TAROTSKOPY NA říjen 2018
Znovu můžete objednávat výklady na míru, doporučuji zejména tarotskopy a ten podzimníííí.

Úplněk 30.4. ve Štíru: Bubáci mají z druhé strany štítek s návodem!

28. dubna 2018 v 11:10 | Renata |  Každotýdenní kalendář
Úplněk ve Štíru patří k těm nejzákeřnějším. Ale jen na první pohled. Přináší s sebou sice v celé nahotě odkrytou lidskou duši, a to jak tu vaši, tak i tu lidí okolo. Možná to kolem nás bude vřít. Čí spíše elektricky blýskat. Stres bude obecně hůře snášen a sklony k nervozitě budou zejména tam, kde se trvale nebo z donucení pohybujeme za hranicemi, které by měly být jenom naše. Ale i to je hlubokým zdrojem moudrosti, protože jasně nyní uvidíme, co NE, co na nás působí destruktivně. A při klidných chvilkách se ponořeni do sebe můžeme v klidu podívat na veškeré své touhy, na chuť žít a na to, co naši duši skutečně motivuje k tomu setrvávat v pozemském bytí. Co přesně je to, co se máme naučit. A Štír je hodně zaměřen na mezilidské vztahy obecně - takže tam to bude jiskřit a odkrývat se masky, nejvíce.


Zkuste tedy každé téma, které vás v tyto dny potká, prohnat těmito otázkami. Je to jen odraz mého strachu a minulosti, nebo v tom, co cítím a zažívám je kus klíče k tomu, jak se skutečně otevřít odvážně životu?
A karty to jen potvrzují. Král holí dává odvahu a rozhodnutí, Šestka holí to potvrzuje tím, že nám navíc může být ukázán ráj, ve kterém bychom mohli žít, ale… máte na to? TO je otázka a to nebude pro každého, protože tu máme Osmičku mečů, která bolí a ze které se nechce, ze které nemáme moc odvahy. Ale pak tu je karta odvahy a rozhodnutí. Bude-li vás tedy v tuto dobu bolet na srdci, pak ten klíč k tomu vyléčení máte JENOM vy, nikoliv druzí. Nepřijde vás nikdo zachránit, ale mimořádně účinné a rychlé bude to, když sami řeknete - už ne! Jdu od toho a jdu jinam. Objevují se spory v naší povaze, můžeme sami se sebou bojovat, se svými temnými stránkami… hm… ale i na to platí vědomé rozhodnutí, že nehodlám podléhat plně tomu, co mi škodí.

Jednoduché, že? Tím více, že je zřetelně ve vzduchu cítit takové chvění nových začátků a toho, že vrcholí naše chuť něco dělat, zároveň se vedle ale staví i vyhrocený strach. A kdo to má rozhodnout? Když vezmu v potaz tyto karty, tak jednoznačně bude dobrým rádcem rozum a rázné rozhodnutí. Akce. Nikoliv čekání a tolerování. Snad i trochu tvrdost. Tvrdost jít za svým. I ty krize a temné stránky umí dobře poradit. Vždyť když se podíváte na jejich odvrácenou stranu, najdete tam řešení. Dělají bubáky, ale z druhé strany je nálepka s návodem, jak je vyprat, vyčistit a použít.
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa

Vychází vám Týdenní kalendáře podle karet a Luny?

v drtivé většině ano 17.1% (42)
většinou ano, lze tam najít hodně toho, co sedne 51.4% (126)
něco z nich vychází dobře, něco ne 6.9% (17)
jen málo toho vyjde... 11% (27)
vůbec nic 13.5% (33)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Články je možné po domluvě s redakcí používat ozdrojované i jinde. Fotografie, není-li uvedeno jinak, jsou z redakčního archívu nebo z fotobanky Pixabay či Pinterest.

Chcete tu publikovat článek nebo si ho chcete půjčit? KLIDNĚ: pište na rpetrickova@centrum.cz (pro výklady používejte email modracesta@seznam.cz)
Moje profesní stránky: www.petrickova.cz A chcete-li ode mě profi články jen pro sebe, upravit text, udělat redakční práce, ozvěte se také.