LÉTO 2018: Něčím zcela nové léto, říkají Andělské vykládací karty

17. května 2018 v 9:42 | Renata a nakladatelství Synergie |  MĚŠÍČNÍ TAROTSKOPY
Nedalo se to přehlédnout. V jarních i už skoro letních výkladech jsem měla pocit nutnosti dořešení, dovymyšlení a dokonání čehokoliv v našich životech, aby se jako velká událost něco zásadního semlelo v létě. Je tedy na místě se podívat trošku specifickým výkladem na celé léto obecně. Andělské vykládací karty od Debbie Malone otvírají témata správných událostí, náhlých vnuknutí. Témata vztahů a nutnosti jít tam, kam potřebujeme soustředěně právě my. Nikdo jiný.

Milí manipulátoři, pokud chcete ještě někoho urvat na svoji stranu, musíte to stihnout ještě v těchto dnech, protože s průběhem léta už se k vám asi každý otočí zády. "Ne, nemám zájem, rozhodně nebudu dělat něco, co ze mě jen kus sebere, a nic dobrého mi nepřinese."
Toliko na začátek špatná zpráva pro manipulátory a dobré zprávy pro všechny ostatní.

Použila jsem tento podivný příměr proto, že to je asi to nejvýraznější, co tady vystupuje z celkových výkladů i tohoto malého inspirativního andělského. Channeling považuju spíše za symbol informací, které k nám přijdou zvenčí, za vyřešené situace, které přijdou samy od sebe. Za nové možnosti, šance, nové nápady, ke kterým už dostaneme i klíč nebo odvahu a budeme je moci realizovat.

To je samo o sobě revoluční, protože možná se k vám vrátí i to, co jste měli rádi v minulosti, ale nebylo možno to realizovat. A nyní bude. Nyní to prostě bude ZCELA JINÉ.


Karta vztahů přeje vztahům obecně, těm, které k sobě patří. Tam, kde to skřípe, tam může být toto léto poslední, nebo léto zásadních změn, kdy tyto nesoulady vyjdou na povrch a bude na vás, jak je vyřešíte. Kam se navrátíte, kam budete chtít společně směřovat. Můžeme také ve zvýšené míře potkávat ty, kteří k nám skutečně patří a mohou nové vztahy vznikat.

Ale také to může mít souvislost s poslední kartou Meditace, která je také o tom, že si lépe uvědomujeme, co k nám patří. Co jsme my, co jsme skutečně my. Tedy konec manipulací nebo právě i těch nezdravých vztahů. Můžeme si uvědomit, co nám škodí, co nám bere energii a díky té vnitřní síle, které se tady zvyšuje ještě s koncem léta, si lépe budeme stát za svým a lépe k sobě i přitahovat nejen partnery a blízké lidi, kteří nám budou dělat dobře nebo nám s něčím pomohou, či mi budeme k užitku jim, ale také situace, které jsou laděné tak, jak potřebujeme.


Ty životní změny v létě mohou být zásadní směrem k opravdovosti. K lepšímu žití smyslu svého života.
Něčím zcela nové léto…tím, že budeme tušit změnu a může se snadno stát, že nás změna až příjemně překvapí tím, že nám k ní přijde ten druhý - nebo to druhé - do páru. A najednou budeme žít něco tak spokojeně, že se nám o tom někdy v zimě nebo zjara ani nesnilo?

Doufám, a přeju vám jen to nejkrásnější léto, minimálně provoněné uvědoměním si své vlastní životní cesty a svých kvalit. A v lepším případě vám přeji ty změny a směry rovnou realizované.

Použité karty: Andělské vykládací karty, Debbie Malone (Synergie)
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Karen Karen | 17. května 2018 v 20:53 | Reagovat

Tak tohle léto vypadá tak úžasně nadějně, že se snad ani nemůžu dočkat a to je co říct, protože ze všech ročních období mám nejraději jaro :-)  

Děkuji za tento článek a výklad.

2 Marseé Marseé | 22. května 2018 v 12:21 | Reagovat

Děkuji. To je parádní!!!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Články je možné po domluvě s redakcí používat ozdrojované i jinde. Fotografie, není-li uvedeno jinak, jsou z redakčního archívu nebo z fotobanky Pixabay či Pinterest.

Chcete tu publikovat článek nebo si ho chcete půjčit? KLIDNĚ: pište na rpetrickova@centrum.cz (pro výklady používejte email modracesta@seznam.cz)
Moje profesní stránky: www.petrickova.cz A chcete-li ode mě profi články jen pro sebe, upravit text, udělat redakční práce, ozvěte se také.