TAROTSKOPY NA říjen 2018
Znovu můžete objednávat výklady na míru, doporučuji zejména tarotskopy a ten podzimníííí.

Představení karet: Kyle Grey: Andělské modlitby

13. ledna 2018 v 21:49 | Renata a nakladatelství Synergie |  Knihy pro dospělé
Tak tu máme kartičky od nejmladšího profesionálního jasnovidce ve Velké Británii. Šestnáctiletý Kyle Gray nepřestává udivovat své klienty přesnými informacemi. Takže karty, kterým vdechl život, budou minimálně jen z tohoto úhlu pohledu velmi zajímavé. Nazval je Andělské modlitby a spojují v sobě moderní ilustraci a obrazy, symboliku a zároveň tradici a poselství vtisknuté do nové doby. Ilustrace velmi hezky, prakticky a barevně udělal Jason McCreadie a my se tak můžeme pokochat 44 kartami, které nás v první řadě spojují s naším andělem strážný, kterého máme po svém boku od narození.


Tvrdí, že:
"Andělé vám byli a jsou vždy nablízku a rozumí obtížným situacím z minulosti. Pomohou vám odevzdat vše, co již nepotřebujete. Tak, abyste mohli najít klid a harmonii, které jsou vám vlastní. Se svými průvodci si časem vytvoříte svůj vlastní jazyk a tento balíček karet se stane vaším přítelem a spirituální oporou."

Takže společně s těmito kartami se můžeme nořit hlouběji do minulosti a do pochopení toho, co se nám stalo.
To je nesmírně terapeutické, protože jedna z nejčastějších příčin, proč se nemůže pohnout směrem do budoucnosti je právě to, když nejsme schopni pochopit smysl budoucnosti. No a můžeme to rovnou zkusit v ukázkovém výkladu. Vezmeme mladého autora za slovo a otázka tedy zní.

Situace, která v minulosti zůstala nepochopena. Proč se to tedy vše stalo?Vydechněte si
Karta je o nabádání ke zklidnění, protože žijeme příliš hekticky. Chce to více vnímat, méně spěchat a víc se kolem sebe rozhlížet. Možná také rozpoznáte lidi, kteří se do vaší blízkosti dostali a mají velký význam.
Zázrak modlitby
Tohle je o přijaté pomoci. Můžete o ni žádat, ale pak je důležité také ji umět přijmout. "Namísto zcela konkrétních přání raději žádejte anděly o co nejlepší výsledek ve vašem nejlepším zájmu." Podstatou karty je nikoliv naděje na budoucnost, ale pochopení, že svou odpověď už máme v rukou.

Když to shrneme k položené otázce, dá se říci, že minulost nám měla něco důležitého ukázat, protože jinak bychom v běhu a kvaltu toto něco přehlédli. A že ten sen, nebo to, co se nepovedlo… se vlastně povedlo, protože to držíme ve svých rukou. Osobně mám ještě pocit, že se tady ptáme na nedokončenou záležitost, která se ještě dořeší sama.

A tohle si ze situace odnášíme:

Važte si své krásy
Jste dokonalí. A není to jen o fyzické kráse, ale i o osobnosti, svých kvalitách, o tom, co se vám na sobě líbí. Možná nás tedy minulost naučila na sobě něco ocenit? Něco najít…

Vnitřní síla
To potvrzuje i druhá karta Vnitřní síly. "Zbavte se všech pocitů, které vám neprospívají, a prožívejte požehnání s vědomím, že Bůh je dnes s vámi. Když sdílíte lásku se světem, máte velikou moc."

Takže se nám tu to celé posiluje a ještě tu je doporučení, že jestliže máte pocit, že vám něco negativního bere energii, povolejte na pomoc boha Šivu, který má tu moc život osvítit a negativitu odstranit. Prostě, buďte k sobě laskaví a svět bude laskavý k vám. Jak jednoduché….

Tak možná takhle zrovínka to autor zamýšlel, co myslíte?

O autorovi

Kyle Grey se ve svých 16 letech stal nejmladším profesionálním jasnovidcem ve Velké Británii a nepřestává své klienty a publikum udivovat svými neuvěřitelně přesnými informacemi. Přednáší a vede workshopy po celém světě.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Články je možné po domluvě s redakcí používat ozdrojované i jinde. Fotografie, není-li uvedeno jinak, jsou z redakčního archívu nebo z fotobanky Pixabay či Pinterest.

Chcete tu publikovat článek nebo si ho chcete půjčit? KLIDNĚ: pište na rpetrickova@centrum.cz (pro výklady používejte email modracesta@seznam.cz)
Moje profesní stránky: www.petrickova.cz A chcete-li ode mě profi články jen pro sebe, upravit text, udělat redakční práce, ozvěte se také.