TAROTSKOPY NA říjen 2018
Znovu můžete objednávat výklady na míru, doporučuji zejména tarotskopy a ten podzimníííí.

30.4.-6.5.: Lásky čas nese skutečně lásku. Pevnou jako ocelové lano

28. dubna 2018 v 11:11 | Renata |  Každotýdenní kalendář
Krásně se nám to všechno vyčistí během úplňku ve Štíru. Ještě jedna informace se objevuje v tento týden, kdy už to všechno máme skoro za sebou. Kromě nádherných šancí a doslova zázračného období, které tady je, se tu znovu objevuje Trojka mečů, ale tentokrát ji vnímám jako upozornění na to, že to, co dostanete tento týden od života kolem sebe, je návod na to, jak ze života dostat to, co tam působí nerovnováhu.


To, co je někde zaklíněné, zahnisané třísky pod žebry, i klidně někde zezadu, kde to není na první pohled vidět. Ano ano, je to čas, kdy cokoliv bude nepohodlné, tak je to proto, že to do toho jara a májových energií už vůbec nepatří. Poslední čas s tím pořádně zatočit a nechat to definitivně za sebou. Stejně tak to může být o tom, že právě všechny nerovnováhy budeme více vnímat a pak záleží na tom, jakého jsou druhu, jaké máme možnosti s nimi pracovat. A i kdyby byly fakticky neodstranitelné, tak v tento týden je tu šance změnit vůči nim úhel pohledu tak, aby nám tolik nevadily, aby se rozplynuly, aby byly vyřešeny a třeba i přijaty.


S pokračujícím týdnem se více a více rozvíjí to, co nám bylo milé, co jsme začínali v těch zásadnějších dubnových obdobích, klidně se vraťte do období novu, kdy v půlce dubna jste možná měli dost dobrý nápad nebo vizi o svém životě. Nyní, koncem týdne, můžete potkat někoho, snad i člověka konkrétního, který vám s tím notně pomůže: je tu živná půda pro semínka, která máte po kapsách a v dlaních nasbíraná za celé jarní období. A když se dívám ještě dál, tak bych tento týden opravdu nazvala týdnem zásadních setkávání, protože tu sílí ta chuť sdílet s lidmi, a to jak vy sami se můžete k němu přilnout, tak i někdo může k vám. Nabídky i pracovní - budou takové, jako na zavolanou. V tomhle mezilidském směru se mohou dít zázraky. Ti lidé nebo kontakty budou velmi důležitý pro budoucnost, pro takové předávání si důležitého, chybějícího, podporu, výměnný energetický obchod. Vy dáte jim, možná to ani nebudete tušit, jak potěší jeden úsměv na ulici. A on dá vám… byť třeba jen dobrou radu.

S tím probodnutý srdcem tady bych ještě upozornila na chvíle, kdy se k vám mohou vracet nějaké bolavé vzpomínky a budou aspirovat na to, aby vám snížily sebevědomí nebo vám sebraly energii. Nedejte se. Jen si uvědomte, že víte, jak tu nerovnováhu, kterou toto způsobuje, napravit. A napravte to. Bude to v mžiku a téměř bez práce. Tak krásný květen!
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa

Vychází vám Týdenní kalendáře podle karet a Luny?

v drtivé většině ano 17.1% (42)
většinou ano, lze tam najít hodně toho, co sedne 51.4% (126)
něco z nich vychází dobře, něco ne 6.9% (17)
jen málo toho vyjde... 11% (27)
vůbec nic 13.5% (33)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Články je možné po domluvě s redakcí používat ozdrojované i jinde. Fotografie, není-li uvedeno jinak, jsou z redakčního archívu nebo z fotobanky Pixabay či Pinterest.

Chcete tu publikovat článek nebo si ho chcete půjčit? KLIDNĚ: pište na rpetrickova@centrum.cz (pro výklady používejte email modracesta@seznam.cz)
Moje profesní stránky: www.petrickova.cz A chcete-li ode mě profi články jen pro sebe, upravit text, udělat redakční práce, ozvěte se také.