LETNÍ SPECIÁLY: Letos bude Něčím zcela nové léto.....
TAROTSKOPY NA ČERVENEC A SRPEN.
Osobní výklady už zase frčí, tak směle objednávejte!

ČERVENEC 2017: Býci, zakousněte se směle do práce...

4. července 2017 v 5:08 | Renata |  MĚŠÍČNÍ TAROTSKOPY
S Býky to bude v červenci trošku těžší. Na jedné straně budou cítit silnou touhu něco budovat, něco nacházet - ba dokonce i hodně prostoru pro filozofická témata o nesmrtelnosti chrousta, ale na druhé straně je budou svádět svody světa, o kterých bych řekla, že jsou spíše negativních pohnutek. Únava, vyčerpanost, najednou neschopnost se jakkoliv rozhodnout. Nebo naopak - smělý skok do starých zlozvyků, sebedestruktivního chování, únik před realitou. Zdá se, že vám něčeho bude moc a něčeho se bude zoufale nedostávat.Když v tom všem najdete rovnováhu a tím špatným posílíte to dobré, nejlépe na červenec vyzrajete! V první řadě je to měsíc, který vám může přinést tři zásadní věci (je na vás, jestli je uvidíte)…

- Stabilitu a lásku, spokojenost. Buď sami se sebou, nebo díky nějaké další osobě
- Nalezení něčeho, co jste dlouho hledali - ale tady to může přijít buď jako náhlý vhled nebo vás to potká na dovolené, v čase, kdy budete chvíli sami nebo v čase, kdy si cíleně odpočinete.
Velké množství vládců tu máte. Ale taky Poustevníka a Ďábla. Ano, věnujte se v tomto měsíci tomu, v čem jste dobří, co roste, ale nezapomínejte sami na sebe. Z karet mám dojem, že to je o vnitřní prázdnotě, která sžírá a svádí na scestí a je způsobena tím, že příliš expandujete navenek. A přitom venku toho není potřeba zdaleka tolik… Vládněte tak, jak vládce vládne - nenechávejte v tom takovou energii, abyste se cítili izolováni.

Ve vztazích, emocích, může jít o období, kdy si můžete zjitřeně uvědomit sílu své lásky, nebo naopak si bolestně uvědomit situace, které nefungují. Nebo oboje - což je asi nejhorší a nejbolestivější kombinace. Jste-li sami, pak právě tu samotu…
V pracovní sféře je to období asi nejlepší, protože kromě dobrého pokroku vpřed, nese s sebou i dobré vztahy kolem. Pokud se tedy nebude někdo snažit ovlivnit a obalamutit vás. A taky myslete na odpočinek. A na to, co máte rádi. Tam načerptejte energii…

Karty: Císařovna, Král pohárů, Ďábel, Poustevník, Král mečů
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Kamila Kamila | Web | 5. července 2017 v 14:23 | Reagovat

Díky za býky...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Články je možné po domluvě s redakcí používat ozdrojované i jinde. Fotografie, není-li uvedeno jinak, jsou z redakčního archívu nebo z fotobanky Pixabay či Pinterest.

Chcete tu publikovat článek nebo si ho chcete půjčit? KLIDNĚ: pište na rpetrickova@centrum.cz (pro výklady používejte email modracesta@seznam.cz)
Moje profesní stránky: www.petrickova.cz A chcete-li ode mě profi články jen pro sebe, upravit text, udělat redakční práce, ozvěte se také.