TAROTSKOPY NA LISTOPAD A PROSINEC.
AKTUÁLNĚ: Nové objednávky na vánoční výklady již mají stopstav - už bych jich víc nestihla. Další vlna výkladů už bude bez obrázků konkrétních karet, výklad oživím ilustračními náladovými obrázky a víc se zaměřím na text, protože tak to máte prostě raději a já se tomu přizpůsobím.
Kdo nestihne vánoční výklady a měl by zájem o speciální výklad, tak prosím vyčkejte, v průběhu Vánoc přidám do nabídky nový výklad podobný, tentokrát celý nabitý NOVOROČNÍ energií a ten by byl k vypracování po 10.1.2019.

19.-25.2.2018: Notně se nám uleví. Je tu jaro!

18. února 2018 v 2:01 | Renata |  Každotýdenní kalendář
Alespoň to jaro v duši, řekla bych. Zatímco ta první polovina února mohla být ještě hodně o plánování, nebo o takové tíži, která byla hodně z minulosti, tak tento týden se nám hodně uleví a povolí se nám otěže. Je tu karta splněných přání, je tu pomoc bližních nebo taková ta rovnováha lidská, je tu nabídka a je tu příjemné spočinutí v pocitu, že všechno, co potřebujete, už v tuhle chvíli máte.Doba je to vhodná pro zahřívání vztahů a rodiny a všeho, co pro vás představuje zázemí, lásku, pohodu… tady můžete rozdávat nebo investovat. Skoro bych to viděla jako vhodný čas pro jakoukoliv péči o sebe nebo i o druhé, všechno bude neskutečně znásobeno, vrátí se vám, dostanete vše dobré v podstatě okamžitě zpět a nebo se tou zvýšenou pečlivostí a budováním hnízdečka materiální, i citového… kolem sebe, něco vyřeší. Problém nebo nějaký pocit prázdnoty. V tuhle chvíli když použijete jakékoliv prostředky pro péči o sebe, o druhé, o svou duši, o tělo… tak se vám bohatě vrátí zpět a vyřeší to možná i problémy nebo trable, které jste ani netušili, že by se tím vyřešit dali.
Rozhlížejte se také dobře kolem sebe, protože tento týden přeje nabídkám a to dobré může poletovat i mimo ten váš rádius a můžete přijít snadno k novým přátelům, nebo nabídkám jiného druhu, které budou přesně tím, co potřebujete. Shrnula bych to jako mimořádně milý lidský čas, ve které se zúročí vše pozitivní, co investujete. A zúročí se velmi rychle.

Důraz může být kladen na témata, která byla v pozadí vašeho zájmu, nebo která jste záměrně nechávali "vyhnít". V tuhle chvíli právě tohle všechno odložené, se může samovolně ukončit. Lhostejno, jestli to ukončí druhá strana, nebo jestli tomu dojde tak nějak trvanlivost a bude po všem. Ovšem, zase se netřeba radovat, milí lajdáci, protože tam, kde je potřeba to vyřešit, tam to vyjde na světlo boží. Ukončuje se pouze ten cyklus skrývání a jestli to přirozeně končí, nebo se vám to položí pod nohy v celé kráse, to už záleží na konkrétním případu. Všechno tento týden se může krásně pořešit. Opravdu cokoliv… takže, hodně štěstí!
 

5 lidí ohodnotilo tento článek.

Anketa

Vychází vám Týdenní kalendáře podle karet a Luny?

v drtivé většině ano 14.6% (49)
většinou ano, lze tam najít hodně toho, co sedne 47% (158)
něco z nich vychází dobře, něco ne 10.7% (36)
jen málo toho vyjde... 12.8% (43)
vůbec nic 14.9% (50)

Komentáře

1 Lenka Lenka | E-mail | 18. února 2018 v 7:09 | Reagovat

Milá Reni ,
mám husí kuži v tom nejlepším slova smyslu .Děkuji .Kéž se Vám vše nastotisíckrát vrátí .Ty předcházející dny byly škrábání až na kost :-) Stálo to za to ,uvědomila jsem si vnitřní sílu a vše co při mě stálo a čeho se mi dostávalo za poslední rok a jsem štastná a pokaždé když sitouvědomím tak brečím jak stádo želviček :-)
Mějte se krásně a těším se na další příspěvek.Lenka

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Články je možné po domluvě s redakcí používat ozdrojované i jinde. Fotografie, není-li uvedeno jinak, jsou z redakčního archívu nebo z fotobanky Pixabay či Pinterest.

Chcete tu publikovat článek nebo si ho chcete půjčit? KLIDNĚ: pište na rpetrickova@centrum.cz (pro výklady používejte email modracesta@seznam.cz)
Moje profesní stránky: www.petrickova.cz A chcete-li ode mě profi články jen pro sebe, upravit text, udělat redakční práce, ozvěte se také.