TAROTOVÁ KNIHA - ve dvou verzích - bez karet jako Svět tarotu a s kartami jako Základní tarot.

ČERVENEC 2017: Obecně

14. července 2017 v 11:11 | Renata |  MĚŠÍČNÍ TAROTSKOPY
Ještě se k červenci vrátím s obecným výkladem, který jsem dělala 7.6.. Odstup času udělal své... takže, jak jsme na tom nyní?
Výklad doplňoval výklady pro jednotlivá znamení na blogu nakladatelství Synergie...


Zdá se, že budou padat hlavy. Obrazně nebo opravdu, kdoví, ale rizikové období to je pro všechno, co nějak ohrožuje vaši niternou pohodu, pocit rodiny a zázemí.
Tady mohou vycházet na povrch nové skutečnosti, jestli někde není tak, jak má být - teď padne kosa na kámen a na viníka bude ukázáno prstem! Jestli někdo někde v této oblasti kradl nebo se neprávem přiživoval, bude potrestán!

Je to zvláštní kombinace karet a i když to nemusí být tak dramatické, jako v úvodu, přesto to s sebou nese rozpory a červenec nemusí být měsícem, ve kterém si odpočinete. Už z několika důvodů. Za prvé astrologie klidu nepřeje, je tu několik planet, které se snaží na všechno ukázat prstem... a i to Račí období, které tedy v druhé polovině přechází do Lvího je něčím, co jen rozdmýchává energie tam, kde něco není tak, jak by mělo. A bolet budou především račí témata - rodina, děti, spokojenost, pocit bezpečí, zázemí, domov... Pokud tady něco hapruje, patrně v míře větší než kdy jindy pocítíte, že vás to tlačí v botě. A pak záleží na každém, jak se s tím popasuje - jestli začne kolem sebe dštít síru, nebo jestli se dá do tvrdé práce a odháže všechny klacky, které mu v cestě stojí.V Tarotu snů od Cira Marchettiho je desítka mečů víc bolavá než kdy jindy. Může tu být pocit, že vám bylo něco vzato a že toho už je moc, že to je nespravedlivé... U někoho to dokonce může být i o tom, že toho dobrého mu bylo moc. Pálí ho dobré bydlo? No, nejste-li si jisti, projděte si svou situaci i touto úvahou - i toho dobrého může být moc a může přetěžovat.

V každém případě to chce úlevu. Té by se vám mělo s postupujícími červencovými dny postupně dostávat, uklidňovat se a víc a víc bude v popředí to, co máte rádi, co si chcete chránit jako oko v hlavě a co je opravdové.

Z astrologického hlediska nás čeká i dosti zásadní srpen, takže to berte jako takovou přípravu a trénink na srpnové dny. Čím více bude jasno nyní, tím lépe projde srpen vaším životem. Prý.
Tak uvidíme...

A nyní už jednotlivá znamení...
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Iveta - 4.9.1976 Iveta - 4.9.1976 | 15. července 2017 v 10:13 | Reagovat

Aaaach...no kéž by to tak už bylo...!!!
A právě hned začátkem července jsme už my v rodině (především já - psanou formou) učinila první kroky, sebrala jsem tu odvahu.
S bojem v bezpráví (okolím) vůči mojí rodině - muži a dětičkám.
Nebude to jednoduché, to vím.
Bůh nám žehnej, kéž jsme pod vyšší ochranou...
Renatko, Vaše výklady jsou 100% a na 1 s ☆ - jste velká VĚDMA A PROFESIONÁLKA !!! :-) Pusinku a pohlazení :-*

2 gira gira | 15. července 2017 v 23:05 | Reagovat

reni, tak to je dost sila... ale teda sedi to jak zadnice na hrnec... uffff uz aby byl srpen a vic klidu...

3 sylva sylva | E-mail | 16. července 2017 v 11:03 | Reagovat

Je to síla...ale myslím si holky ,že možná, až září bude klidnější.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Články je možné po domluvě s redakcí používat ozdrojované i jinde. Fotografie, není-li uvedeno jinak, jsou z redakčního archívu nebo z fotobanky Pixabay či Pinterest.

Chcete tu publikovat článek nebo si ho chcete půjčit? KLIDNĚ: pište na rpetrickova@centrum.cz (pro výklady používejte email modracesta@seznam.cz)
Moje profesní stránky: www.petrickova.cz A chcete-li ode mě profi články jen pro sebe, upravit text, udělat redakční práce, ozvěte se také.