TAROTSKOPY NA říjen 2018
Znovu můžete objednávat výklady na míru, doporučuji zejména tarotskopy a ten podzimníííí.

15.1.-21.1.2018: Uvidíte přesně, co milujete… a čím se „bolíte“

14. ledna 2018 v 5:58 | Renata |  Každotýdenní kalendář
Minulý týden byl velmi těžký a "záslužný" řekla bych. A tak doufám, že tento bude lepší a úlevný a že i ten nov přinese něco pozitivního. I k novu tu bude speciální vydání, takže se máte na co těšit… Prozatím mohu říci, že tento týden bude dominovat téma lásky a věcí, které jsou našemu srdci blízké. A mohou se projasňovat. To, nač jsme dlouho čekali, se vyjeví…

Protože vládcem tohoto týdne je karta Spravedlnosti, pokračuje nějaký ten trend nastolování rovnováhy. Snad už mám pocit, že ty lednové týdny vládnou pevnou rukou v tom, že nekompromisně nás vedou správnou cestou. Až si myslím, že mnohde to má nádech únavy z toho, že se věci dějí jinak, že jste vystrkováni z cesty, kterou jste si vysnili. Že to nechápete a že jste nuceni do něčeho, co nechcete… ale přesto někde tam uvnitř je malé tušení, že to fakt asi jinak nešlo a že jste to vlastně mohli tušit. Troufnu si tvrdit, že vodní znamení mohou trpět emočně… že zemská znamení mohou mít pocit, že oni jsou vládci světa a také trpiteli, pokud tedy musí udělat něco, co jim není po chuti. Ohnivá znamení budou ve svém živlu a vzdušná budou úplně zmatená a utopená. S vodními by si asi tento týden mohli podat ruku.
Jak z toho všeho ven? Mám chuť to vše pojmout více prakticky, protože se mi zdá, že leden v tuhle chvíli stupňuje tu touhu dát věci do pořádku. A to fakt spravedlivě.Uvidíte přesně, co milujete…
Uvidíte přesně, co chcete a za čím až živelně a životní chcete jít…
Uvidíte přesně, co vás trápí a co nemůžete překročit díky vlastní lenosti, zbabělosti, nepohyblivosti a kostnatosti… (existují ještě nějaké dehonestující výrazy? Tam se s nimi, protože tento týden se jimi můžete probírat v případě, že se nebudete moci hnout z místa a budete chtít obviňovat celý svět, že za to může. Nemůže. V tuhle chvíli se vám ukazuje to, za co můžete vy sami).

Nebo minimálně bude toto, co jsem řekla, stát za úvahu.
Asi bych moc tento týden nedala na to, co nám přichází zvenčí, bude to matoucí, bude to nejasné a polovičaté. Berte to jako nástin věcí budoucích, ale nestavějte na tom budoucnost. Jsem si jista, že v dalších týdnech se to, co se tak podivně načne tento prostřední lednový týden, postupně vyjasní.

Věnujme se ale tomu, co je tady nejdůležitější a to jsou dvě kartičky - Spravedlnost a Dvojka pohárů.
Na co vám tento týden bude ukázáno s příjemnými pocity - to je ta správná cesta do budoucna. Týká se to jak vztahů, tak práce, pocitů, směřování, čehokoliv. Prostě tomu, nač s láskou pomyslíte tento týden, tomu dejte energii! Tomu dejte snahu. Tomu dejte píli a plány do budoucna. A hlavně odvahu.


Když to vezmu do jednotlivých oblastí, tak si toto můžete představit jako že, ve vztazích se vyjeví v tomto týdnu pravda… a možná budou zamilovaní, milující a milovaní lidé, vstřícnější a odvážnější než kdy předtím, nebo budou více a otevřeněji mluvit o svých tabu… a tak pokud něco takového cítíte, tak zkuste tato témata otevřít, je vhodná doba pro tu jemnou intimitu, jež poskytuje bezpečný prostor pro řešení těch témat. A takový prostor běžně k dostání není, však víme….
V práci se můžete setkat s příjemnými lidmi nebo s oborem či směrem, který vás bude do budoucna lákat, prostřednictvím čehosi, co vás osloví, zjistíte, že buď tedy za tím půjdete trošku odvážněji, anebo si odteskníte čas, ve kterém se s tou odvážnou myšlenkou budete muset rozloučit, protože jste trošku zbabělí. Ale abych nekřivdila, vím, někdy to prostě nejde z praktických důvodů nebo jen z důvodů, že ještě není všechno vyjasněno a nemáte k dispozici všechna data, informace a souvilosti.

Celkově? Hodně si všímejte toho, co se děje kolem vás. Ta Spravedlnost bude úřadovat asi velmi mnoho a velmi intenzivně a jsem si jista, že i když třeba zrovna nepadne na vás osobně, tak v okolí se uděje pár případů, ze kterých je dobré si vzít příklad.

Tak přeju hodně štěstí a hodně odvahy, bude-li třeba.
 

6 lidí ohodnotilo tento článek.

Anketa

Vychází vám Týdenní kalendáře podle karet a Luny?

v drtivé většině ano 17.1% (42)
většinou ano, lze tam najít hodně toho, co sedne 51.4% (126)
něco z nich vychází dobře, něco ne 6.9% (17)
jen málo toho vyjde... 11% (27)
vůbec nic 13.5% (33)

Komentáře

1 Bosorka Bosorka | 14. ledna 2018 v 16:31 | Reagovat

Nevim-nevim, astrologicky to taky vypadá na průlomový týden, novoluní bude asi zajímavé. Tak snad ta Spravedlnost nebude slepá a bude trošku při smyslech :D

2 umodrekocky umodrekocky | 14. ledna 2018 v 21:09 | Reagovat

[1]: "Snad bude spravedlnost při smyslech" - to je výrok týdne :-)))) A jak přesný!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Články je možné po domluvě s redakcí používat ozdrojované i jinde. Fotografie, není-li uvedeno jinak, jsou z redakčního archívu nebo z fotobanky Pixabay či Pinterest.

Chcete tu publikovat článek nebo si ho chcete půjčit? KLIDNĚ: pište na rpetrickova@centrum.cz (pro výklady používejte email modracesta@seznam.cz)
Moje profesní stránky: www.petrickova.cz A chcete-li ode mě profi články jen pro sebe, upravit text, udělat redakční práce, ozvěte se také.