TAROTSKOPY NA říjen 2018
Znovu můžete objednávat výklady na míru, doporučuji zejména tarotskopy a ten podzimníííí.

23.-29.4.: Nenechte se porazit! Je to směšné…

20. dubna 2018 v 11:09 | Renata |  Každotýdenní kalendář
Je před námi předúplňkový týden. Protože to poslední dva týdny byl docela fičák směrem k lepším změnám, jsem na to docela zvědavá, co nám bude kde docházet k vrcholu a tím víc, že ten úplněk, který tu je naplánován na poslední dubnový den, bude ještě navíc štíří.


A mám dojem, že ta podlost, která nám tady přišla, se týká spíše něčeho směšného, úsměvného, nebo něčeho, co dávno víme, ale ten dotyčný (nebo dotyčná situace obecně) to prostě ještě půjde zkusit. Na jednu stranu se budu asi opakovat, máme to tu celé týdny, máme to v mnoha výkladech pro znamení, ale znovu tu jsou vlny, opakované vlny rozjasněných situací, vhledů, kdy ty nové začátky budou lákavější než staré vody. Kdy jej z nás mačkána odvaha, ale nikoliv násilím, ale vlastním sílícím přesvědčením, že na to skutečně mám. Vezmu to popořadě. Začátek týdne je o akci, hodně věcí se může hýbat, fičák v událostech, v posunech, v rychlých řešeních. Co se jindy táhne, to bude nyní vyřešeno na to šup. Znovu se tu zastavujeme u toho, co nás těšilo minulý týden, pro co jsme měli odvahu, vrací se znovu to téma, které jsme měli u novoluní, ty nové začátky, ta praktičnost, možná první krize - vážně to zvládnu? Nebylo to moc velké sousto? Nebude se tady někdo škodolibě chechtat až to nedám!? Ne nebude, protože pokud to nedáte, tak jen proto, že už se ten cíl proměnil v něco jiného. Vedle sebe tu totiž stojí úspěch i neúspěch a přijde mi, že v tom máme volbu. Pro kterou z nich se rozhodneme, tak si nalajnujeme v tuhle chvíli nejen osud, ale i své vlastní nastavení myšlenkové.


Ještě tu je možné s koncem týdne, že se vrátí něco, co vás porazilo v minulosti a ukáže se, že to ve skutečnosti byla výhra. Něco/někdo se vrátí s omluvou a přinese puget…. Obrazně. Může to být ale i jen pouhé opuštění starých křivd a úleva, protože to bylo už konečně pochopeno. Proč jsme prohráli, proč jsme vyhráli. Hotovo… S týdnech stoupá nervozita z toho, co bude v budoucnosti, ale neznamená to, že je to varování před neúspěchem. Spíš z toho, že nás čeká odkrývání pravd.
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa

Vychází vám Týdenní kalendáře podle karet a Luny?

v drtivé většině ano 17.1% (42)
většinou ano, lze tam najít hodně toho, co sedne 51.4% (126)
něco z nich vychází dobře, něco ne 6.9% (17)
jen málo toho vyjde... 11% (27)
vůbec nic 13.5% (33)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Články je možné po domluvě s redakcí používat ozdrojované i jinde. Fotografie, není-li uvedeno jinak, jsou z redakčního archívu nebo z fotobanky Pixabay či Pinterest.

Chcete tu publikovat článek nebo si ho chcete půjčit? KLIDNĚ: pište na rpetrickova@centrum.cz (pro výklady používejte email modracesta@seznam.cz)
Moje profesní stránky: www.petrickova.cz A chcete-li ode mě profi články jen pro sebe, upravit text, udělat redakční práce, ozvěte se také.