LETNÍ SPECIÁLY: Letos bude Něčím zcela nové léto.....
TAROTSKOPY NA ČERVENEC A SRPEN.

ČERVENEC 2017: Váhy, samá hezká setkání...

11. července 2017 v 10:25 | Renata |  MĚŠÍČNÍ TAROTSKOPY
Váhy mohou mít velmi hezký měsíc. Pod červencovým sluncem budou doslova sílit. Můžete se setkávat s událostmi, ale i lidmi, kteří podpoří vaši sebedůvěru, nasměrují vás a možná něco nabídnou. Věci se možná velmi dobře vyřeší a dostanete nové možnosti… na co čekáte se může začít realizovat, nebo alespoň uvidíte směr. Je to ideální měsíc pro jakékoliv činnosti, které jste dlouho odkládali, vyjděte na světlo se vším, co jste si někde v koutku kutili a s čím jste váhali vyjít mezi lidi.


Nové práce, nové lásky, nová bydlení - může to být naprosto cokoliv, co vás vnitřně velmi posiluje. Dokonce to mohou být i činnosti, které povedou k tomu, že sami něco nabídnete druhému… že něčemu sami u sebe založíte základní kámen. Rozhodně to je ale měsíc, kdy jste pod vyšší ochranou, takže ať sáhnete na cokoliv, to se vám bude daři.

Karty: Síla, Hvězda, Páže pohárů
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Články je možné po domluvě s redakcí používat ozdrojované i jinde. Fotografie, není-li uvedeno jinak, jsou z redakčního archívu nebo z fotobanky Pixabay či Pinterest.

Chcete tu publikovat článek nebo si ho chcete půjčit? KLIDNĚ: pište na rpetrickova@centrum.cz (pro výklady používejte email modracesta@seznam.cz)
Moje profesní stránky: www.petrickova.cz A chcete-li ode mě profi články jen pro sebe, upravit text, udělat redakční práce, ozvěte se také.