LETNÍ SPECIÁLY: Letos bude Něčím zcela nové léto.....
TAROTSKOPY NA ČERVENEC A SRPEN.
Osobní výklady už zase frčí, tak směle objednávejte!

ČERVENEC 2017: Lvi, napjaté nervy, nebo nebetyčný klid?

10. července 2017 v 10:23 | Renata |  MĚŠÍČNÍ TAROTSKOPY
Horký měsíc zejména v oblasti vztahů, rodiny, potřeby klidu a vůbec. Úplně přesně si vás umím představit ležící na Sahaře pod stromem a běda, jestli vás někdo bude vyrušovat s něčím, co opravdu není životně důležité! U někoho to může být nebetyčný klid, měsíc, ve kterém bude rád, že má svůj klid, své ticho, snad tu budou i pocity být chvíli sám - odejít do ústraní. Jako kdyby si ve vás něco žádalo pozornost a vyřešení pouze tak, že tomu budete věnovat soustředění, u kterého je vyloučené, abyste byli rozptylování zbytečnostmi.


Pogratuluji vám, když budete mít dost klidu nebo metod, jak si tento klid zajistit, byť třeba jen v duši. Ale pokud tomu tak nebude a stres bude narůstat, může to být velmi napjaté období v tom, že tu bude narůstat rozpor mezi tím, co musíte, a co doopravdy chcete a z toho pramenící pocity únavy, vyčerpání, chuti od všeho utéct. Ostatně, některým z vás se blíží narozeniny. Mohou to být také věci, které přichází z minulosti a máte sami pocit, že by se jaksi slušelo je mít vyřešené než si zapíšete do svého věku další rok navíc. Ať je to cokoliv, samota tomu prospěje. Hledání sebe, světla, štěstí - lépe si vyjasnit, jak opravdu chci žít, co je podstatou mého pocitu rodiny a stability…


Karty: 10 pohárů, 2 mečů, Poustevník
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Martina Martina | E-mail | 10. července 2017 v 11:52 | Reagovat

Renatko, tak to sedí. Z Paříže jsem na dva měsíce unikla na hory a mohu říci, že klid je to, co hledám, co potřebuji. A tak si neskutečně moc užívám osamocené výšlapy - jen hory, já a sem tam nějaké stádo ovcí:-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Články je možné po domluvě s redakcí používat ozdrojované i jinde. Fotografie, není-li uvedeno jinak, jsou z redakčního archívu nebo z fotobanky Pixabay či Pinterest.

Chcete tu publikovat článek nebo si ho chcete půjčit? KLIDNĚ: pište na rpetrickova@centrum.cz (pro výklady používejte email modracesta@seznam.cz)
Moje profesní stránky: www.petrickova.cz A chcete-li ode mě profi články jen pro sebe, upravit text, udělat redakční práce, ozvěte se také.