Myšlenky štěstí se dělí o poselství mezi dvěma srpnovými zatměními

12. srpna 2017 v 17:12 | Renata a nakladatelství Synergie |  Každotýdenní kalendář
V srpnu je pro nás velmi zajímavé období. Čekají nás dvě zatmění. To měsíční z pondělí už máme za sebou, ale o dva týdny později, 21. srpna, nás čeká zatmění Slunce a zároveň novoluní. Astrologové už na nás vychrlily informace o tom, jak velkými otřesy mohou projít naše životy, protože najednou tu nebude místo pro něco, co vůbec nefunguje a víc a zřetelněji uvidíme to, co bychom v životě chtěli žít.


Ruku v ruce s tak náročným a emočně vypjatým obdobím mohou přijít i myšlenky, které jsou plné pochyb a starostí.
Zeptali jsme se proto karet Myšlenky štěstí od Kris Carrové, jakými směry si nejlépe udržíme svěží mysl, která nám zdravým způsobem poodhalí budoucnost a směřování.


Vyšla trojice karet:
Splněná přání
Tvoje přání klíčí. Jsou hluboko v úrodné půdě láskyplného vesmíru a jejich splnění je na spadnutí. Je však k tomu zapotřebí víry, kterou snadno ztrácíme, když máme pocit, že se nám naše přání neplní tak, jak bychom chtěli. Neztrácej důvěru. Je víc než jisté, že dokážeš uskutečnit své nejhlubší touhy. Všechno je na nejlepší cestě.

Uzdravuješ se
Uzdravování probíhá v určitých etapách. Nelze ho uspěchat ani vtěsnat do předem naplánovaného rozvrhu. Často nadáváme na semena, že jsou k ničemu, a neuvědomujeme si přitom, že zatím jenom nepřišel jejich čas a potřebují víc vody, slunce a péče. Když jsme na sebe zlí, potlačujeme své regenerační schopnosti. Někdy se zaměříme jen na jednu část procesu uzdravení a nevidíme ty ostatní, které mohou probíhat na různých jiných úrovních. Trpělivost. Uzdravuješ se.


Máš před sebou něco většího
"Dej svým představám a vizím větší prostor a otevři se tomu, co přijde. Možná zjistíš, že tvé sny byly příliš při zemi. Nebo že to, co vypadalo jako překážka, ti ve skutečnosti ukazuje jiný a přitom lepší směr. Vesmír ti vždycky bude krýt záda."

Tak to je bomba! Splněná přání, trpělivost a velké změny!


I tento výklad v podstatě koresponduje s těmi astrologickými vlivy. Je třeba jen udržet trpělivost a nechat věci klíčit. V této době, v dobách kolem těchto zatmění, se nejvíce pozornost a energie koncentruje u toho, co je "zatmělé", z čehož pramení netrpělivost nebo pocity, že si stejně nic dobrého nezasloužím. Nebo nedůvěra v osud jako takový, že vám to štěstí zařídí, půjdete-li mu naproti - to spíše až po novu, ale o to veseleji a důrazněji. S uzdravující energií prostřední karty lze předpokládat, že s každým dalším srpnovým dnem budete mnohem silnější než předtím.

Z tohoto úhlu pohledu je srpen měsícem, kdy můžeme říct, že 31. srpna budeme úplně jiní, než jsme byli 1. srpna.

O autorce:
Kris Carr je americká propagátorka zdravého stravování, motivuje své čtenáře k tomu, aby mysleli pozitivně, lépe poslouchali své tělo a po své vlastní zkušenosti se zákeřnou nemocí se těmto aktivitám věnuje opravdu na sto procent, formou knih, motivačních karet i workshopů. Propaguje heslo - šíleně, sexy a zdravě! No, a právě tom v tom volném, nekonvenčním přístupu k myšlenkám a životu je právě klíč k naplněnému životu jako takovému. www.kriscarr.com
Lori Portka nakreslila ty veselé a svižné obrázky, jež dodávají energii. Je to také americká umělkyně, která se zabývá obrázky s léčivým a motivačním charakterem. Protože právě takový je život. Více obrázků si můžete zhlédnout na www.loriportka.com

Vydalo nakladatelství Synergie Publishing SE, 2017, www.synergiepublishing.com

Pro web zenysro.cz
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa


Komentáře

1 Iveta Iveta | 12. srpna 2017 v 17:49 | Reagovat

Ach můj bože...tak tento výklad je POŘÁDNÁ NÁPLASTKA na rozechvělou Duši - (strachem ale zároveň i vzrušením), že je cosi MEGA ve vzduchu...
Je to cítit a den ode dne silněji.
Teď se už té změny = proměny nebojím!!:-)

2 Mirka Mirka | 12. srpna 2017 v 20:06 | Reagovat

Vesmír ti vždycky bude krýt záda...krása,děkuji.:)

3 Selinka Selinka | E-mail | 12. srpna 2017 v 20:18 | Reagovat

Jo, ale když došlo k úplňku, tak jsem s prominutím po***, co se dalo ... takže teď si asi tak sednu na ruce a budu se snažit nepsat ani slovo nikomu! a pže jsem Vodnářka, tak to jaksi asi nevyjde..a průser je na světě :-( no tak to by asi bylo :-(-

4 sylva sylva | E-mail | 12. srpna 2017 v 21:41 | Reagovat

Já měla úpněk v pohodě ,ale včera jsem nějak vybuchla ,ale byla jsem vyprovokována.A ty nové energie a změny se taky moc těším a mám pocit,že je tak cítím.

5 Bosorka Bosorka | 13. srpna 2017 v 9:14 | Reagovat

[1]: Naprostý souhlas, něco JE ve vzduchu, taky to cítím! Jako by to bylo už-už na spadnutí. Před explozí.

6 Renata Renata | E-mail | 13. srpna 2017 v 19:32 | Reagovat

I vzhledem k příštímu týdnu to vypadá už líp a líp...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Články je možné po domluvě s redakcí používat ozdrojované i jinde. Fotografie, není-li uvedeno jinak, jsou z redakčního archívu nebo z fotobanky Pixabay či Pinterest.

Chcete tu publikovat článek nebo si ho chcete půjčit? KLIDNĚ: pište na rpetrickova@centrum.cz (pro výklady používejte email modracesta@seznam.cz)
Moje profesní stránky: www.petrickova.cz A chcete-li ode mě profi články jen pro sebe, upravit text, udělat redakční práce, ozvěte se také.