TAROTSKOPY NA říjen 2018
Znovu můžete objednávat výklady na míru, doporučuji zejména tarotskopy a ten podzimníííí.

Víkendovka 5.-6. května 2018: Oddych v náručí budoucnosti

4. května 2018 v 16:58 | Renata |  Každotýdenní kalendář
Možná je nyní ten pravý čas se před víkendem probrat uplynulým týdnem a tím, co mne v týdenním výkladu nejvíce zaujalo. Týden to měl být poněkud rozporuplný, jako by nám dával plnou náruč toho, co mít chceme nebo můžeme, a zároveň škodolibě ukazoval to, co mít nemůžeme a nebudeme. Ideální čas pro zveličení a rozvoj jak toho, co nám rostlo…, tak strachů, které taky mohly růst - záleželo na situaci a naší momentální osobní kondici. Ale víkend už byl více ve znamení úlevy, dokonce jsem tam měla i nějaké uvědomění, setkání, informace, drobnosti, které tak trochu naťuknou budoucnost, nebo přinesou úlevu z minulosti v podobě pochopení nebo pobídnutí.
A na to jsem se zaměřila v tomto malém nahlédnutí.


Úleva, výdech, otevření se báječnému víkendu plnému možností. Jakých, to už záleží na každém. Můžeme si báječně odpočinout, můžeme být báječně akční, můžeme cokoliv, co DĚLÁME RÁDI. Co je nám vlastní a ejhle… pokud překonáte nějaký ten počáteční odpor nebo dozvuky minulých dnů, lze si tento víkend opravdu užít přesně tak, jak potřebujete - dobít si baterky. Svět věci a situace jak uzavírá, tak otvírá, Milenci jsou o křižovatkách, rozhodnutí a směru, který máme rádi a Rytíř pohárů nám může přinést opravdu drobné i větší informace, které nás nasměrují z toho víkendového rozpoložení ještě lépe a přesněji k budoucnosti.


Mnoho se toho může nabízet - šance, naděje, ale může se také objevit to, co vnímáme jako "oběti" svého života nebo svých rozhodnutí. Možná si to chvilenku i znovu odtruchlíme. Ale dobře víme, že aby něco mohlo začít, musí něco předtím skončit. Víkend tedy může mít příchuť nových začátků právě takových, jakých chcete. Plus počítejte sem tam i s takovou zdánlivě náhodnou podporou zvenčí. Tak krásný první květnový víkend!

Použité karty: Tarot magické brány (Ciro Marchetti), Synergie
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa

Vychází vám Týdenní kalendáře podle karet a Luny?

v drtivé většině ano 17.1% (42)
většinou ano, lze tam najít hodně toho, co sedne 51.4% (126)
něco z nich vychází dobře, něco ne 6.9% (17)
jen málo toho vyjde... 11% (27)
vůbec nic 13.5% (33)

Komentáře

1 Selinka Selinka | E-mail | 5. května 2018 v 7:02 | Reagovat

Krásný víkend, Reni, za chvíli vyrážím po dlouhé době na výšlap a moc se těším :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Články je možné po domluvě s redakcí používat ozdrojované i jinde. Fotografie, není-li uvedeno jinak, jsou z redakčního archívu nebo z fotobanky Pixabay či Pinterest.

Chcete tu publikovat článek nebo si ho chcete půjčit? KLIDNĚ: pište na rpetrickova@centrum.cz (pro výklady používejte email modracesta@seznam.cz)
Moje profesní stránky: www.petrickova.cz A chcete-li ode mě profi články jen pro sebe, upravit text, udělat redakční práce, ozvěte se také.