TAROTSKOPY NA říjen 2018
Znovu můžete objednávat výklady na míru, doporučuji zejména tarotskopy a ten podzimníííí.

Novoluní 15.5. v Býku: Uvědomění, kde je síla budoucnosti

23. dubna 2018 v 13:30 | Renata |  Každotýdenní kalendář
Novoluní ve znamení Býka bude pobízet k tomu, abychom měli své jisté. Abychom se nemuseli strachovat o budoucnost. V horším případě vede až ke křečkování a syslení. Mít toho hromadu. Hromadu jistot. Takže v tyto dny nebude vůbec jednoduché projít tématy, které jsou v našich životech postavena na vratkých nožičkách. ALE novoluní tomu může velice pomoci. To, co nemělo řešení, co nás unavovalo, stahovalo energii dolů nebo štvalo, co prostě bylo tak strašně moc v koutě a zasekáno faktem, že k tomu prostě není druhý do páru, že to správné řešení není vůbec nikde na dohled, se může v tomto květnovém období uvolnit. Protože přijde řešení. Řešení vpravdě královské. Vedle sebe tu totiž jsou řešení na míru a velmi hezké nabídky zvenčí, podpora toho, co vás napadne. Nebo naopak, díky tomu, co v tuto dobu uvidíte kolem sebe, vám dojde, jak to je vlastně s vámi!


Vezmeme-li v potaz praktičnost tohoto novoluní, je vhodné při něm přemýšlet hmotnými směry. Aby práce, výdělek, zázemí, domov - byli příjemnými místy k životu. Aby to co kolem sebe máte, bylo zdrojem smyslových prožitků, jež jsou vám příjemné. Aby věci hezké byly i funkční. Ale aby i to, co funguje bezvadně, bylo zároveň příjemné na pohled, pro smysly. Jednoznačně je v těchto dnech zlom mezi tím, co zůstávalo trčet a vadilo… a tím, jakýmže způsobem s tím vším zatočím. Může to být období prozíravých myšlenek, úvah a názorů.
Můžete směle hledat v knihách, v rozhovorech, filmech, shánět se po informacích všeho druhu. Bude jich doslova roj a najdete v nich právě to, co potřebujete k vyřešení nebo posunu ve svých záležitostech.
Je to také doba vhodná pro sbírání sil pro něco, co potřebujete udělat už delší dobu, byť by to bylo třeba jen o tom, že vyřešíte staré resty.
Také nám tu příjemně figuruje láska, takže můžete dávat pevné základy svým vztahům, posouvat je dál i po té praktické rovině. Řešit praktické záležitosti, nebo potkávat nové lidi, kteří vám budou velmi nápomocni v nějaké hmatatelné záležitosti. Například rozhodit v tuhle dobu sítě do pracovních nabídek by se mohlo neskutečně vyplatit!
No a jestli pracujete s nějakými novoluňovými rituály, tak je vhodný čas přát si rozvoj všeho, v čem už máte jasno a jste rozhodnuti v tom nějak pokročit, založit základy, makat na něčem dlouhodobě. Na ty správné začátky, které mají úspěšné a trvalé cíle.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Vychází vám Týdenní kalendáře podle karet a Luny?

v drtivé většině ano 17.1% (42)
většinou ano, lze tam najít hodně toho, co sedne 51.4% (126)
něco z nich vychází dobře, něco ne 6.9% (17)
jen málo toho vyjde... 11% (27)
vůbec nic 13.5% (33)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Články je možné po domluvě s redakcí používat ozdrojované i jinde. Fotografie, není-li uvedeno jinak, jsou z redakčního archívu nebo z fotobanky Pixabay či Pinterest.

Chcete tu publikovat článek nebo si ho chcete půjčit? KLIDNĚ: pište na rpetrickova@centrum.cz (pro výklady používejte email modracesta@seznam.cz)
Moje profesní stránky: www.petrickova.cz A chcete-li ode mě profi články jen pro sebe, upravit text, udělat redakční práce, ozvěte se také.