LETNÍ SPECIÁLY: Letos bude Něčím zcela nové léto.....
TAROTSKOPY NA ČERVENEC A SRPEN.

ČERVENEC 2017: Vodnáři, hledejte svou spokojenost...

13. července 2017 v 10:31 | Renata |  MĚŠÍČNÍ TAROTSKOPY
Až zasněný může být červenec pro Vodnáře. Budou mimořádně silně hledat své vlastní pravdy. Lpět na kvalitě, na pocitu stability ve svém životě. Budou chtít objevovat tajemství, která jsou skryta - a možná před nimi ještě nějakou dobu skryta zůstanou. I díky hlavnímu tématu to mohou být tajemství a hledání týkající se rodiny, dosažených výsledků, minulosti nebo budoucích plánů.Prostě něčeho, u čeho si velmi dobře uvědomujete kvalitu, kterou máte v rukou - víte, že vás stála dost úsilí a jen tak se jí nepustíte. Dejte na intuici - dvojnásobně se vám v červenci vyplatí. Nebojte se oddálit se od okolí, od lidí, odpočinout si klidně v ústraní, protože právě tam mnohé z toho, co tam nutkavě potřebujete v životě vyřešit, může přijít. Na jedné straně tady totiž stojí poznání, a na druhé zklamání. Nespěchejte, netrhejte nezralé ovoce - vše má svůj čas. Je tu riziko, že ve své netrpělivosti nebo příliš rychlými úsudky dojdete ke zklamání nebo se podíváte pod roušku něčeho, co vás vyděsí jen proto, že to ještě nemělo být spatřeno.

Karty: ďábel, 5 pohárů, 4 holí, velekněžka, poustevník
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Pastor Osas Ben Pastor Osas Ben | E-mail | 13. září 2017 v 19:44 | Reagovat

Naléhavě potřebujete peníze? Můžeme vám pomoci!
Jste v současné situaci v potížích nebo vás hrozí v potížích?
Tímto způsobem vám dáváme možnost vyvíjet nový vývoj.
Jako bohatá osoba cítím povinnost pomáhat lidem, kteří se snaží, aby jim poskytli šanci. Každý si zaslouží druhou šanci a od té doby, co vláda selže, bude muset pocházet od ostatních.
Žádná částka není pro nás příliš šílená a splatnost, kterou určíme vzájemnou dohodou.
Žádné překvapení, žádné další náklady, ale jen dohodnuté částky a nic jiného.
Už nečekejte a komentujte tento příspěvek. Uveďte částku, kterou chcete požádat, a my vás budeme kontaktovat se všemi možnostmi. kontaktujte nás dnes na pastorosasben@outlook.com

Naléhavě potřebujete peníze? Můžeme vám pomoci!

2 Pastor Williams Pastor Williams | E-mail | 5. října 2017 v 18:17 | Reagovat

Potřebujete půjčku? Vydáváme renomované úvěry jednotlivcům, společnostem a investorům. Poskytujeme půjčky na nákup automobilů, půjčky na auta, osobní půjčky, vánoční půjčky, podnikatelské půjčky, půjčky na vzdělávání, konsolidaci dluhů, ETC při 2% úrokových sazbách. Finance a poradenství. Žádné ověření příjmů. Nepotřebujete kreditní skóre. Velmi příznivé úrokové sazby. Kontaktovat Heinrich Jesse E-mailová adresa: pastorwilliams1211@gmail.com

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Články je možné po domluvě s redakcí používat ozdrojované i jinde. Fotografie, není-li uvedeno jinak, jsou z redakčního archívu nebo z fotobanky Pixabay či Pinterest.

Chcete tu publikovat článek nebo si ho chcete půjčit? KLIDNĚ: pište na rpetrickova@centrum.cz (pro výklady používejte email modracesta@seznam.cz)
Moje profesní stránky: www.petrickova.cz A chcete-li ode mě profi články jen pro sebe, upravit text, udělat redakční práce, ozvěte se také.