LETNÍ SPECIÁLY: Letos bude Něčím zcela nové léto.....
TAROTSKOPY NA ČERVENEC A SRPEN.
Osobní výklady už zase frčí, tak směle objednávejte!

ČERVENEC 2017: Račí červenec je plný rozporů

6. července 2017 v 5:33 | Renata |  MĚŠÍČNÍ TAROTSKOPY
Těžké věci se mohou uvolňovat, zdánlivě lehké se pak ztěžovat. Každý to bude mít samozřejmě podle svého, ale račí energie jsou na červenec poněkud komplikované. Na jednu stranu tu jsou nové začátky, oslavy, svatby, spojení, chvíle zastavení a poplácání si po ramenou, a snad až nečekané dary, na straně druhé tu je opravdu velmi cítit tíha, která za tím vším stojí a která může v jistých směrech přetrvávat. Nebo navazovat na chvíle po "oslavách"… Také pozor na Sedmičku mečů, která tu kdovíproč vystrkuje růžky se svým podvodným jednáním. Může ukazovat, že ve vašem okolí nemusí být někdo, kdo to s vámi myslí úplně nejlépe, že nějakým způsobem vás bude provázet stín jakéhosi okradení o něco. Pocit, že jste nedostali, nebo vám bylo něco vzato, co náleželo vám.Dala bych si na to více pozor v dobách v tento měsíc nikoliv těžkých, ale naopak těch oslavujících a lehčích. Ono je totiž možné, že přijdete k něčemu, i kdyby to bylo jenom k většímu množství životního elánu, a ejhle, bude tam někdo, kdo se bude chtít jako pijavice na vás přiživit - ať to bude mít jakoukoliv podobu. To je jediné varování tohoto měsíce, jinak se snažte užít si to hezké, co vám bude nabízeno, protože to má léčivý potenciál.
Šance na vyléčení a ulehčení si tam, kde máte pocit, že toho už na vás bylo moc a že už to nevydržíte. Vyloučeno ale není to, že nejprve to bude ještě těžší - než přijde kýžená úleva - ta bude nepřehlédnutelná a mohla by být spojena s větším množstvím milých lidí.

Karty: 10 holí, Eso mincí, 4 holí, 7 mečů
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 sylva sylva | E-mail | 6. července 2017 v 16:13 | Reagovat

Tak to jsem zvědavá co se z toho vyklube.Reny díky budu se snažit být ve střehu.

2 Saruma Saruma | Web | 7. července 2017 v 12:41 | Reagovat

Moc děkuju za račí červenec....

3 gira gira | 11. července 2017 v 21:51 | Reagovat

Ajajaj, ctu to az ted, nejak jsem zaspala... Ale trochu me to znervoznuje. Protoze teda tenhle mesic dost komplikovane.. no citim no... Rak, zejo. Diky Reni, snad to nebude tak horky...:(

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Články je možné po domluvě s redakcí používat ozdrojované i jinde. Fotografie, není-li uvedeno jinak, jsou z redakčního archívu nebo z fotobanky Pixabay či Pinterest.

Chcete tu publikovat článek nebo si ho chcete půjčit? KLIDNĚ: pište na rpetrickova@centrum.cz (pro výklady používejte email modracesta@seznam.cz)
Moje profesní stránky: www.petrickova.cz A chcete-li ode mě profi články jen pro sebe, upravit text, udělat redakční práce, ozvěte se také.