TAROTSKOPY NA říjen 2018
Znovu můžete objednávat výklady na míru, doporučuji zejména tarotskopy a ten podzimníííí.

14.-20.5.: Odpočiňte si k pořádné akci!

13. května 2018 v 3:29 | Renata |  Každotýdenní kalendář
Zkraje týdne můžeme být ještě konfrontováni s únavou, zejména tam, kde je příčinou vyčerpání nějaká situace, kdy se snažíme holýma rukama zastavit povodeň. Všechno zbytečné, marné, přetěžující a nesmyslné bude v tyto dny velmi velmi vyčerpávat. Zkuste co nejvíce odpočívat, ostatně tohle celé je také vhodné pro jakýkoliv odpočinek. I pro ten běžný. Regenerace bude dokonalá a načerpáte síly až překvapivým způsobem, což se ještě v průběhu týdne může parádně zúročit.
Takže - využijte toho a nevyčerpávejte se a nepřetahujte se více než je třeba, protože i kdybyste zkraje týdne něco zanedbali, tak to hravě s polovičním vydáním energie doženete třeba už ve středu. Možná to je těžké novoluní, co nám tady vadí. Protože jsme ponořeni v býčí energii a všechno chceme mít dokonalé a fungující i s pocitem, že do budoucnosti nám to nese jistoty. Kde to takhle nebude, kde nebude vidět ten výsledek směrem do budoucnosti, nebo jeho jasné tušení, tam může docházet k tomu pocitu nedůvěry, únavy a podobně. Na druhou stranu, pokud si tohle v hlavě pořádně srovnáte, zjistíte, že s úlevou a polovinou týdne se energie mění a náhle tu je obrovský pytel šancí, plná ošatka naděje a čerstvý vyvětraný vzduch ve spíži. Z toho všeho můžete uvařit doslova co si jen budete přát. Z poraženého se stává vítěz! I to je možné. Stačí jen vzít do rukou to, co je k dispozici. A víte co?Té chuti a odvahy bude nakonec tolik, že tu je nemalá šance, že osud vás vezme za slovo a s koncem týdne přinese odvahu udělat zásadní rozhodnutí, k němuž jste dlouho sbírali síly. Nebo díky vnějším okolnostem alespoň zcela bezpochyby uvidíte, kam by měly vést vaše kroky. Dáte-li se v tento týden na stezku vítězů, tak se mnoho záležitostí kolem vás spojí, aby vás dovedlo postupně i do vítězného cíle.
První polovina týdne vhodná na odpočinek až hibernaci, druhá polovina potom na veleodvážné plány, plánování, přemýšlení a dokončování. Zejména energie finiše a dotahování starých záležitostí bude úžasná!
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa

Vychází vám Týdenní kalendáře podle karet a Luny?

v drtivé většině ano 17.1% (42)
většinou ano, lze tam najít hodně toho, co sedne 51.4% (126)
něco z nich vychází dobře, něco ne 6.9% (17)
jen málo toho vyjde... 11% (27)
vůbec nic 13.5% (33)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Články je možné po domluvě s redakcí používat ozdrojované i jinde. Fotografie, není-li uvedeno jinak, jsou z redakčního archívu nebo z fotobanky Pixabay či Pinterest.

Chcete tu publikovat článek nebo si ho chcete půjčit? KLIDNĚ: pište na rpetrickova@centrum.cz (pro výklady používejte email modracesta@seznam.cz)
Moje profesní stránky: www.petrickova.cz A chcete-li ode mě profi články jen pro sebe, upravit text, udělat redakční práce, ozvěte se také.