TAROTOVÁ KNIHA - ve dvou verzích - bez karet jako Svět tarotu a s kartami jako Základní tarot.

ČERVENEC 2017: Vodnáři, hledejte svou spokojenost...

13. července 2017 v 10:31 | Renata |  MĚŠÍČNÍ TAROTSKOPY
Až zasněný může být červenec pro Vodnáře. Budou mimořádně silně hledat své vlastní pravdy. Lpět na kvalitě, na pocitu stability ve svém životě. Budou chtít objevovat tajemství, která jsou skryta - a možná před nimi ještě nějakou dobu skryta zůstanou. I díky hlavnímu tématu to mohou být tajemství a hledání týkající se rodiny, dosažených výsledků, minulosti nebo budoucích plánů.Prostě něčeho, u čeho si velmi dobře uvědomujete kvalitu, kterou máte v rukou - víte, že vás stála dost úsilí a jen tak se jí nepustíte. Dejte na intuici - dvojnásobně se vám v červenci vyplatí. Nebojte se oddálit se od okolí, od lidí, odpočinout si klidně v ústraní, protože právě tam mnohé z toho, co tam nutkavě potřebujete v životě vyřešit, může přijít. Na jedné straně tady totiž stojí poznání, a na druhé zklamání. Nespěchejte, netrhejte nezralé ovoce - vše má svůj čas. Je tu riziko, že ve své netrpělivosti nebo příliš rychlými úsudky dojdete ke zklamání nebo se podíváte pod roušku něčeho, co vás vyděsí jen proto, že to ještě nemělo být spatřeno.

Karty: ďábel, 5 pohárů, 4 holí, velekněžka, poustevník
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Články je možné po domluvě s redakcí používat ozdrojované i jinde. Fotografie, není-li uvedeno jinak, jsou z redakčního archívu nebo z fotobanky Pixabay či Pinterest.

Chcete tu publikovat článek nebo si ho chcete půjčit? KLIDNĚ: pište na rpetrickova@centrum.cz (pro výklady používejte email modracesta@seznam.cz)
Moje profesní stránky: www.petrickova.cz A chcete-li ode mě profi články jen pro sebe, upravit text, udělat redakční práce, ozvěte se také.