TAROTSKOPY NA říjen 2018
Znovu můžete objednávat výklady na míru, doporučuji zejména tarotskopy a ten podzimníííí.

7.-13.5.: Čas věcí minulých… Napálit se, nebo rozpálit?

6. května 2018 v 3:28 | Renata |  Každotýdenní kalendář
Poměrně hezký začátek května v tomto týdnu naruší záležitosti z minulosti. A bude záležet na tom, co po nás budu chtít. Na jednu stranu mohou přinést obrovské nové příležitosti, které nám umožní i slušný rozkvět a opuštění starých okovů nebo situací, ve kterých už evidentně být nechceme, ale řešení jak z nich ven, se zatím nenaskytlo. Na straně druhé to mohou být záležitosti, které vystrčí drápky a trošku nás shodí zpátky do toho bahýnka, protože zabrnkají na nějakou tu emotivní notičku. Jenže v tom je ten chyták. Nebude zlato to, co se třpytí.
A tady to platí stonásobně. Vedle sebe tu jsou totiž karty, které až rafinovaným a na první pohled neprokouknutelným způsobem hrají na staré záležitosti, zážitky, city, emoce, na pocit viny, na pocit, že nemůžete chtít víc, protože to tak prostě vždycky bylo! Lákají do pastičky starých kolejí, vzorců a bídy, ze které se vám už chce odejít, nebo jste se z ní čerstvě odlípli.


Stejně tak něco takového může být nějakým testem ve chvíli, kdy už kráčíte nově a nadechnuti a je vám strašně fajn - tak v tu chvíli potkáte známého, který vás kdysi okradl, a ten po vás bude chtít desetikorunu na krabicák, protože se mezitím z boháče stal bezdomovcem. Berte to prosím obrazně… no a bude na vás, jestli tomu všemu pravíte něco o božích mlýnech (což doporučuju), nebo jestli mu tu desetikorunu podáte (v tom případě ale počítejte s tím, že přijdete o ruku buď hned, nebo se vám na ní postupem času nanese nějaká ošklivá vyrážka, jež vás dostatečně potrestá). No je to opravdu silná situace. Neberte si staré záležitosti, ať se budou jakkoliv podbízet k srdci. Berte je rozumem, nebo s vědomím toho, jaká jsou fakta a realita. Je tu přítomna rozpolcenost, což je pochopitelné - rozeznat zlato od laciného kovu bude tento týden obtížné a jediným vodítkem tady je pouhopouhý jednoduchý ROZUM v hrsti. Chtít neustoupit, chtít víc, chtít pro sebe to, co potřebujete. Nostalgické fňuknutí a charitativní dar na špatné místo může tento týden přijít velmi draho.
A koncem týdne stoupá také únavnost, můžeme se cítit pozastaveni ve všech směrech, ale je to jen proto, abychom si lépe zregenerovali síly a lépe se nadechli k budoucnosti. Příští týden nás čeká novoluní, tak je vhodné si dobře rozmyslet, na čem novém chcete začít pracovat a o čem novém přemýšlet. A na to se chvilka klidu hodí.
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa

Vychází vám Týdenní kalendáře podle karet a Luny?

v drtivé většině ano 17.1% (42)
většinou ano, lze tam najít hodně toho, co sedne 51.4% (126)
něco z nich vychází dobře, něco ne 6.9% (17)
jen málo toho vyjde... 11% (27)
vůbec nic 13.5% (33)

Komentáře

1 L L | 7. května 2018 v 18:12 | Reagovat

Tohle je tak zvláštním způsobem pravdivé. Zase jsem potkala svého ex... Jsem ráda, že jsem se řídila rozumem.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Články je možné po domluvě s redakcí používat ozdrojované i jinde. Fotografie, není-li uvedeno jinak, jsou z redakčního archívu nebo z fotobanky Pixabay či Pinterest.

Chcete tu publikovat článek nebo si ho chcete půjčit? KLIDNĚ: pište na rpetrickova@centrum.cz (pro výklady používejte email modracesta@seznam.cz)
Moje profesní stránky: www.petrickova.cz A chcete-li ode mě profi články jen pro sebe, upravit text, udělat redakční práce, ozvěte se také.