LETNÍ SPECIÁLY: Letos bude Něčím zcela nové léto.....
TAROTSKOPY NA ČERVENEC A SRPEN.

ČERVENEC 2017: Ryby,držte si klobouky!

13. července 2017 v 20:33 | Renata |  MĚŠÍČNÍ TAROTSKOPY
První kartou vašeho výkladu je Měsíc. Troufnu si tedy říci, že do jisté míry budete ve svém živlu. To potom záleží na vaší osobní situaci, k čemu tuhle živou vodu s Račí energií využijete. Může to být ku prospěchu věci, ale můžete také pořádně fouknout pod klobouk někomu v okolí. Možná totiž budete citlivější než okolí a dejte si snad i pozor na pusu - možná uvidíte pod pokličky druhým víc než kdy jindy.


A může to mít dalekosáhlé následky! Ovšem můžete to všechno využít i pro svůj prospěch. Nehodláte-li ve svém životě dělat nějaké obrovské a zdrcující změny, které mají posílit a zúrodnit půdu pod vašima nohama, můžete s tím někomu pomoct. Můžete to využít pro smíření, pro nové kontakty, pro začátky i konce nefungujícího. Dočasně to může přinést zmatek, ale zdá se, že jste natolik ve formě, že to zvládnete zpracovat velmi rychle. Najednou všechno bude dávat smysl. Najednou možná pochopíte i pohnutky svých nepřátel a odpustíte jim… Jak je to možné? No, prostě někdy má někdo lepší měsíc! Tento měsíc to padlo na vás!

Karty: Měsíc, 3 pohárů, 5 mečů, císařovna, 8 holí
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Články je možné po domluvě s redakcí používat ozdrojované i jinde. Fotografie, není-li uvedeno jinak, jsou z redakčního archívu nebo z fotobanky Pixabay či Pinterest.

Chcete tu publikovat článek nebo si ho chcete půjčit? KLIDNĚ: pište na rpetrickova@centrum.cz (pro výklady používejte email modracesta@seznam.cz)
Moje profesní stránky: www.petrickova.cz A chcete-li ode mě profi články jen pro sebe, upravit text, udělat redakční práce, ozvěte se také.