LETNÍ SPECIÁLY: Letos bude Něčím zcela nové léto.....
TAROTSKOPY NA ČERVENEC A SRPEN.

14.-.20.8.2017: Hezky nařádkovaný týden

13. srpna 2017 v 15:04 | Renata |  Každotýdenní kalendář
Čeká nás velmi milý týden. Všechno bude napnuté k prasknutí. Doslova bude růst a bujet to, co je v našich životech pozitivní, co, co nám dává bezpečnou "ohrádku" štěstí, naplněnosti a šancí. Jenže to samo o sobě nemusí být vždycky růžové. Všechno bude stoprocentně hezky nařádkované!


Nepříjemné to může být zejména tam, kde tohle chybí. Hlavní kartou je totiž Kolo osudu a Čtyřka holí. Karty kolem pak hovoří o rozcestích, šancích, ukončování i začínání nových cyklů. Je to tedy švédský stůl možností, které se nabídnou a které nám někdy na talířek naloží třeba i to, co moc nechceme. Třeba sladkosti, když víme, že máme cukrovku… Nebo řízeček vegetariánovi.
Nepříjemné pnutí a bolest bude ještě tam, kde není vůle se posunout vpřed - a to způsoby, po kterých "nebude už nic jako předtím"... Na druhou stranu je tu právě ten obrovský tlak tohle udělat, protože přece už... (dosaďte si tam, co je třeba).


Důležité je vědět a během celého týdne mít na vědomí, že výrazněji než kdy jindy tento týden uvidíme své sny, to, co bychom chtěli, co, co je naším cílem a posláním. A pokud to právě nyní nemáme, může to s sebou nést negativní pocity, ztrápené rozhodování. Víte, jak vypadá karta Milenci? Osoba se rozhoduje mezi dvěma možnostmi - neví, kterou. Ti dva stojí vedle sebe a je třeba udělat ten poslední krok, ten nejnáročnější - podat si ruce a vydat se neznámými cestami novým životem. Tak nějak si můžeme připadat - jako ve chvíli, kdy tušíme věci příští, snad jsou i nadosah - nebo naopak jsou velmi daleko, ale my si v tuhle chvíli přesně uvědomujeme, že ať je k nim sebedelší cesta, tohle je ta cesta, kterou se vydáme!
Osud by tomu mohl být nápomocen hned z několika hledisek. Týden bude přát rozhodování, takovému, kde je třeba odvahy, síly - něco ukončit, nebo něco definitivně začít. Týden přeje také uzdravování těla i duše, je tu stoupající energie, která nás doslova nakopne, využijte jí pro cokoliv, co vám na zdraví i duši prospívá - bude to mít trojnásobnou sílu.


Jako kdybychom směrem k srpnovému novu ve Lvu do dalšího týdne lépe a lépe viděli svůj směr a tento týden to může být konečně prostřednictvím dobrých událostí. Řekněme to ještě lépe - dobře se bude dařit tomu, kdo ze svého života vyžene lest, podvody a nepravosti a všechno u čeho má pocit, že ho "okrádá"…(včetně vlastních myšlenek) a dobře se povede tomu, kdo se s pevnou půdou pod nohama zadívá ke hvězdám… Uvidí kus své budoucnosti. Možná ještě v dálce, ale… jasně a s otevřeným srdcem.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa

Vychází vám Týdenní kalendáře podle karet a Luny?

v drtivé většině ano 16.6% (35)
většinou ano, lze tam najít hodně toho, co sedne 50.7% (107)
něco z nich vychází dobře, něco ne 7.6% (16)
jen málo toho vyjde... 11.4% (24)
vůbec nic 13.7% (29)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Články je možné po domluvě s redakcí používat ozdrojované i jinde. Fotografie, není-li uvedeno jinak, jsou z redakčního archívu nebo z fotobanky Pixabay či Pinterest.

Chcete tu publikovat článek nebo si ho chcete půjčit? KLIDNĚ: pište na rpetrickova@centrum.cz (pro výklady používejte email modracesta@seznam.cz)
Moje profesní stránky: www.petrickova.cz A chcete-li ode mě profi články jen pro sebe, upravit text, udělat redakční práce, ozvěte se také.