TAROTSKOPY NA říjen 2018
Znovu můžete objednávat výklady na míru, doporučuji zejména tarotskopy a ten podzimníííí.

8.1.-14.1.: Odměny podle zásluh. A jasné vidění

7. ledna 2018 v 7:51 | Renata |  Každotýdenní kalendář
Tak jaký byl ten minulý očistný týden? Jsem opravdu zvědavá, co nám přinese ten druhý lednový. Začnu tím, co na nás bude útočit a co se bude valit jako velká voda zvenčí. Jsou to především dvě témata. Smutky, cesty, které nejdou tak, jak mají - a na druhé straně přesný opak. Pevný stabilní trůn vašeho života a zahrádka, kterou s rozkoší a s pevným sebevědomím můžete pěstovat.Budu asi tento týden velmi přísná a nepříjemná.
Když totiž kouknu na karty, které se týkají týdne, tak je to opravdu silné rozložení: Osmička holí, což je karma, Devítka mečů, což je takové trápeníčko, Rytíř mincí, který je stabilní a pomalý a ví, co je správné a pak je tu znovu to hledání toho pravého, Sedmička pohárů: Ta tu byla i minulý týden. Takže tam, kde nebylo nalezeno řešení, nebo kde jste se třeba rozhodli pod vlivem těch emocí a bez dostatku ověřených informací, tam možná sklidíte tento týden smutnou úrodu.
Svým způsobem bych o tomto týdnu mohla říci, že je to týden, ve kterém se nám sakra rychle zúročil minulý týden. Nevím proč, ale mám tenhle silný pocit. Snad je to ta karma na začátku, snad je to ten rozpolcený tok energie na obě strany, aby si na své přišli ti, kdož sklidili sladkou úrodu, usadili se spokojeně s nohama na stole a vyhlídkou na své úspěchy, které se dostavili konečně… a tak brzy v novém roce… (lze si snad v první půlce ledna přát něco lepšího?), a aby se uspokojili i ti, kteří se hned se začátkem roku trápí tím, co pokazili.


Takže těm, kteří lenoší s tou skleničkou v ruce, ledem, džusem z jablek ze své vlastní úrody, těm se věnovat nebudeme, ti to nepotřebují a ti už mohou přestat tento výklad sledovat. Přeju hezký den a mějte se tak, jak se máte, prosííím. Jste ostatním inspirací!

Ale budu se věnovat těm, kteří sklidili to nepříjemné. Protože i to má tu svůj smysl. Za prvé si myslím, že trápení, která se na nás tento týden budou případně pronásledovat, jsou do jisté míry spravedlivá. Něčím jsme si na ně - já nechci použít to slovo "zasloužili jsme si je", a tak hledám jinou formulaci - něčím jsme si na ně zadělali v minulosti. Ptám-li se čím…
Sklidíme výsledky přetížení…

Tak je to jasné. Do linie zklamání deprese Pětky pohárů, která tu jde zvenčí, se směrem k tomu trápení ukazuje Desítka holí, karta totálního přetížení. Takže tady můžete v drtivé většině ve svém trápení dohledat cosi ve smyslu "za dobrotu na žebrotu"… tam, kde jste se přepínali, dlouhodobě přeceňovali a tam, kde jste dávali lidem, věcem, situacím, větší váhu než měli nebo investovali víc, než si to zasloužilo /pro zachování rovnováhy/, tam se to na vás může tento týden sesypat.
Na druhou stranu tu je ten Rytíř holí a Sedmička pohárů. Až otřete slzy a oprášíte kolena, tak uvidíte, co jste měli udělat. Čistě jen proto, že ty oči nebudou už zamlženy slzami, něco se vyjasní. Najednou uvidíte svoji cenu, uvidíte to, co pro vás skutečně je důležité, co jste VY, nikoliv potřeby druhých, které jste bezhlavě naplňovali… a uvidíte, že musíte jít a hledat to něco něco jiného. Sebe? Své zázemí? Možná…

Ale rozhodně jinou cestu než tu, která vás přivedla do záhuby.

Takže vzato kolem a kolem - je to celkem pozitivní týden. Tak já vám přeji spíše tu skleničku s jablečným džusem z vlastní zahrádky v ruce… a pokud ne, tak hodně sil a hodně dobrého prozření…
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa

Vychází vám Týdenní kalendáře podle karet a Luny?

v drtivé většině ano 17.1% (42)
většinou ano, lze tam najít hodně toho, co sedne 51.4% (126)
něco z nich vychází dobře, něco ne 6.9% (17)
jen málo toho vyjde... 11% (27)
vůbec nic 13.5% (33)

Komentáře

1 Bosorka Bosorka | 7. ledna 2018 v 15:27 | Reagovat

Hm, tak to jsem sama zvědavá...Procesy, které se mi rozjely minulý týden, můžou dopadnout úplně přesně podle výkladu - buď totálně blbě, nebo přímo skvěle. Dva extrémy, nic mezitím :(

2 Martina Martina | 7. ledna 2018 v 18:11 | Reagovat

Bosorko, tak pod tohle se podepíši.U mě se jedná o práci, tak jsem sama zvědavá, jak to dopadne. Jinak potvrzuji dlouhodobé přepínání s "žebrotou bez dobroty", takže za mě se situace dostala do bobu zlomu, kdy je to buď-anebo.

3 umodrekocky umodrekocky | 10. ledna 2018 v 15:03 | Reagovat

Ježiš a mě poprvé v životě začíná bolet zub! :-)))) tak to je týden teda...

4 Jana Jana | 10. ledna 2018 v 19:26 | Reagovat

Reni vem jeden az tri hrebicky - koreni, obloz zub, muzes trosku do nej kousnout, on navlhne slinami a zub by mohl prestat do pul hodinky bolet nebudeli to nic vazneho. Muzes nechat hrebicek v puse i hodinu dve a.nebo vymenit za novy.  To mi poradila jedna porodni baba kdyz jsem kojila a nemohla prasky na bolest a od te doby pri kazdem jen naznaku nepohody v puse cpu si k dasni hrebicek. Drzim palce

5 umodrekocky umodrekocky | 12. ledna 2018 v 22:18 | Reagovat

zkusila jsem, docela pomohlo... ale přesto jsem vyrazila k naší milý zubařce.  Umrtvila, vyřešila. Akorát uvidíme, jestli to bylo ono, protože jak na potvoru mě to tam bolet přestalo, či spíš se bolest přešoupla jaksi všude.

6 Ivuše Ivuše | 12. ledna 2018 v 22:28 | Reagovat

[5]: zuby jsou potfory :-)(

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Články je možné po domluvě s redakcí používat ozdrojované i jinde. Fotografie, není-li uvedeno jinak, jsou z redakčního archívu nebo z fotobanky Pixabay či Pinterest.

Chcete tu publikovat článek nebo si ho chcete půjčit? KLIDNĚ: pište na rpetrickova@centrum.cz (pro výklady používejte email modracesta@seznam.cz)
Moje profesní stránky: www.petrickova.cz A chcete-li ode mě profi články jen pro sebe, upravit text, udělat redakční práce, ozvěte se také.