 15:09 | Renata |  MĚŠÍČNÍ TAROTSKOPY
Blíženci mají úžasné období. Karty jsou plné vzduchu, téměř prázdné, protože zrovna na těchto toho není moc k vidění. Dvě esa, jedno páže s nabídkou citů a Vůz. Šancí a možností, novinek a nových situací tu bude tolik, že brzy nebudete vědět, kde vám hlava stojí. Možná….
Anebo to bude něco z následujícího.


Rozhodně je pro vás ale červenec měsícem změn, přesunů (možná i cestování), prostě cokoliv bude, to bude dobře odsýpat! Už jen to je dobrá zpráva.
A pak tu máte nabízené možnosti (pracovní i mezilidské), a také šance, které možná jdou kolem vás jen jednou za život. A bude toho možná tolik, že opravdu nehrozí, že něco přehlédnete. Zkuste čerpat z lidí kolem sebe, mají pro vás možná i mimoděk velmi důležitá sdělení (nebo zrovna vy budete těmi, kdož tato sdělení budou říkat druhým)…
Odvážně vstupte na novou půdu, možná je čas už to konečně udělat. A konečně na ní uvidíte také to, co tam je. To staré má možnost zůstat v minulosti, anebo na to začnete pohlížet zcela novým úhlem pohledu. Pro Blížence je tohle velmi osvěžující období plné vzduchu, pohybu, ale i energie. Léčivé energie, kdy pojedete jak motorové myši. Baterky téměř nevybitelné…

Ale samozřejmě, berte to s nadhledem. Klidnější úhel pohledu ale hovoří i tak o období, kdy vám do života může přijít mnoho nových šancí, drobností, malých zázraků i počátečních nabídek a nápadů. A především, přesně tu uvidíte, kudy vaše cesta vede… Jestli jste na té správné cestě, ihned to pocítíte… Jestli ne a marně bloudíte, zastavte se a sledujte drobná znamení. Nyní se jich kolem hemží opravdu hodně…
Karty: Vůz, Eso pohárů, Páže pohárů - Eso holí
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Olga Olga | 4. července 2017 v 21:05 | Reagovat

Tak to je nádhera, děkuji mnohokrát 🙂

2 Veronika Veronika | Web | 5. července 2017 v 11:29 | Reagovat

Hodně povzbuzující, díky.....

3 Caseyanymn Caseyanymn | E-mail | Web | 19. srpna 2017 v 23:57 | Reagovat

<a href=https://www.viagrapascherfr.com/>More info>>></a>

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Články je možné po domluvě s redakcí používat ozdrojované i jinde. Fotografie, není-li uvedeno jinak, jsou z redakčního archívu nebo z fotobanky Pixabay či Pinterest.

Chcete tu publikovat článek nebo si ho chcete půjčit? KLIDNĚ: pište na rpetrickova@centrum.cz (pro výklady používejte email modracesta@seznam.cz)
Moje profesní stránky: www.petrickova.cz A chcete-li ode mě profi články jen pro sebe, upravit text, udělat redakční práce, ozvěte se také.