LETNÍ SPECIÁLY: Letos bude Něčím zcela nové léto.....
Aktualizované podmínky výkladu (i v souvislosti s GDPR) - nové informace jsou zeleně.

ČERVENEC 2017: Štíři, pozor na vás.. i na sebe.

11. července 2017 v 20:27 | Renata |  MĚŠÍČNÍ TAROTSKOPY
A to prosím pěkně z obou stran. Na jednu stranu si dejte pozor na všechno, co by vám mohlo být ukradeno, nebo na čem byste mohli tratit, na druhou stranu si dejte pozor na vlastní impulsivní chování, kterým byste mohli někomu něco cenného vzít, byť by to byl jen dobrý dojem o vás samotných. Červencové štíří energie jsou poněkud zamotané zejména proto, že v nich je příliš mnoho ohně a okořeněno je to došlou trpělivostí, zradou, podvodem a ne úplně čistými úmysly. Pokud to nebudete prožívat na vlastní kůži, je dost pravděpodobné, že něco podobného se bude dít někde ve vašem těsném okolí. Tato ztráta se také ale může týkat vlastní energie - nepřepínejte se. Mohly byste to potom odnést v pocitu vyčerpanosti.K čemu ale tento měsíc využít? Nejspíše ke všemu, kde chcete nějaké staré křivdy vyřešit - ale pozor, řešení musíte mít dobře rozmyšlené. Pokud jen čekáte na ten pravý impuls, pak může být letošní červenec tím pravým měsícem. Mohou k vám přicházet i nečekané, žhavé nabídky - ale pozor, ty dvakrát prověřujte, než je přijmete…

Karty: Rytíř holí, Páže holí, Sedmička mečů
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Ivuše Ivuše | 12. července 2017 v 11:22 | Reagovat

Pro mne velmi zvláštní měsíc,tajemný.Potkala jsem ženu co mě má co říci,vysvětlit co se se mnou děje a proč.Vypadá to konečně na  světlo na konci tunelu :-)

2 Ivuše Ivuše | 12. července 2017 v 11:24 | Reagovat

Renátko děkuji za ty slunečnice mám je moc ráda na člověka z nich přechází dobrá nálada,sluníčko teplo,jsou úžasné.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Články je možné po domluvě s redakcí používat ozdrojované i jinde. Fotografie, není-li uvedeno jinak, jsou z redakčního archívu nebo z fotobanky Pixabay či Pinterest.

Chcete tu publikovat článek nebo si ho chcete půjčit? KLIDNĚ: pište na rpetrickova@centrum.cz (pro výklady používejte email modracesta@seznam.cz)
Moje profesní stránky: www.petrickova.cz A chcete-li ode mě profi články jen pro sebe, upravit text, udělat redakční práce, ozvěte se také.