18.-24.6.: Když to jde, tak to jde… Jak prosté!

17. června 2018 v 6:08 | Renata |  Každotýdenní kalendář
Předposlední červnový týden už by mohl být skoro prázdninový, co říkáte? No, moc změn tady není, je to tu stále stejné, leč trošku jiné. Stále ten divný boj mezi něčím, co se stále bolavě připomíná a obrovskou chutí to nechat nejen za sebou, ale vykročit zcela jinými směry.
Ale v tomto týdnu mám dojem, že to bude spíše o uvědomění si toho, jak špatně jsme se třeba dívali v minulosti na svou budoucnost. Jak jsme se okrádali o vlastní sílu, o vlastní možnosti, kterými můžeme v životě něco změnit. Jak jsme se třeba zbytečně báli promluvit, říct svůj názor, zkusit něco nového - protože nyní vidíme, že když tento strach, lenost nebo patologické truchlení nad něčím, překonáme, zjistíme, že TO ŠLO VLASTNĚ ÚPLNĚ SNADNO. Může to být znovu taková myšlenková konfrontace s vlastními vězeními, která nám má tento týden ukázat, jak jsme vlastně silní prostřednictvím toho, že nám ukáže o co všechno jsme se sami okradli.


To může být i postupný proces, může tam být vliv okolí nebo neovlivnitelné situace, která nás zahnala ustrašeně do kouta. Tento vliv už pomalu končí, ale nezůstáváte v té ustrašené pozici ze zvyku? Byla by to škoda - a tohle je otázka tohoto týdne. Nejsou moje strachy jen zvykem? Protože když zjistíte, že nejsou, že když zkusíte nabrat sílu a udělat něco, udělat krok z přežitého, nefungujícího, tak tam čekají nádherné nabídky.
A pokud už se vezete na té pozitivnější vlně, tak vy o to víc vidíte, co v minulosti nefungovalo a jak jste rádi, že už to prožívat nemusíte. Může to být jen mlhavá vzpomínka nebo připomínka zvenčí někdy zkraje týdne. Ale celý týden je v úžasném vleku událostí, které ve vlnách přináší uzdravení, posílení a radost. Na jednu stranu ještě můžeme mlít z posledního z nějaké dlouhodobě unavené nebo zatěžující situace, ale už se alespoň v plánech a myšlenkách těšíme na… no vlastně to připomíná těšení se na prázdniny. Ať vás bude čekat cokoliv, tak na to máte dost sil a věřte, že s koncem týdne i podporu osudu. Zvenčí tam přichází odpovědi na otázky, na pochybnosti… položíte-li si otázku, co bude, když toto, co nefunguje, opustím, vzápětí dostanete odpověď. Je to ideální čas na vnitřní promýšlení svého života, na vybírání směrů, na úvahy, které se velmi brzy setkají s řešením ve formě vnuknutí, intuice, náhod zvenčí. Tak přeji klidné soustředění, žádné strachy a pevnou nohou kupředu.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa

Vychází vám Týdenní kalendáře podle karet a Luny?

v drtivé většině ano 16.5% (42)
většinou ano, lze tam najít hodně toho, co sedne 52.8% (134)
něco z nich vychází dobře, něco ne 7.1% (18)
jen málo toho vyjde... 10.6% (27)
vůbec nic 13% (33)

Komentáře

1 Ivuše Ivuše | 17. června 2018 v 20:11 | Reagovat

Uvědomuji si co bylo špatně a chci z toho ven,něco jiného,jako svléknout starou hadí kůži jen nevím,jak na to.Jako by jsem nakukovala do okna nového lepšího života.Co s tím?

2 L L | 18. června 2018 v 18:04 | Reagovat

Tanto týden v práci poprvé velká prezentace :) Tak nějak to sedí. Ale bojím se.... Poradí někdo co s tím?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Články je možné po domluvě s redakcí používat ozdrojované i jinde. Fotografie, není-li uvedeno jinak, jsou z redakčního archívu nebo z fotobanky Pixabay či Pinterest.

Chcete tu publikovat článek nebo si ho chcete půjčit? KLIDNĚ: pište na rpetrickova@centrum.cz (pro výklady používejte email modracesta@seznam.cz)
Moje profesní stránky: www.petrickova.cz A chcete-li ode mě profi články jen pro sebe, upravit text, udělat redakční práce, ozvěte se také.