LETNÍ SPECIÁLY: Letos bude Něčím zcela nové léto.....
TAROTSKOPY NA ČERVENEC A SRPEN.
Znovu můžete objednávat výklady na míru, doporučuji zejména tarotskopy a ten podzimníííí.

Novoluní 15.5. v Býku: Uvědomění, kde je síla budoucnosti

23. dubna 2018 v 13:30 | Renata |  Každotýdenní kalendář
Novoluní ve znamení Býka bude pobízet k tomu, abychom měli své jisté. Abychom se nemuseli strachovat o budoucnost. V horším případě vede až ke křečkování a syslení. Mít toho hromadu. Hromadu jistot. Takže v tyto dny nebude vůbec jednoduché projít tématy, které jsou v našich životech postavena na vratkých nožičkách. ALE novoluní tomu může velice pomoci. To, co nemělo řešení, co nás unavovalo, stahovalo energii dolů nebo štvalo, co prostě bylo tak strašně moc v koutě a zasekáno faktem, že k tomu prostě není druhý do páru, že to správné řešení není vůbec nikde na dohled, se může v tomto květnovém období uvolnit. Protože přijde řešení. Řešení vpravdě královské. Vedle sebe tu totiž jsou řešení na míru a velmi hezké nabídky zvenčí, podpora toho, co vás napadne. Nebo naopak, díky tomu, co v tuto dobu uvidíte kolem sebe, vám dojde, jak to je vlastně s vámi!


Vezmeme-li v potaz praktičnost tohoto novoluní, je vhodné při něm přemýšlet hmotnými směry. Aby práce, výdělek, zázemí, domov - byli příjemnými místy k životu. Aby to co kolem sebe máte, bylo zdrojem smyslových prožitků, jež jsou vám příjemné. Aby věci hezké byly i funkční. Ale aby i to, co funguje bezvadně, bylo zároveň příjemné na pohled, pro smysly. Jednoznačně je v těchto dnech zlom mezi tím, co zůstávalo trčet a vadilo… a tím, jakýmže způsobem s tím vším zatočím. Může to být období prozíravých myšlenek, úvah a názorů.
Můžete směle hledat v knihách, v rozhovorech, filmech, shánět se po informacích všeho druhu. Bude jich doslova roj a najdete v nich právě to, co potřebujete k vyřešení nebo posunu ve svých záležitostech.
Je to také doba vhodná pro sbírání sil pro něco, co potřebujete udělat už delší dobu, byť by to bylo třeba jen o tom, že vyřešíte staré resty.
Také nám tu příjemně figuruje láska, takže můžete dávat pevné základy svým vztahům, posouvat je dál i po té praktické rovině. Řešit praktické záležitosti, nebo potkávat nové lidi, kteří vám budou velmi nápomocni v nějaké hmatatelné záležitosti. Například rozhodit v tuhle dobu sítě do pracovních nabídek by se mohlo neskutečně vyplatit!
No a jestli pracujete s nějakými novoluňovými rituály, tak je vhodný čas přát si rozvoj všeho, v čem už máte jasno a jste rozhodnuti v tom nějak pokročit, založit základy, makat na něčem dlouhodobě. Na ty správné začátky, které mají úspěšné a trvalé cíle.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Články je možné po domluvě s redakcí používat ozdrojované i jinde. Fotografie, není-li uvedeno jinak, jsou z redakčního archívu nebo z fotobanky Pixabay či Pinterest.

Chcete tu publikovat článek nebo si ho chcete půjčit? KLIDNĚ: pište na rpetrickova@centrum.cz (pro výklady používejte email modracesta@seznam.cz)
Moje profesní stránky: www.petrickova.cz A chcete-li ode mě profi články jen pro sebe, upravit text, udělat redakční práce, ozvěte se také.