TAROTSKOPY NA LISTOPAD A PROSINEC.
AKTUÁLNĚ: Nové objednávky na vánoční výklady již mají stopstav - už bych jich víc nestihla. Další vlna výkladů už bude bez obrázků konkrétních karet, výklad oživím ilustračními náladovými obrázky a víc se zaměřím na text, protože tak to máte prostě raději a já se tomu přizpůsobím.
Kdo nestihne vánoční výklady a měl by zájem o speciální výklad, tak prosím vyčkejte, v průběhu Vánoc přidám do nabídky nový výklad podobný, tentokrát celý nabitý NOVOROČNÍ energií a ten by byl k vypracování po 10.1.2019.

19. – 25.3: Ach, to je výdech! A nádech jarního vzduchu….

17. března 2018 v 16:26 |  Každotýdenní kalendář

To trápení minulého týdne a rybového novoluní stálo za to. Tento týden zavání velkým výdechem, oddechnutím a spočinutím v klidu, ve kterém jediné, co může být zahaleno nostalgií, jsou vzpomínky na minulost. Na to, co se stalo, na to, co bylo a už není… na to, co bolelo a my jsme to vyřešili, nebo již brzy vyřešíme. Je to takové bilanční období, které bych přirovnala pocitově k závěru roku, k vánoční či silvestrovské náladě, ve které se těšíme z přítomnosti, a přitom s klidným svědomím zavíráme dveře za minulostí s povděkem a pokorou.


Je tu oslava proměny, přeměny… kombinace karet Čtyřky holí a Smrti, za kterou je Velekněžka mě přiměla se podívat ve speciální části a článku také na energii jarního slunovratu, rovnodennosti, která bude 20. března, v 17 hodin a 15 minut. To je totiž možná to, co se nám tady promítá úplně nejvíc. Vděčnost, kterou za změny, případně i ztráty, které jste utrpěli v průběhu zimy, přinese moudrost, přinese nové plány, přinese vytržení trnu z paty. A ten trn často jedovatý. V tu chvíli si v průběhu týdne, to mi jde spíše ke konci týdne, můžeme znovu v další fázi uvědomit, jak ohromné máme štěstí, že jsme v takové situaci, v jaké jsme. Může to způsobit, že uvidíme ještě zbytky něčeho, co porovnáme, doplánujeme, co se vyjasní a co přece jen vyhodnotíme jako že to v životě fakt nechceme, tak se o to postaráme i činy, protože ta jarní energie už bude cítit na každém kroku.


Vrátím se ale ještě k tomu jedovatému trnu, to je totiž informace, kterou jsem si tady ještě vytáhla navíc. V druhé polovině týdne už asi nebudete mít chuť se k tomu vracet, protože ta motivace budoucností bude mnohem vyšší než chuť pátrat po příčinách minulosti - toho jsme si ostatně v celém březnu už užili až dost! Ale přesto, pokud ve vás bude ještě přetrvávat nějaký smutek nebo tesknota za ztrátami, zkuste si to probrat cedníkem s malými očky. Nebýt moc shovívaví k druhým, vzít v potaz, že vám ten trn do paty možná otrávili úmyslně - nebo alespoň ho neomyli, bylo jim to jedno, že vám ublíží. Není vždycky chyba na vaší straně a je možné, že jste se vyvázali z něčeho, co opravdu nebylo mířeno v dobrém na vás. Že to bylo otrávené jablíčko od čarodějnice pro Sněhurku. To jen na okraj, protože víc už se k tomu vracet nebudeme, neb to nemá cenu. Neb je třeba začít znovu a hezky na té zelené trávě, která nám už bude růst. Je čas plánovat, čas sázet semínka, čas najít životní radost a plně ji prožívat. Protože nás už vůbec nic netíží… Tak si ten druhý konec týdne užijte s co největším elánem!
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa

Vychází vám Týdenní kalendáře podle karet a Luny?

v drtivé většině ano 14.6% (49)
většinou ano, lze tam najít hodně toho, co sedne 47% (158)
něco z nich vychází dobře, něco ne 10.7% (36)
jen málo toho vyjde... 12.8% (43)
vůbec nic 14.9% (50)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Články je možné po domluvě s redakcí používat ozdrojované i jinde. Fotografie, není-li uvedeno jinak, jsou z redakčního archívu nebo z fotobanky Pixabay či Pinterest.

Chcete tu publikovat článek nebo si ho chcete půjčit? KLIDNĚ: pište na rpetrickova@centrum.cz (pro výklady používejte email modracesta@seznam.cz)
Moje profesní stránky: www.petrickova.cz A chcete-li ode mě profi články jen pro sebe, upravit text, udělat redakční práce, ozvěte se také.