TAROTSKOPY NA říjen 2018
Znovu můžete objednávat výklady na míru, doporučuji zejména tarotskopy a ten podzimníííí.

KVĚTEN 2018: Berani, Býci, Blíženci

2. května 2018 v 13:08 | Renata |  MĚŠÍČNÍ TAROTSKOPY
Berani (Kolo - Osm holí - Tři hole)
Tak vám se může velmi roztočit kolo osudu, milí Berani. Máte tu vedle sebe dvě karmické karty, karty, které přináší i zásadní změny života. Můžete se dostat do konfliktu se sebou samými, protože ten tlak na změnu, nebo na posunutí se v životě, může být až nepříjemně silný. Nebo nečekaný. Najednou tu může přijít tolik změn, že nebudete stíhat… Všechno to, co se bude možná i velmi rychle dít v květnu ale směřuje do nové budoucnosti. A to buď přímo, že v tu chvíli už budete vědět, co přesně vás čeká nového, nebo do jisté vidiny budoucnosti, které ještě není úplně jasná, je jen "tušená", ale už víte, že ji chcete, nebo, že už není cesty zpět, tak si jí musíte vyčekat, vypracovat, vydřít - cokoliv, co pod tím v tu chvíli bude. Ale bude to jasný směr do celého léta, snad i větší životní projekt na delší dobu. Jednoduše něco, co vám ovlivní život na hodně dlouhou dobu.
Květen bych tedy v tomto směru viděla jako měsíc, ve kterém si můžete pochytat zvenčí různé šance, různá pohnutí osudu, různé náhody - nebo sami pohnout tím svým kolem osudu, protože budete najednou vědět, kam se dát. Na co jste třeba velmi dlouho dobu čekali. Ono u toho Kola osudu tu máte Osmičku holí, která je vyloženě karmická, která je o tom, že se vám mohou dít věci, které si zasloužíte, ať už v dobrém, tak ve špatném. Ale v každém případě i to, co se bude dít kolem vás je jistým způsobem důsledek vašich minulých činů, je ukázkou něčeho, co má něco velmi důležitého říct i vám.
A zároveň se v květnu můžete dostat do situací, kdy budete postaveni na místa, o kterých víte, že když tady v tuhle chvíli něco uděláte, tak vás to ovlivní na hodně dlouhou dobu. Že máte možnost sami založit svou budoucnost. A to ve velmi úrodné půdě a mnohdy i s velmi překvapivými semínky nebo rovnou sazeničkami. Tím, co bude udávat směr je vaše sebevědomí a touha být v budoucnosti hmotně nebo materiálně zajištěn. Nemusí se to týkat nutně jenom peněz, ale všeho, co považujete za své vlastní zázemí. To bude zcela prvořadé. Můžete získat možnosti a šance splnit si své sny. Udělat něco zásadního v životě, co vám v budoucnosti umožní si sny splnit. Vylepšit život tak, aby vám byl pohodlný. A pokud vám ta pohodlnost nebo materiálno bude v květnu vzato… protože i to se může stát díky té spravedlnosti nastavené Kolem osudu, pak věřte, že to je proto, že jste si to nějakým způsobem v minulosti zasloužili, či na to založili… a pak se budete muset znovu rozhlédnout v nové situaci a pokusit se ji napravit. Mělo by to jít dobře, protože kolem sebe stále máte tu vyrovnávající spravedlivou energii…


Býci (Trojka mečů - Král holí - Svět)
Máte neuvěřitelnou sílu. Snad jste se dobře napásli čerstvého, ale suchého, jetele! Pro vás mimořádně dobře platí i obecný květnový tarotskop, protože jedno z témat se tu objevuje. A to je nalezení toho, co vám skutečně v životě vadí. Zase tu je něco, co působí nerovnováhu, ale překvapivě se pod tím nebudete lámat, ani před tím zavírat oči, ale květen jako kdyby vám dal moře energie a máte tu akčnost, máte tu sílu, posazení se na vlastní trůn, a ukončování i začínání cyklů. Co si pod tím vším představit? Cokoliv, milí Býci! Nevím, jestli na vás padá narozeninová síla, nebo je to výsledek dlouhodobého uvědomování, ale zdá se, že v květnu můžete velmi zásadně zahýbat vlastním osudem, a to vlastní silou. Ačkoliv mám dojem, že ty události venku vám notně pomohou. Měsíc přesunů, posunů, cestování, možná zcela nových zážitků a nových záležitostí, které tu najednou budou pro něco velmi rozhodující. Sedne vám to do sebevědomí. Všechno, co vám posílí sebevědomí, co vás udělá spokojenými, vládnoucími nad svým životem (případně nad tím, nad čím vládnout bytostně potřebujete) vám dodá nejen tu spokojenost v přítomnosti, ale i odvahu a chuť měnit budoucnost. Můžete tedy třeba na základě toho, k čemu se rozhodnete v květnu, protože tomu budou i okolnosti příznivé, začít přemýšlet o větších změnách, o nových věcech… o nových projektech. Jako když se protrhnou hradby něčeho temného nebo dusivého, jako když pouze jen pochopíte, co vás celou dobu brzdilo a teď,… co s tím?
To už je celé na vás. Ale v každém případě tu může být ještě začátkem měsíce nepříjemnější doba, kdy budete konfrontováni s tím, co není ve vašem životě to pravé, co vám vadí, brzdí, bere sílu, prostě překáží v té rovnováze, po které už bytostně toužíte… a pak je na vás, abyste to, co tam v té podebrané patě je, opravdu vytáhli a zahodili. Nikdo jiný to neudělá. Naopak, ten květen a následující čas vás pořádně práskne bičem do zad a budete muset zrychlit, odejít, změnit… udělat něco jinak. A je tedy v tuto chvíli jen na vaší vůli, jestli vytáhnete ten trn a se zahojenou ránou se vydáte na tu novou cestu, nebo jestli si ho tam necháte a budete zpocení pod bičem května kulhat dál…
A ještě něco - zvenčí tu máte velmi hezký vliv něčeho nebo někoho dalšího. Někoho, kdo k vám patří, takové milé setkání se s něčím, co vám dělá velkou radost na srdci. Co s tím uděláte, je na vás, ale jedno je jisté, tento vliv tu je proto, aby vám ukázal směr…

Blíženci (Kolo osudu - Čtyřka pohárů, Zamilovaní - Král pentaklů)
Části Blíženců už můžu popřát hezké narozeniny a rovnou říkám: Nebude to lehký měsíc, ale výsledek stojí za to. Snad na vás může někdy padnout i bilanční narozeninová deprese, ale je to spíš nostalgické zaměření se na minulost, vzpomínání, ze kterého vzchází nová síla. Jako když stojíte nad hrobem svého minulého roku, své minulosti - a víte, že je ráno a že svítá a že musíte jít a začít znovu žít. K tomuto všemu může pomoci i nějaká událost, která může přijít zkraje měsíce, připomenout ztráty, připomenout prožité těžkosti, ale především vám tohle všechno přinese pevné vědomí toho, co jste už dokázali a jakou máte skutečně cenu. Pohřběte minulost - je k tomu úplně ideální čas. Ideální nostalgické rozpoložení. Využijte ho. Jděte a efektivně to všechno nechte minulosti. Ať už to bude něco z minulosti, co přijde otestovat, nakolik jste se poučili, nebo nakolik se necháte znovu zatížit, nebo jestli to bude jen nával vzpomínek nebo nostalgie… je čas to nechat jít. Protože ve chvíli, kdy otřete tu poslední slzu, vám dává květen, zejména v druhé polovině, obrovské možnosti. Najednou tu jsou znovu splněné sny, najednou tu je vlastní trůn, na kterém sedíte nejen vy, ale možná i někdo jiný. Nebo tu je něco, co se k vám přiblíží a tolik k vám patří! Můžete najít vysněná místa, vysněnou práci, vysněného člověka. Naprosto cokoliv, co vám dá podporu a zázemí do budoucnosti.
A naopak, pokud máte pocit, že v květnu ztrácíte něco z toho, co k vám patřilo, možná je čas to oplakat a podívat se kolem sebe, protože s velkou pravděpodobností kolem vás bude něco ještě lepšího. Máte tu takovou podivnou kombinaci smutku a zároveň něčeho mnohem lepšího. Víte, jako když třeba odcházíte z rodičovského domu, kde vám bylo strašně hezky… ale víte, že na vás čeká už zařízený dům někde jinde, kam se strašně moc těšíte. Není to zoufalost, je to spíš takové hořkosladké vzpomínání s vědomím, že teď už je to skutečně minulostí.
Asi bych k tomu poradila to, abyste v těch podivných květnových dnech, které tam mohou přijít - zejména kolem novoluní, upřednostnili tu budoucnost, neutopili se zbytečně ve smutku, který je už dávno přežitý… odžitý. A směrem k úplňku, ke konci měsíce, se snažili maximálně pracovat na všem, co potřebujete, aby rostlo. Půjde vám to až fantasticky.
Něco se dokončuje…to těžké je za vámi. Možná se to ještě přijde připomenout. Ale ne nadlouho. Protože pak přijde ta zásadní otázka: "Tak jsi připraven na novou, zcela novou cestu? Tak pojď!!"
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Články je možné po domluvě s redakcí používat ozdrojované i jinde. Fotografie, není-li uvedeno jinak, jsou z redakčního archívu nebo z fotobanky Pixabay či Pinterest.

Chcete tu publikovat článek nebo si ho chcete půjčit? KLIDNĚ: pište na rpetrickova@centrum.cz (pro výklady používejte email modracesta@seznam.cz)
Moje profesní stránky: www.petrickova.cz A chcete-li ode mě profi články jen pro sebe, upravit text, udělat redakční práce, ozvěte se také.