LETNÍ SPECIÁLY: Letos bude Něčím zcela nové léto.....
TAROTSKOPY NA ČERVENEC A SRPEN.

ČERVENEC 2017: Střelci, uvolněte se...

12. července 2017 v 10:28 | Renata |  MĚŠÍČNÍ TAROTSKOPY
Jestli bude Střelce něco svazovat v červenci, bude to patrně nejistota, tíha minulosti nebo únava. Nebo všechno dohromady. Můžete být unavení nebo mít pocit, že v některé oblasti života už melete opravdu z posledního. Více mohou vystupovat na povrch témata jistot, finanční věci, všechno, kde už budete mít všeho nad hlavu, plné zuby a "už dost, už jsem v tomhle snad dostala naloženo až po vrch, už další snad být nemusí". Nemusí, ale může… a možná bude. Mohou to ale také být jen dozvuky něčeho minulého, něco, co se vrací, aby se to dořešilo, mohou to být také následky na zdraví a podobně - dobré ale je, že s koncem měsíc se to uvolní. Samo. Šance, uvolnění, úleva - přijde zvenčí. Přijde nečekána, nazvána a bude to úlevná proměna a načerpání energie.Červenec je díky tomu také vhodným měsícem právě pro všechny záležitosti k dořešení, které jste si odkládali na někdy "napotom". Všechny resty mají šanci odejít - nejspíš se ale o slovo přihlásí samy.

Karty: Čtyřka pentaklů, Devítka holí, Páže holí
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Články je možné po domluvě s redakcí používat ozdrojované i jinde. Fotografie, není-li uvedeno jinak, jsou z redakčního archívu nebo z fotobanky Pixabay či Pinterest.

Chcete tu publikovat článek nebo si ho chcete půjčit? KLIDNĚ: pište na rpetrickova@centrum.cz (pro výklady používejte email modracesta@seznam.cz)
Moje profesní stránky: www.petrickova.cz A chcete-li ode mě profi články jen pro sebe, upravit text, udělat redakční práce, ozvěte se také.