TAROTSKOPY NA říjen 2018
Znovu můžete objednávat výklady na míru, doporučuji zejména tarotskopy a ten podzimníííí.

KVĚTEN obecně

1. května 2018 v 13:01 | Renata |  MĚŠÍČNÍ TAROTSKOPY
Zatímco v dubnu jsme se tak hezky probudili do jara a získali ten jarní švih a energii, v květnu se maličko zastavíme nad váháním, nad řešením a nad novými skutečnostmi, které budou ve zvýšené míře v tento měsíc odhaleny. Svým způsobem mi to velmi připomíná i tu dubnovou cykličnost, kdy jsme se neustále houpali nad dozvuky minulosti, pochopením a novými umetenými cestičkami. Hlavní kartou pro květen je Viselec, Sedmička mečů a Velekněžka. Zkráceně řečeno - květen bude měsíc pravdy a správných směrů. Možná ta první část května bude pomalejší, protože tu bude potřeba zvolit něco nového, zastavit se a zpracovat minulé události, nebo události, které se budou dít. Nespěchejte na ně, nechte všechno, co vás začátkem května potěší, ale i zaskočí - pěkně uzrát. Neprospělo by tomu, kdybyste se okamžitě vrhli do nějakých akcí a vyrazili rozcestím pryč. Stůjte chvilku na tom rozcestí… ještě mnohé můžete uvidět a rozhodnout se pak jinak a správněji, nikoliv zbrkle a rychle. Stejně tak toto období může být takovým, kdy se čeká na to, co se uděje někde venku, aby to k vám potom přišlo jako informace, vyjasnění. Jako impuls k něčemu zcela novému, jako vyčištění situace. Můžete se víc a víc dozvídat něco, co bylo celou zimu (nebo i roky předtím) nejasné. A to jak zvenčí, tak i formou různých prohlédnutí a probuzení, kdy zjistíte, kde a v čem jste obelhávali i sami sebe.
V poslední třetině května tady totiž je vliv Velekněžky, která se zabývá podobným tématem. Tím, co bylo v nerovnováze, co bolelo, co lámalo srdce. Takže se tu může s něčím takovým dít vícero věci - mohou se vám vracet lidé či situace, vzpomínky, z minulosti, které byly právě tak bolavé, aby se připomněly a zároveň jste dostali k nim i řešení. Není to o tom, že by se v tom člověk měl znovu motat a plakat, ale o tom, že teď už víte, jak to řešit, protože víte, jak to tehdy doopravdy bylo - to je ten vliv začátku měsíce. Kdybych to shrnula, tak první polovina měsíce může být hodně o hledání a nacházení, i zvláštních náhodách, které vám mají dát mnohem víc než kdykoliv předtím. Jsou to takové drobnosti i zásadnější věci, které velmi ovlivňují posuny do budoucnosti, pokud je správně zachytíte a vyhodnotíte. Pokud se z nich poučíte a v druhé polovině měsíce, či až v červnu, se podle nich zachováte. Hledání začátku května bude mít teoretické výstupy a výsledky, které v praxi použijete o pár dnů nebo týdnů později. A bude to zcela zřetelné. Všechny nepravosti budou prohlédnuty a bude tu znovu velká chuť žít dál bez jejich vlivu.


K tomu všemu mě ještě napadá:

- Budete-li se v květnu cítit okradeni nebo zastaveni, zmateni a v nepohodě, tak tím výsledkem má být usebrání, ve kterém zjistíte, že tohle všechno je něco, co vám ve skutečnosti dává obrovskou šanci na něco nového. Zaměřte poté tu pozornost na to, co je všude kolem, na nové šance, na to, co vám obrazně podává ruku se z toho bahna dostat - protože to má obrovský potenciál do budoucnosti

- Velkou roli tady hraje ženská moudrost, síla, možná vliv žen obecně, přítelkyň, kamarádek - žen, od kterých třeba i náhodou vyslechnete velmi moudrou radu, která pomůže rozseknout bolestivou situaci a ulevit vám.
- Kde potřebujete, aby situace došla spravedlnosti, tam se dočkáte, ale nezasahujte do toho, chce to čas. Chce to uplynutí nějaké doby, dokončení nějakého procesu venku, po kterém se vše posadí tak, jak má a viník bude odhalen, potrestán, odejit… záleží na každé situaci, důležité je vědět, že květen může být měsíc zásadních posunů v čemkoliv, co dlouhodobě tížilo, okrádalo…kde vám unikala energie.

A čas bude tím nejlepším květnovým spojencem. Čas a klidná moudrost a moudré prohlížení situací kolem nás, zejména koncem měsíce.

NOVINKA: Měsíční tarotskop přímo pro vás na míru: http://modracesta.blogspot.cz/2018/02/mesicni-tarotskop-na-miru.html
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Šárka Šárka | E-mail | 1. května 2018 v 18:29 | Reagovat

Paní Renato, díky moc Vám i Archandělům, Andělům za odpověď . Krásné dny.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Články je možné po domluvě s redakcí používat ozdrojované i jinde. Fotografie, není-li uvedeno jinak, jsou z redakčního archívu nebo z fotobanky Pixabay či Pinterest.

Chcete tu publikovat článek nebo si ho chcete půjčit? KLIDNĚ: pište na rpetrickova@centrum.cz (pro výklady používejte email modracesta@seznam.cz)
Moje profesní stránky: www.petrickova.cz A chcete-li ode mě profi články jen pro sebe, upravit text, udělat redakční práce, ozvěte se také.