TAROTSKOPY NA říjen 2018
Znovu můžete objednávat výklady na míru, doporučuji zejména tarotskopy a ten podzimníííí.

17.1.2018: Nov v Kozorohu: Velmi dobré myšlenky jdou hlavou…

15. ledna 2018 v 15:56 |  Každotýdenní kalendář
Máme tady další nov, novoluní tentokrát ve znamení Kozoroha. Někde jsem kdysi četla, že nov v Kozorohu přináší bohatství. Jsou vhodné magické rituály a přání a podobné věci, ale já to vezmu čistě logicky. Nov je období, kdy Měsíc ukončuje jednu etapu. Ráda se ohlédnu, úplněk byl v Raku a byl posílen Kozorohem ve slunečním znamení, takže logicky vyvozuji, že v tomto novu nacházíme víc než kdy jindy výsledky toho, co jsme si přáli nebo co se nám honilo hlavou na přelomu roku. Nyní je doba, kdy k tomu buď dostaneme nové informace, nebo se nám to celé poskládá a vyloupne díky vnějším okolnostem tak, že to bude POCHOPITELNÉ.


Pokud máme nov v Kozorohu, řekla bych, že to bude velmi praktický čas. Možná pro někoho moc tvrdý nebo rázný nebo necitelný, ale taková ta rohatá znamení prostě jsou. A tady stojí na pozici, ve které se po nás chce, abychom něco uzavřeli a začali to nově. Buď to samé, nebo něco úplně jiného - to už záleží na vás samotných a vaší situaci. Důležité je uvědomit, že tento čas bude až nepříjemně praktický, že až příliš na jednu stranu může ukázat na naše úspěchy, což je bezesporu příjemné, ale i na naše neúspěchy. A na důvody, proč jsme neúspěšní. Kozorozi se s ničím moc nepářou a jdou v podstatě hodně za tím, o čem jsou přesvědčeni, že je správné.

Pokud vás to tedy bude v tyto dny, kolem 17. ledna 2018 táhnout na nějakou stranu nebo budete mít tušení, myšlenky, tužby, vhledy, divné intuice, tak věřte, že jsou ryze kozorožské, tedy velmi praktické až umanuté a možná pro některá velmi sensitivní a obětující znamení, až sobecké. No ano, některým se to může zdát jako sobecké období, kdy si každý vyhradí kolem sebe zahrádku, na kterou se nebude rozpakovat utrhnout sazeničky z cizí zahrádky, protože si prostě bude myslet, že na ně má nárok.

No ale pojďme se podívat na to, co nám k tomu řeknou karty.

Potěšilo, potěšilo!
Musím říci, že mě to potěšilo. Devítka mincí, Eso holí a Šestka pohárů. Milí zlatí, tohle bude čas, ve kterém to sobectví bude opravdu spíše o sebelásce a ten Kozoroh nám tu završí příjemně to, co se načalo v době úplňku, co potřebovalo dokončení, co potřebovalo nějakou poslední tečku… a zároveň tu jde také zvenčí šance, energie, události, nečekanosti, které jste - je to trapné tak říct, - prostě nečekali.
Přesněji řečeno, v tento čas, v tyto dny uvidíte věci jasněji a možná až tak, že jste to nečekali. Uvidíte přesně, a to především díky podpoře těch vnějších událostí, co je vaším splněným snem, a co ne… jakou máte sílu jít a udělat to, co chcete….
Jak obrovskou cenu mají něžná gesta, která jsou drobná, ale ve výsledku nesmírně silná… a nezapomenutelná.
Tak je prosím dělejte, máte-li komu, tento týden. Možná si ani neuvědomíte, jak strašně moc se trefíte tomu druhému do rozpoložení, jak strašně moc uděláte právě to, co on potřeboval.
Zároveň to ale může být doba, kdy vám velmi prospějí nejen taková gesta, která stojí za to prozkoumat, pokud k vám přijdou zvenčí, ale kdy pro vás budou velkou oporou děti nebo lidé z minulosti, takové ty věci, které normálně přehlížíte, protože jsou buď normální, všednodenní, nebo spíše spojeny s každodenní zátěží, načež přehlížíme jejich skutečný význam.
Čas zastavení se a ocenění toho, co máme. Co si přejeme, jaké jsou naše skutečné schopnosti a co z nich můžeme rozvíjet sami pro sebe, nebo pro druhé.

Tak to pojměte prakticky a vydolujte z tohoto novu něco dobrého pro sebe i své blízké. Stojí to za to, už jen proto, že to, co se vám honí hlavou, je to skutečné, to, co byste měli dělat..!
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa

Vychází vám Týdenní kalendáře podle karet a Luny?

v drtivé většině ano 17.1% (42)
většinou ano, lze tam najít hodně toho, co sedne 51.4% (126)
něco z nich vychází dobře, něco ne 6.9% (17)
jen málo toho vyjde... 11% (27)
vůbec nic 13.5% (33)

Komentáře

1 Bosorka Bosorka | 15. ledna 2018 v 18:11 | Reagovat

Přemýšlím, co by mě tak ještě mohlo potkat za nečekanosti. Já už snad čekám i nečekané! :D

2 Olga Olga | 18. ledna 2018 v 12:04 | Reagovat

Tak teda palec nahoru. Váš výklad k novoluní jsem si přečetla v úterý večer a říkala jsem si, co by mě tak mohlo překvapit. A opravdu - očekávejte neočekávané. Včera mě potkal zázrak a těch synchronicit, co se od rána děly, no neskutečné :) Děkuji :)

3 umodrekocky umodrekocky | 19. ledna 2018 v 18:24 | Reagovat

[2]: No pane jo!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Články je možné po domluvě s redakcí používat ozdrojované i jinde. Fotografie, není-li uvedeno jinak, jsou z redakčního archívu nebo z fotobanky Pixabay či Pinterest.

Chcete tu publikovat článek nebo si ho chcete půjčit? KLIDNĚ: pište na rpetrickova@centrum.cz (pro výklady používejte email modracesta@seznam.cz)
Moje profesní stránky: www.petrickova.cz A chcete-li ode mě profi články jen pro sebe, upravit text, udělat redakční práce, ozvěte se také.