SRPEN 2017: Kozorozi, Vodnáři a Ryby

28. července 2017 v 7:57 | Renata |  MĚŠÍČNÍ TAROTSKOPY
Kozorozi: Nohy na stůl!
Šestka myšlenek - Devítka činů - Šestka emocí
Vám může být záviděno. Máte hotovo a srpen dovolenou! Z vašeho života začíná mizet stres, vidíte, že váš cíl je nadohled. Vytvořili jste si život podle sebe? Pak si to užívejte, srpen pro vás bude měsícem, ve kterém můžete výrazněji pociťovat dozvuky minulosti, vidět souvislosti - vše z klidného nadhledu. Vzpomínky a možná i návraty lidí z minulosti mohou být tím jediným, co vás rozptýlí z celkem poklidného letního měsíce. Ale protože síla srpna je obrovská, troufám si tvrdit, že u těch Kozorohů, kde ta minulost nebo těžká současnost není vyřešena, nebo dokonce ani řešena, tam tenhle tlak pozitivních energií zesílí smutek, zklamání a únavu právě tím, že vám do hlavy bude až příliš často vsazovat ty obrazy toho, jak by to mělo ideálně vypadat. Odraz vašeho pravého neutlačovaného Já. Vrhněte se do očisty - když to uděláte, tak budete překvapeni jak snadno to půjde. Nebo alespoň - jak logické vám to přijde….

Vodnáři: Uprostřed vlastní popelnice
Posel činů - Organizování - Osmička činů
Pro Vodnáře je srpen jakýmsi hrotovým měsícem, který stojí v opozici k jejich vlastnímu narození. Buď budou extrémně šťastní, nebo extrémně navrčení. Jak to bude u vás? Záleží na výchozí situaci, srpen vás totiž potlačí k tomu si na něco posvítit, něco zjistit, v něčem mít konečně jasno. K tomu budete mít i dostatek energie, která bude znásobena výborným organizačním talentem a pocitem, že se toho děje tolik, že vám to poněkud přerůstá přes hlavu. Z toho poplyne pocit náročnosti, ale stále tu je prostor pro pocit vděku za to, že vůbec máte to všechno, co máte. Karty upozorňují na to, abyste byli v srpnu organizovanější, dbali na jistou disciplínu, která vás ochrání před naprostým chaosem. A používání logiky. Řekněme to jednoduše - srpen může být pocitově jako když se ocitnete uprostřed vlastní popelnice a někdo s vámi zatřese. Přebírejte to prosím po částech a nezapomínejte odpočívat!


Ryby: Pod kamenem najdete stín a nad hlavou slunce
Duchovní učitel - Posel hojnosti - Devítka hojnosti

Rybkám se bude v srpnovém počasí plavat dobře. Navenek ale můžete působit jako samorosti. Spíše budete vyhledávat stinné chladné vody, než že byste se hnali na výsluní. Z dobrého důvodu - srpen vás povede k myšlenkám na samotu, soustředění se na sebe, na to, čím je nebo není váš život naplněný. Tohle malé usebrání bude příjemné i proto, že po něm následuje opravdu plná náruč dobrých zpráv, směrů, a až nečekaných úspěchů! Pokud tedy budete něco hledat - ihned v srpnu se objeví něco, co vám potvrdí vaše záměry a zdá se, že rovnou si sklidíte i první výsledky toho, nad čím jste zkraje měsíce tak hloubavě a sami za kamenem hloubali. Nespěchejte a užijte si pokojné chvíle svého života, své splněné sny a… A to už víte jen vy sami. Nezbývá než popřát hodně štěstí….
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Selinka Selinka | E-mail | 28. července 2017 v 10:05 | Reagovat

Teda já už mám všeho plný kecky. Práce i rodiny. A v srpnu mám dovolenou a pořád nevím, kam jet. Začínám být strašně podrážděná. Blbost, už jsem :-( Tak snad ostatní Vodnáři mají lepší naladění...

2 Magda Magda | 29. července 2017 v 8:26 | Reagovat

Ač Kozoroh, jdu si asi hodit mašli.

3 maje maje | 31. července 2017 v 5:46 | Reagovat

[1]: tak to máme na stejno. dovolená mě čeká, ale podrážděná jsem pořád. jen doufám, že se to zlomí. holka moje, drž se

4 Selinka Selinka | E-mail | 31. července 2017 v 6:20 | Reagovat

[3]: no to přeju i Tobě! Kam se chystáš s puboškou?

5 maje maje | 1. srpna 2017 v 5:50 | Reagovat

[4]: moje konto mi naznačilo, že už jsem se narajzovala dost, doma budeme :-) asi občas kolo, pizza, možná houby,... ale žádné dálky nás letos nečekají. co ty, už sis vybrala vhodnou destinaci na zklidnění nervů?

6 Selinka Selinka | E-mail | 1. srpna 2017 v 8:27 | Reagovat

[5]: nemám, Marťo. A mně to nenaznačuje jen moje konto (ty last minute nejsou vůbec last minute), ale i děti už se mnou nikam  nechtějí. Jenže prosedět dva týdny v betonu?  tak to se zblázním. Snad se něco objeví - a dívám se i u nás, jasně.

7 maje maje | 1. srpna 2017 v 10:04 | Reagovat

tak asi takhle. dnes je 1.8.!!! já jsem napružená (přímo nasratá), chce se mi bulit, mám takový lítostivý stavy, že bych si dala ránu. takhle jsi to, Reni, myslela?? jestli takový má být celý srpen, tak to se mám na co těšit.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Články je možné po domluvě s redakcí používat ozdrojované i jinde. Fotografie, není-li uvedeno jinak, jsou z redakčního archívu nebo z fotobanky Pixabay či Pinterest.

Chcete tu publikovat článek nebo si ho chcete půjčit? KLIDNĚ: pište na rpetrickova@centrum.cz (pro výklady používejte email modracesta@seznam.cz)
Moje profesní stránky: www.petrickova.cz A chcete-li ode mě profi články jen pro sebe, upravit text, udělat redakční práce, ozvěte se také.