ČERVENEC 2017: Kozorozi, bude věda něco začít...

12. července 2017 v 20:30 | Renata |  MĚŠÍČNÍ TAROTSKOPY
Pro Kozorohy může být toto období trošku obtížné v tom, že se jim tu až příliš dohromady snoubí přetížení a samota. Může to mít různé podoby. Možná už máte něčeho po krk, a tak se rozhodnete této zátěže zbavit, nebo ji konečně nějak vyřešit a jít si svou cestou. Můžete naopak nějakou zátěž na hřbet vzít, abyste došli nějakému pochopení. Opět to je o tom, že se na té červencové křižovatce rozhodnete pro jedno z řešení, z nichž ale obě jsou obtížná.


Obě obtěžkaná něčím, o co člověk zas tak moc v životě nestojí. Jít dál sami, nebo s někým? Dodělat to do konce, nebo jít někudy sám? Začít tohle nové… nebo se od toho odvrátit? Jedno je jisté - je to volba, při které si musíte pomoci jen vy sami, tolik různých podob má. Okolí vám do tváře nevidí, ani vidět nemůže. Jde o něco, co je jen vaše vlastní a jde o něco, co je skryto, nebo dlouho bylo skryto možná nejen před zraky ostatních, ale i vašimi samotnými. Na druhou stranu, je jen málo období, kdy právě tohle, ty kostlivce ve skříni, můžete opravdu vyřešit efektivně!


Karty: Desítka holí, dvojka holí, Poustevník
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Články je možné po domluvě s redakcí používat ozdrojované i jinde. Fotografie, není-li uvedeno jinak, jsou z redakčního archívu nebo z fotobanky Pixabay či Pinterest.

Chcete tu publikovat článek nebo si ho chcete půjčit? KLIDNĚ: pište na rpetrickova@centrum.cz (pro výklady používejte email modracesta@seznam.cz)
Moje profesní stránky: www.petrickova.cz A chcete-li ode mě profi články jen pro sebe, upravit text, udělat redakční práce, ozvěte se také.