TAROTSKOPY NA říjen 2018
Znovu můžete objednávat výklady na míru, doporučuji zejména tarotskopy a ten podzimníííí.

1.-7.1.2018: Týden, kdy jdeme do praxe

1. ledna 2018 v 5:20 | Renata |  Každotýdenní kalendář
Vezmeme to pěkně od podlahy, zdá se! To ostatně ukázal už čas račího úplňku, kolem 2.1., a tato ráznost a chuť se vydat novými cestami nás bude provázet i celý tento týden. Hned zkraje se bude mísit chuť nových začátků, čistého listu papíru a emotivnost. Tady mě napadá pouze jedno varování - dejte si pozor na unáhlené konce, nebo rozhodování pod vlivem emocí v záležitostech, ve kterých nemáte všechny informace. Ve kterých figurují pouze doměnky na místech, kde by správně měly být ověřené informace a fakta. V tomhle směru může být tento čas nebezpečný, protože mi přijde takový nutkavý za každou cenu zamést ten vlastní práh - a tak mějte prosím na paměti, že tam, kde fakt nevíte všechno, to nedělejte…
A má to svůj důvod, kromě toho, abyste něco nepokazili…
Ono totiž druhá polovina týdne může přinést nalezení toho, co jste hledali. Čas tomu bude mimořádně přát. Kde je uzrálo, tam přijde sklizeň, a je škoda podtrhnout jablíčko o pár dní dopředu. Jako by zvenčí přicházela ta touha objasnit věci, které jasné nebyly… zejména tam, kde je dlouho hledáno, nebo kde nejasnost vyloženě brání další cestě, kde nás brzdí, kde víme, že bez jasné informace nebo posunutí se vpřed, bez toho dalšího schodu, se nikam nedostaneme… a už jsme třeba z toho hledání vyčerpaní. Tak na chvíli složte zbraně a nechte pracovat ten osud, protože ten posun tady je. Přichází buď přímo od těch lidí, situací, kterých se to týká… nebo k vám může přijít prostřednictvím snů, intuicí, vhledů a pocitu, že náhle máte jasno.


Problém je, že to nemusí být úplně to, nač jste čekali, že to je znovu shoda s tím úplňkovým výkladem, tady se vám nemusí naskytnout jasná cesta. Jedna. Ale může jich být víc. Může to přinést komplikace, více řešení, dokonce až tak, že si možná někde ve skrytu duše řeknete, že vám by bylo lépe, kdyby se tohle vůbec nedořešilo a pořád to zůstalo tak nějak viset ve vzduchu. Bylo to nepříjemné, to ano,… ale aspoň byl klid.
To zacházím do extrému na jedné straně, ale na té druhé je situace, kdy dostanete jasný výstřel ze startovní pistole a budete mít jasno, i když třeba minete nějakou křižovatku, na které nebudete váhat, protože už to máte dlouhodobě promyšlené. No a celkově se toto vše může dít kdekoliv na té ose od jednoho extrému do druhého.
Na co bych si tento týden dala pozor? Za prvé na tu zbrklost s rozhodováním. Ovšem nebojte se rozhodovat tam, kde už víte všechno a kde to opravdu je zralé k rozhodnutí.
Máte-li před sebou něco důležitého a jen dlouho odkládaného, je asi vhodný čas to realizovat. Shodit kostky domina, poslat někam žádost o to, co potřebujete… Kamkoliv, čehokoliv se to týká. Dobře tedy sledujte okolí, protože to, nač čekáte se vám může ukázat i velmi nenápadně. Nebo tak, že na to budete reagovat v první chvíli nedůtklivě, ale pokud se tak stane, zkuste se poté zamyslet, jestli v tom nebylo zrnko pravdy. Bolavé, ale pravdy….
Nebojte se věcí, pro které jste rozhodnuti, pro které máte nacvičené dovednosti, ve kterých si věříte - ale přesto si nevěříte, protože je to prostě nové… však znáte tenhle pocit. Vím jsem naučena, vím jak to udělat, znám teorii, ale do té praxe se člověk přece jenom bojí. Tohle bude týden, kdy budeme mít šanci jít do praxe.

Takže… všechno je připraveno. Hodně štěstí….
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa

Vychází vám Týdenní kalendáře podle karet a Luny?

v drtivé většině ano 17.1% (42)
většinou ano, lze tam najít hodně toho, co sedne 51.4% (126)
něco z nich vychází dobře, něco ne 6.9% (17)
jen málo toho vyjde... 11% (27)
vůbec nic 13.5% (33)

Komentáře

1 Selinka Selinka | E-mail | 1. ledna 2018 v 8:40 | Reagovat

Renčo, přeji šťastné vykročení do nového roku - a všem kočkám taktéž!

2 Ivuše Ivuše | 1. ledna 2018 v 11:01 | Reagovat

Já mám chuť se vším prásknout,vykašlat se na vše.Nic se nemění,nevím,neznám žádné indicie pro ani proti.Chtěla by jsem mít čistý práh,přesně Reni jak píšeš.Další rok v pr.. háji.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Články je možné po domluvě s redakcí používat ozdrojované i jinde. Fotografie, není-li uvedeno jinak, jsou z redakčního archívu nebo z fotobanky Pixabay či Pinterest.

Chcete tu publikovat článek nebo si ho chcete půjčit? KLIDNĚ: pište na rpetrickova@centrum.cz (pro výklady používejte email modracesta@seznam.cz)
Moje profesní stránky: www.petrickova.cz A chcete-li ode mě profi články jen pro sebe, upravit text, udělat redakční práce, ozvěte se také.