LETNÍ SPECIÁLY: Letos bude Něčím zcela nové léto.....
Aktualizované podmínky výkladu (i v souvislosti s GDPR) - nové informace jsou zeleně.

ČERVENEC 2017: Panny, šup do práce....

10. července 2017 v 20:24 | Renata |  MĚŠÍČNÍ TAROTSKOPY
Červenec nenechá Panny vydechnout, protože je pro ně měsícem jakýchsi nezralých šancí, které budou žádat pozornost. Nadšení z nich nebude sice kapat po hrstech, protože to bude cosi, co může být zajímavé, ve výsledku i prospěšné, ale poněkud těžké. Něco nového, něco, o čem jste možná snili. Něco, o čem jste možná ani nesnili… Něco, na co jste se delší dobu připravovali a teď vás to zaskočilo: něco, na co jste se nikdy nepřipravovali, ale rádi byste to zkusili. Prostě těch "rád bych, ale… " tam bude opravdu moc. No a nyní máte před sebou rozcestí, na kterém jsou jen dvě možné cesty - buď to zkusíte, nebo ne. Výrazný je tu faktor ztrát, bídy, pocitu bídy.Tady pak záleží na každého situaci, ale zdá se, že jak se v této záležitosti rozhodnete, to ovlivní váš život na další týdny či nějakým zásadnějším způsobem. Můžete hodně získat, ale i hodně ztratit. Dostat se z pocitu bídy, ale také do něj spadnout, pokud s červencovými šancemi naložíte špatně…. Co poradit? Že tu je učení dost, i rozhodování - a veskrze je to měsíc nabádající k odvaze. Takže?

Karty: Páže holí, 2 holí, 5 mincí, 2 holí, Páže mincí
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Désirée Désirée | 11. července 2017 v 20:00 | Reagovat

Noo, a to mám 14 dní dovolenou...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Články je možné po domluvě s redakcí používat ozdrojované i jinde. Fotografie, není-li uvedeno jinak, jsou z redakčního archívu nebo z fotobanky Pixabay či Pinterest.

Chcete tu publikovat článek nebo si ho chcete půjčit? KLIDNĚ: pište na rpetrickova@centrum.cz (pro výklady používejte email modracesta@seznam.cz)
Moje profesní stránky: www.petrickova.cz A chcete-li ode mě profi články jen pro sebe, upravit text, udělat redakční práce, ozvěte se také.