TAROTSKOPY NA LISTOPAD A PROSINEC.
AKTUÁLNĚ: Nové objednávky na vánoční výklady již mají stopstav - už bych jich víc nestihla. Další vlna výkladů už bude bez obrázků konkrétních karet, výklad oživím ilustračními náladovými obrázky a víc se zaměřím na text, protože tak to máte prostě raději a já se tomu přizpůsobím.
Kdo nestihne vánoční výklady a měl by zájem o speciální výklad, tak prosím vyčkejte, v průběhu Vánoc přidám do nabídky nový výklad podobný, tentokrát celý nabitý NOVOROČNÍ energií a ten by byl k vypracování po 10.1.2019.

12.-18.3.: Tlak jako v papiňáku, ale vyplatí se to

10. března 2018 v 6:22 | Renata |  Každotýdenní kalendář
První polovina týdne může být těžší v tom, že nám nic osud příliš neulehčí. Může tu být horší spaní, nepříjemné sny, lidi kolem mohou být více manipulativní a stoupá tlak na to, aby věci byly dokonalé, ale ne vždy ta dokonalost je tím, co je zrovna vaší prioritou. Takže tam, kde se budete cítit zahnáni do kouta, vytrvejte, vydržte, protože s koncem týdne se to bude uvolňovat a možná je i záměrem vás do toho kouta zahnat, protože z něj bude dobře vidět realita kolem vás. Bude vidět, kdo jaký je.Dokonce bych se tento týden nebála nazvat týdnem účinného rozmýšlení nad budoucností vzhledem k tomu, co nyní vidím a co si uvědomuji a co je nové. A co už nemůžu přehlížet. Stoupá tu tlak na témata, která delší dobu vadí, bolí, jsou zdrojem trápení - tady je buď můžete dobře pochopit a pak se zachovat podle tohoto pochopení. Nebo vám bude okolí ukazovat jak to tedy je, ale potom je na vás a na té individuální situaci, jak s tím naložíte, protože se tu nevyplatí zavírat oči před něčím, co není pravdivé, co víte moc dobře, že si nalháváte a co je zdrojem vašeho smutku. Nemusí to být ani vědomé, ty pocity mohou být zdánlivě neidentifikovatelné, ale když se podíváte dovnitř, popátráte po jejich příčině, tak zjistíte, že v sobě něco potlačujete, něco si nalháváte a už vás to přetěžuje. Už to přesáhlo nějakou mez a už není možné to dál tolerovat, dělat, že se nic neděje. Ten tlak tam stoupá směrem ke konci týdne, kdy to může vyvrcholit i událostmi nebo informacemi, které mohou být přijímány jako podpásovky. Nechte sednout prach a o víkendu, hlavně pak v době po novoluní, se ukáže, že to vlastně nebyl vůbec špatný týden, protože notně pročistil mezilidské vztahy. A protože tu mám hodně ženských karet, dejte na svou intuici, jste-li žena, dejte na to, co vám říkají ženy v okolí, dejte na to, co se dozvíte v souvislosti s něčím z minulosti nebo co bude řečeno stylem "protože to bylo takhle a takhle, tak to je nyní takhle a takhle…" , "všimni si, že minule to bylo takhle… a nyní je to stejně/jinak -vidíš v tom souvislost?"

Tohle všechno mohou být vzorce, které vedou k pochopení zmatku tento týden. A jako bonus - vyplatí se jít na kafe s kamarádkou. Mnoho pořešíte. Nevím sice jakým směrem, ale ty ženské kruhy a ženská přátelství budou tento týden mimořádně dobrou oporou a podporou… A na podporu všem prozradím, že příští týden bude stát za to, tudíž i tahle očista je generálním úklidem, který se vyplatí!
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa

Vychází vám Týdenní kalendáře podle karet a Luny?

v drtivé většině ano 14.6% (49)
většinou ano, lze tam najít hodně toho, co sedne 47% (158)
něco z nich vychází dobře, něco ne 10.7% (36)
jen málo toho vyjde... 12.8% (43)
vůbec nic 14.9% (50)

Komentáře

1 Ivuše Ivuše | 10. března 2018 v 12:22 | Reagovat

Příští týden jedu slavit sestry kulatiny tak to věřím že to bude o řešení,vidíme se jednou za uherák,tak to se nám tlamičky nezastaví :-)))

2 Maje Maje | 12. března 2018 v 9:57 | Reagovat

Svatá pravda. S pubertální dcerou se štěkání v jednom kuse. Jsem z toho hotová. Tak snad ke konci týdne to skončí. Kéž by

3 Jana Jana | 15. března 2018 v 18:41 | Reagovat

Uplna pravda. Uz se to ukazalo a je to rana pod pas. Preji si, aby lide co vedome ublizuji procitli a uvideli to trapeni druhych, ktere zpusobili.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Články je možné po domluvě s redakcí používat ozdrojované i jinde. Fotografie, není-li uvedeno jinak, jsou z redakčního archívu nebo z fotobanky Pixabay či Pinterest.

Chcete tu publikovat článek nebo si ho chcete půjčit? KLIDNĚ: pište na rpetrickova@centrum.cz (pro výklady používejte email modracesta@seznam.cz)
Moje profesní stránky: www.petrickova.cz A chcete-li ode mě profi články jen pro sebe, upravit text, udělat redakční práce, ozvěte se také.