ČERVEN 2018: Berani, Býci, Blíženci, Raci

4. června 2018 v 10:55 | Renata |  MĚŠÍČNÍ TAROTSKOPY
Berani (Král mincí - Smrt, Rytíř mečů - Velekněžka)
Berani se mohou v první řadě vrátit k tomu obecnému červnovému výkladu, bude pro ně hodně platit. Mají tady celkem zásadní měsíc, ve kterém se ale budou muset rozhodnout z pozice své vlastní síly. Nebo sami sebe nějak obhájit. Udržet si svoji moc a sílu a pro něco se rozhodnout, aby mohli dál pokračovat v míru a rovnováze. Jde mi to do témat, které souvisí buď s partnerskými vztahy, nebo s něčím co je v minulosti trápilo, nebo v těchto dnech jim způsobuje neklidné spaní. Strachy. Něco, co intuitivně víte, jak by správně mělo být - a ono není ať už z jakéhokoliv důvodu.
Rozhodnutí a situace vám mohou velkou část června zrát, není třeba na nic spěchat, je tu přirozený faktor zrání a času, takže až přijde ta pravá chvíle na změnu a něco z vaší mysli, nebo života, vás opustí, tak se tak stane. A pak budete nuceni, nebo s úlevou to sami uděláte, něco změnit. Pro něco se rozhodnout, něco udělat jinak. A nejspíše tak, jak jste vždycky chtěli, nebo jak jste to vždycky cítili.
Mohou to být drobnosti, ale mohou to být i zásadnější situace, ve kterých jednoduše řečeno, budete chtít vzít osud do svých rukou. A je pro to vhodný čas. Celý červen je pro vás měsícem, ve kterém skutečně máte příležitost za sebou nechat kus něčeho nefungujícího a pokusit se o nové - šance na úspěch jsou tu velké, tím více, čím více jste si prostě vnitřně jisti, že to tak je správně.
Soulad intuice, tušení a praktické stránky života. Vrhněte se všude tam, kde cítíte neomylnou jistotu, že tam je vaše místo, že tam je to, co si zasloužíte, co chcete, na co máte nárok. Šance si poradit se starým šrámy od života nebo s těmi současnými. Najít v nich moudrost. Najít kořeny, najít souvislosti. Přestat se jimi trápit. Najít v červnu sami sebe, svou sílu, skrze velmi zásadní proces přeměny a rozhodnutí "to prostě udělat jinak". Zkusit to. Tak hodně štěstí!


Býci (6 mincí (Sedmička mečů), 3 pohárů, 10 pohárů)
Kdo někoho okradl, nechť se schová do závětří! Červen přinese Býkům zejména dva silné aspekty. Spravedlnost a pochopení. Kdo zasel dobře, dobře sklidí. Kdo zasel špatně, uvidí, kde byl okraden, a to patrně tím způsobem, že mu bude vráceno stejnou mincí. Ta STEJNÁ MINCE se tady opakuje jak v tom dobrém, tak v tom špatném. Na jednu stranu přináší pochopení a rozvinutí pozitivních situací a důsledků, na druhé straně pak je tu karta zloděje a pocitu okradení, které je ale v tomto případě takovou názornou ukázkou toho, co bylo špatně - to je nám odejmuto z druhé strany. Takže pokud Býci budou cítit v červnu nějakou nespravedlnost nebo je někdo "okrade", zachová se vůči nim podle jejich názoru nečestně, brala bych to spíše jako varování, že v minulosti jste možná to samé udělali někomu jinému. A to nebo ten, kdo se této akce účastní v červnu, nemusí mít úplně souvislost s tím, co je vám opláceno. Může to být "výkon trestu" z rukou někoho úplně jiného nebo něčeho jiného, co ho jenom energeticky zastupuje. Roli tam mohou hrát spíše city, citové záležitosti než nějaké hmotné ztráty. Pokud vás tedy někdo naštve, tak asi proto, abyste ochutnali vlastní medicínu.
V opačném případě, ten, kdo poctivě kráčí světem, zažijete doslova rozkvět svých dnů. STEJNOU MINCÍ vám bude oplaceno buď tím, že dostanete opravdu příjemný měsíc, ve kterém z vás spadnou starosti, ve kterém něco pochopíte, ve kterém se usadíte konečně ve svém vlastním domácím hnízdečku nebo vnitřním stavu pohody a spokojenosti. Jsou tu kolem vás lidi, události, které vám přináší pohodu a teplo rodinného a přátelského krbu. Můžete směle najít novou práci, partnera, cokoliv, co k vám patří, co vám dá pocit zázemí a jistoty. Nyní to bude kolem vás doslova vířit a budete se ze života radovat. Zkuste co nejvíc milovat život, brát si to, co vám dělá radost… a taky tu radost nezapomenout rozdávat druhým.
S tímto rozložením karet tu je ale ještě jedno varování - nedávejte prosím víc, než máte sami v sobě, nejezděte na vybité baterky, neokrádejte se o něco, co sami nemáte. Jeďte na plný plyn, ale mějte ten plyn! Tak krásný červen!

Blíženci (Devítka pohárů, Dvojka mečů, Šestka holí)
Blíženci mohou mít červen rozdvojený. Krásné šance na začátku, strach a tři kroky zpět ve středu měsíce a průraznost a využití toho, co máte jako své silné stránky na konci. Tolik ve zkratce, ale pojďme se na to podívat podrobněji. Červen vám nabídne už od samého začátku opravdu rozkvět. Uvidíte kolem sebe, nebo v lepším případě, budete sami žít, své sny. Uvidíte, na co máte… co chcete, co je to, po čem toužíte, co je smyslem vašeho života. Můžete tu mít i období sklizně plodů minulého činění a pak záleží na tom, co všechno zkraje měsíce rozhýbete, jak šlápnete do pedálů a kde po té hojnosti sáhnete. Potom totiž následuje krátké období kolem středu června, ve kterém se budete trošku bát. Buď si budete vyčítat promarněné šance nebo upadnete do deprese z toho, jak jste neschopní - to prosím nedoporučuju, takže pochytejte co je třeba hned na kraji června! Nebo něco sem tam pochytáte a nyní nebudete moc vědět co s tím s pocitem "že to může být fakt moc velké sousto". A to vám přeji! Tuhle depku vám přeji, protože si to nechce hezky projít hlavou, dříve či později vám stejně dojde, že to velké sousto pro vás není, a že po něm můžete směle sáhnout. Pouze však v případě, že si budete připadat jako vítěz. Máte na to! Konec měsíce už je hodně o další fázi šancí k povýšení, k lepším zítřkům. To, co spatříte na začátku června, se může, budete-li opravdu odvážní a zkusíte to - rozvíjet s koncem měsíce. O čemkoliv jste snili, zkuste si za tím v červnu jít. Zkuste to žít. Zkuste chvíli odhodit pochybnosti, že na něco nejste dost dobří. To období pochyb a strachů a nehybnosti tady je… snad ho využijte jako malé pozastavení se nad urovnáním si minulosti nebo představ o budoucnosti. Jako oddechovou přestávku, pozvěte ty strachy všechny na čaj a popovídejte si s nimi, co po vás chtějí a proč tu jsou… Uvidíte, že potřebovali jen rozhovor… nikoliv nad vámi převzít nadvládu. A pak se můžete směle pustit dál… do celého léta. Je to krásný start, kdy skutečně můžete vzít své sny a vydat se na cestu. Tak hodně štěstí! A části z vás ještě přeji krásné narozeniny…

Raci (Eso mečů, Šestka mincí, Dvojka mincí)
Části z vás už můžu taky popřát krásné narozeniny a rovnou můžu říct, že pro vás mimořádně platí ten obecný červnový výklad, ve kterém si povídáme o tom, že když se pro něco rozhodnete, tak se to nějakým způsobem zhmotní. Rozhodnost a nechání čehosi za sebou, se opravdu zúročí. U vás to bude o to jednodušší, či těžší, to záleží na situaci, protože budete už na začátku června vědět alespoň v hrubých obrysech, o co přesně půjde. Pokud ne, v průběhu června se to vyjasní. Je tu znát zkraje měsíce taková až nutkavá touha na něco přijít, něco si vyjasnit, něco mít hotovo… těžko říct, o co půjde, ale v každém případě je to něco, o čem zřetelně cítíte, že potřebuje ven. Že to prostě musíte vědět. A možná vás to napadne ve snu, možná vás to napadne u mytí nádobí, možná to přijde prostřednictvím nějaké události nebo situace, ale bude to takové náhlé, přijde to zvenčí a bude jasno. Bude jasno, kde jste prohráli a kde jste vyhráli. Nejspíše to může být také o tom, že červen ukáže, že zdánlivé minulé ztráty, byly vlastně velkou výhrou. Když se nad tím potom později zamyslíte, zjistíte, že to, co vám bylo osudem vzato a zbylo po tom "prázdno", byla ta nejlepší investice. To "prázdno" byla ta nejlepší investice. Náhle tu je prohlédnutí, náhle tu jsou nové šance, je tu chuť něco udělat sám, popojít o kousek dál a rozhlédnout se po světě. Najednou tam uvidíte spoustu dalších věcí, svět ze zcela jiných úhlů a jako by na celém tom červnu zůstával pel toho zásadního, co vás potkalo nebo vás provázelo v myšlenkách na začátku měsíce. Tam je ta odvaha, to je ta směrovka.
Je možné, že koncem června ztěžknete v tom, že budete muset být trochu rozdvojení, kdy bude dobré se na chvíli zastavit a prostě dělat jen to, co se po vás ve všedním dnu chce, a u toho přemýšlet nad tím, jak to dobré, nebo jiné - nebo prostě cokoliv, vetkat do svého života i po praktické rovině. A nebojte se - ono se to přirozeně vetká do všedních dnů v následujících týdnech, netřeba na to spěchat.
Jen mějte na paměti, že vodítko, které dostanete zkraje června, je také klíčem k dalšímu dnům a že se vyplatí podle něj směřovat své další kroky, i když jsou více rozumové nebo akční, hmotné, hmatatelné, než intuitivní a snivé. Prostě je čas opravdu jednat, protože zkraje měsíce k tomu dostanete naprosto přesný návod.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Články je možné po domluvě s redakcí používat ozdrojované i jinde. Fotografie, není-li uvedeno jinak, jsou z redakčního archívu nebo z fotobanky Pixabay či Pinterest.

Chcete tu publikovat článek nebo si ho chcete půjčit? KLIDNĚ: pište na rpetrickova@centrum.cz (pro výklady používejte email modracesta@seznam.cz)
Moje profesní stránky: www.petrickova.cz A chcete-li ode mě profi články jen pro sebe, upravit text, udělat redakční práce, ozvěte se také.